Copy
Pragovácký emailový zpravodaj přináší v aktuálním vydání ohlédnutí za ME v Praze i výzvu k podpoře Karolíny Paterson v soutěži Díky, trenére.
Zobrazte si email ve webovém prohlížeči
Vážení členové klubu, milí fanoušci, přátelé,

pro nadcházející sezónu 2015/2016 bychom rádi zlepšili komunikaci mezi všemi z Vás, které zajímá dění v pozemním hokeji a kterým není lhostejné zejména dění v našem klubu HC 1946 Praga. Jak možná víte, v příštím roce oslaví HC 1946 Praga 70 let své existence. Je mnoho způsobů, jak oslavy uchopit a využít ke zviditelnění klubu i našeho sportu. I z tohoto důvodu bychom rádi zlepšili komunikaci a přivítáme nápady, jak oslavy pojmout i názory, kam by měla Pragovka, otevírajíc další dekádu své existence, do budoucna směrovat!

Dnes se Vám proto dostává do rukou nulté číslo emailového zpravodaje, které, věřím, pomůže zlepšit informovanost mezi našimi členy i fanoušky klubu a bude jedním z informačních kanálů podporujících naši činnost. Veřím, že jej po přečtení shledáte užitečným. Budeme rovněž rádi za případnou zpětnou vazbu i nápady na jeho vylepšení.

Přeji vám všem letní pohodu i do druhého prázdninového měsíce a těším se na setkání v nové sezóně 2015/2016

Petr Keller
předseda klubu HC 1946 Praga

Díky, trenére: Karolína Paterson v TOP 30

Přes 1500 trenérů mládeže bylo nominováno v soutěži Díky, trenére. Karolína Paterson se probojovala mezi TOP 30. Pomožme jí dostat se mezi TOP 10!

Už samotný fakt, že se Karolína Paterson probojovala v soutěži Díky, trenére mezi TOP 30 je velikým úspěchem. Nejen pro ní samotnou, nejen pro Pragovku, ale také pro pozemní hokej.  V září by měla porota soutěže jmenovat TOP 10 trenérů. Názor poroty můžeme ovlivnit i my! Podporu Káje můžete vyjádřit komentáři ve fotoalbu TOP 30 na facebookovém profilu Díky, trenére. Klikněte na fotografii Karolíny a jejích svěřenců a okomentujte ji. Nebo svůj názor můžete poslat emailem na adresu organizátorů soutěže:  jirka@dikytrenere.cz

Titul žákyň nemůže zůstat bez povšimnutí

Žákyně Pragy potěšily trenérku Lenku Kavanovou titulem i tím, že chtějí střílet góly.

Od září loňského roku do letošního června usilovaly mladší žákyně mezi sedmi kluby pozemního hokeje o titul mistryň České republiky. Každý víkend sehrály malé slečny dva zápasy a ještě před posledním turnajem nebylo jasné, kdo zvítězí. Děvčata pod vedením Lenky Kavanové to zvládla na jedničku! Přečtěte si celý článek

Richard Kotrč: reprezentační derniéra

Richard Kotrč je odchovancem HC 1946 Praga, roky působil v Itálii, 23 let reprezentoval ČR a minulý týden se na ME Divize B mužů v pozemním hokeji rozloučil s reprezentačním dresem. I když se rozloučil porážkou, zklamání necítil.

Je tomu dvacet tři let, co pozemní hokejista Richard Kotrč poprvé navlékl reprezentační dres. Nyní stál na hřišti v Edenu a věděl, že ho po utkání o třetí místo mistrovství Evropy divize B se Skotskem vysvlékne naposled. Co za onu dobu dokázal? Získal pět italských titulů, podíval se do Ligy mistrů, s národním týmem na rok mezi smetánku starého kontinentu. „Nejvyšší čas odejít. Člověk by měl být soudný. Je mi čtyřicet let, můj čas vypršel," uvedl veterán. Celý článek naleznete Deníku
Zdroj: http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/hokejista-kotrc-se-loucil-porazkou-zklamani-ale-necitil.html

Děvčata z Pragovky se na ME v Praze neztratila

Hned pětice hráček HC 1946 Praga se představila na evropském šampionátu v Praze. Jmenovitě Klára Kyndlová, Anna Kolářová, Kateřina Laciná, Lucie Neubertová a Veronika Descyová.

Naše hráčky se rozhodně neztratily, naopak v průběhu turnaje zrály a v klíčovém zápase proti Ázerbajdžánu o postup do finále skórovaly Anna Kolářová a Veronika Descyová. Do finálového utkání proti Irkám pak nastupovala naše děvčata vedena kapitánkou Klárou Kyndlovou. Nezbývá než pogratulovat nejen našim děvčatům, ale celému reprezentačnímu týmu žen za předvedený výkon korunovaný ziskem stříbrných medailí. Holkis, gratulujeme!


Kapitánka Klára Kyndlová v akci během finálového zápasu proti Irsku na ME divize B žen v pozemním hokeji v Praze. Foto: Michal Křenek

Zdroje informací o ME divize B mužů a žen v Praze:
Oficiální stránky ČSPH | www.pozemnihokej.cz
Oficiální stránky EHF | Eurohockey.org
Facebooková stránka ČSPH
Facebooková stránka evropského šampoinátu v Praze

GRATULACE: Hned dvě naše hráčky oslavily narozeniny během ME v Praze. Dodatečně tak přejeme vše nejlepší Kláře Kyndlové i Alence Vaňkové.
PRAGOVKA "70": tak se jmenuje fotoalbum na Facebooku, kde budeme postupně publikovat fotky z bohaté klubové historie. Odkaz na fotoalbum
VIDEO: Holkis a jejich video ze zákulisí ME 2015. Sledujte na YouTube.
Copyright © 2015 Hockey club 1946 Praga o.s., All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp