Copy
Hea lapsevanem!

Puud kooliaias on uute lehtede ja õite ootuses ning üks õppeaasta lastekoolis hakkab taas läbi saama. Esimesed lõpupeod on kohe ukse ees ja lastekooli peod saavad joone alla maikuu lõpus.

Kevad lastekoolis on kokkuvõtete aeg: lapsed seavad ritta oma uued oskused ja teadmised, õpetajad kirjutavad tunnistusi ning vanemad vastavad rahuloluküsitlusele. Tagasiside on nii perele kui ka koolile järgmiste sammude astumiseks oluline.

Õppeaasta lastekoolis on olnud sisukas ja töine. Järgmisesse aastasse võtame kindlasti kaasa lastekooli õpilastele mõeldud huviringid, mis suunavad vahvate tegevuste kaudu lapsi uute oskuste ja teadmisteni. Ka igale lastekooli õpilasele kingitud maskott Muki-kujuline helkur on pälvinud väga positiivset tagasisidet nii lastelt kui ka vanematelt, sest see innustab lapsi olema tubli ja eeskujulik liikleja.

Kokkuvõtted lastekooli rahuloluküsitlusest näitavad, et selles osalenud lastevanemate 2–6-aastastest lastest tuleb lastekooli 86% rõõmuga ja 14% enamasti rõõmuga. Lastekooli õppetegevuse ja õppematerjalidega on väga rahul 76% ning pigem rahul 23% vanematest. Enamik küsitluses osalenud vanematest märkis, et lastekool on õppeaasta jooksul vastanud (72%) või pigem vastanud (23%) ootustele. Oma tuttavatele ja sõpradele soovitab Audentese lastekooli küsitluses osalenud vanematest kindlasti 65% ning pigem 34%. Üldhinnang lastekoolile on kümnepallisüsteemis üheksa.

Praegu võtame lastekooli vastu kahe- kuni kuueaastaseid lapsi 2016/2017. õppeaastaks. Paljud rühmad on juba komplekteeritud, seega tasub huvilistel kiirustada. Avaldusi saate esitada meie kodulehe
kliendikeskkonna kaudu.

Juunikuu alguses toimub juba traditsiooniks saanud linnalaager 5–7-aastastele lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Igal laagripäeval on vahva teema. Põnev laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti ja tagab vanematele kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg vaheldusrikkalt sisustatud. Täpsema info laagri kohta saadame vanematele e-kirjaga.

Täname kõiki vanemaid usalduse ja koostöö eest. Esimeses klassis õpinguid alustavatele lastele soovime õnnelikku kooliteed, palju avastamisrõõmu ja häid sõpru. Kõiki nooremaid lastekooli lapsi ootame aga sügisel jälle meie juurde uusi teadmisi ja oskusi omandama.

Toredat suve kõigile!
Karin Pae
Audentese lastekooli juhataja

Age Osik: „Ole siiras ja aus, eelkõige iseendaga“
Age töötab Audenteses juba kümnendat aastat, õpetades inglise keelt nii lastekoolis kui ka algkoolis. Ta peab õpetajatöös eriti oluliseks kuulamisoskust, sest lastel on vaja, et keegi neid ära kuulaks ja tähele paneks.

Loen edasi

Raamat on olulisel kohal iga lapse arengus
Lastekool kingib igal kevadel kõikidele lastekooli õpilastele õppeaasta lõpetamise puhul raamatu. Sellest on aastate jooksul saanud ilus traditsioon, mille üle me ise oleme väga rõõmsad.

Loen edasi

Vastuvõtt lastekooli 2016/2017. õppeaastaks
Praegu võtame järgmiseks õppeaastaks lastekooli vastu 2–6-aastaseid lapsi. Paljud rühmad on tänaseks juba täis, seega tasub huvilistel kiirustada.

Loen edasi

Lapsed räägivad
Tuginedes vanasõnale „Tahad kuulda tõtt, küsi lapselt“, esitasime lastekooli õpilastele õppeaasta lõpus küsimuse „Mida õppisid Sina sellel aastal lastekoolis?“. Avaldame muutmata kujul valiku nende vahvaid vastuseid.

Loen edasi

Avame uuel õppeaastal kolm esimest klassi
Vastuvõtt 2016/2017. õppeaasta esimesse klassi on lõppenud.
Koolivalmiduse hindamisel toimus vestlus, kus meie algkooli õpetaja rääkis lapsega individuaalselt. Järgnes rühmatöö, kus lapsed täitsid koos mitmesuguseid ülesandeid.

Loen edasi

Audentes meedias
Erakoolidesse soovijate arv kasvas veelgi
FOTOD: Malesimultaan! Õpilased esitasid 2015. aasta naismaletajale väljakutse
Audentese erakooli psühholoog Triin-Ketlin Siska rääkis Vikerraadio saates „Huvitaja“ arvutisõltuvusest
FOTOD: Õpilased panid end proovile ÜRO simulatsioonimängus
Copyright © 2016 Audentes AS, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda kirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by MailChimp