Copy
Nezobrazuje se Vám náš newsletter správně?
Klikněte zde a prohlédněte si jej na našem webu.
 zoop hlavna stranka  facebook  youtube  trip advisor
35/2015
Logo Zoo Praha
Vážení přátelé pražské zoo,
 

čtete správně, v areálu pražské zoo či prostřednictvím e-shopu (pouze osobní odběr) si od druhé poloviny listopadu můžete zakoupit bylinný likér nesoucí název Sloní moč.

V něm se snoubí kombinace jemného lihu s osobitě nahořklou chutí pečlivě louhovaných bylin. Originální recepturu, vytvořenou pouze pro Zoo Praha, podtrhují ladné linie elegantně pojaté lahve, která degustační zážitek povyšuje na vkusný dárek pro blízké či přátele.

Bylinný likér si představíme spolu s hercem Petrem Čtvrtníčkem v neděli 29. listopadu od 13 hod. u restaurantu Gulab. Součástí programu bude také barmanská show s barmanem Martinem Vogeltanzem, který z bylinného likéru namíchá originální koktejl. Nový likér Sloní moč bude možné na místě rovnou zakoupit. Objednávat ale můžete už nyní zde.

V odpoledních hodinách pak návštěvníci společně s pražskou zoologickou zahradou přivítají adventní čas. V 16 hod. za účasti herců Ladislava Freje a Kristýny Frejové u severního vchodu do zoo slavnostně rozsvítíme vánoční strom. Návštěvníci se navíc mohou nechat inspirovat originálními dárky. U vánočního stromu budou mít možnost zakoupit tzv. Vánoční štěstí, malé krabičky s překvapením z pražské zoo.

Těšíme se na vás,

Vaše Zoo Praha
Pro odhlášení z odběru novinek ze Zoo Praha klikněte zde
footer home logo1 Zoologická zahrada hl. m. Prahy
U Trojského zámku 3/120, 171 00 Praha 7
www.zoopraha.cz
Navštivte nás
na webu nebo
na sociálních sítích
 footer home logo2  footer facebook logo  footer youtube logo  footer trip advisor logo