Informatieavond groep 2 & 4
Vorige week stond voor beide groepen de informatieavond op de agenda. Ouders werden o.m. geïnformeerd over de wijze van werken. Uiteraard konden er ook vragen gesteld worden.
Op beide avonden hadden we niet te klagen over gebrek aan belangstelling. Het is erg mooi dat u als ouders/verzorgers zo betrokken bent bij de ontwikkeling van uw kind.
Dorpscheque
Afgelopen maandag reikte de gemeente Zwartewaterland de dorpscheques uit in de Sluuspoort.
De leerlingenraad van de Wijngaard mocht een cheque met een waarde van maar liefst €2500,- in ontvangst nemen.
De kinderen hebben een bloemensleepbootbak bedacht. Tijdens de ontwerpfase hebben ze hulp gehad van Active Creations. De sleepboot verwijst natuurlijk naar het nautisch karakter van Zwartsluis.
Het idee van de kinderen viel in goede aarde bij de jury. De volgende stap was dat bewoners van Zwartsluis hun stem uitbrengen op ons idee. Dat is massaal gebeurd. We kunnen nu met de uitvoerende werkzaamheden beginnen. Het is de bedoeling dat de bloemensleepbootbak geplaatst gaat worden op de rotonde bij het Agnieten College.

Boekenmarkt
Op 5 oktober start de Kinderboekenweek. Traditiegetrouw verzorgt Boekhandel Goedhart wederom de boekenmarkt. De boekenmarkt staat geagendeerd op woensdag 5 oktober.
Via Parro volgt nadere informatie zoals de indeling van de groepen en de tijdstippen.
Hart
In het kader van het project: Omgaan met elkaar komt aankomende maandag een kunstenaar op de Wijngaard om samen met alle kinderen een kunstwerk te maken in de vorm van een groot hart.
Het kunstwerk staat symbool voor vriendschap, samenzijn, respect en tolerantie.
We zijn uiteraard benieuwd naar het eindresultaat.
Baby nieuws
Onze collega Lisette en haar man Martin zijn de trotse ouders geworden van Nathan
We wensen Lisette en Martin veel geluk met hun kleine Leeuwtje en hopen dat hij voorspoedig op mag groeien.
Nog meer babynieuws!
Maud uit groep 2 heeft zusje Saar gekregen
Jurgen en Lissa uit groep 1 en 4 hebben ook een zusje gekregen, Amara
En ook bij Bas en Hidde uit groep 1 en 3 is een zusje geboren, Marije
Van harte gefeliciteerd allemaal

De jarigen in de weken 40 & 41 zijn:
juf Alie, juf Marianne, Marije, Luuk, Ilse, Kris, Ziva, Thijmen, Annabell, Emmelie, Jens, Siem en juf Annet.

Hartelijk gefeliciteerd allemaal en een fijne verjaardag gewenst!
|