Copy
Hea lapsevanem!

Teieni on jõudnud selle õppeaasta esimene Audentese lastekooli elektrooniline uudiskiri. Tänu sellele väljaandele saate paremini kursis olla lastekoolis toimuvaga ja võite kaasa elada meie vahvatele tegemistele. Uudiskiri ilmub kaks korda aastas: enne jõulupühi ja kevadel.

Lastekooli esimene poolaasta saab peagi läbi ning seepärast on hea aeg teha meie ettevõtmistest kokkuvõtteid ja kiigata uude aastasse.

Kui õppeaasta alguses vajas mõni lastekooli laps klassiruumi sisenemisel veel ema-isa julgustust, siis nüüdseks on koolipäeva alguse kohmetus asendunud tegutsemislusti ja õpihuviga. Koolipäevast on kujunenud lapse iganädalastes tegemistes oodatud aeg.

Meil on väga hea meel, et jõulukuu alguse seisuga on lastekooli 300 kohast täidetud 299. Mõnes rühmas on paar vaba kohta, teistes seevastu jälle mõni vahva särasilmne laps rohkem. Täname kõiki vanemaid usalduse ja koostöö eest.

See õppeaasta on endaga kaasa toonud ka toreda uuenduse: oktoobrist on 3–6-aastastel lastekooli lastel võimalus osaleda just neile mõeldud huviringis, milleks on vahva ja arendav loometuba.

Liigume aina rohkem ühtse Audentese poole. Seepärast on lastekool liitunud päris mitme erakooli ettevõtmisega, et anda sinna oma väärikas panus. Osalesime näiteks algkooli traditsioonilisel helkurinädalal, mis toimus 16.–21. novembril. Nädal algas koolimaja uksel helkurikontrolliga, mille eesmärk oli lastele selgitada helkuri kandmise vajalikkust. Lastekool kinkis igale oma õpilasele maskott Muki helkuri, et liikumine pimedal ajal oleks turvaline. Usume, et Muki-kujuline helkur on lastele liikluses tore abimees, mis innustab neid olema tubli ja eeskujulik liikleja.

Lastekool osales veel koos erakooliga üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal, kus käelise tegevuse tundides meisterdati mitmesugustest taaskasutatavatest materjalidest põnevaid töid.

Soovin lastekooli nimel kõigile kauneid saabuvaid pühi. Kohtumiseni juba uuel aastal!

Karin Pae
Audentese lastekooli juhataja

Kersti Klauks: „Olen lastega koos olles väga palju õppinud“
Kersti Klauks on Audentese lastekoolis töötanud juba 15 aastat. Ta on suurepärane rühmaõpetaja, kelle tööga on rahul nii lapsed, nende vanemad kui ka kolleegid.

Loen edasi
 

Lastekooli loometuba jagab oskusi ja rõõmu
Alates sellest õppeaastast saavad 3–6-aastased lapsed osaleda lastekoolis just enda vanuserühmale mõeldud huviringis.

Loen edasi

Linnalaager toimub Audentese vaheaegadel
Audentese huvikeskus on juba aastaid korraldanud linnalaagrit 6–12-aastastele lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. 2014. aasta juunikuust on ka 5–7-aastastel lastekooli lastel võimalus sisustada vaheaeg just neile mõeldud linnalaagris.

Loen edasi

Vastuvõtt Audentese erakooli 1. klassi
20-aastase kogemusega Audentese erakoolis on loodud soodsad tingimused õpilaste igakülgseks ja tasakaalustatud arenguks. Peame oluliseks mitmekesist õpet, mis seisneb ajakohaste meetodite rakendamises.

Loen edasi

Lapsed räägivad
Oma igapäevatöös lähtume põhimõttest, mille võtmesõnad on tarkus, tervis ja tasakaal. Teadmised ja füüsiline aktiivsus peavad olema tasakaalus. Audentese filosoofia kohaselt tugevdab keha ja hinge harmoonia tervist ning vaimu.

Loen edasi

Lastekooli päkapikkudel on palju tegemist
Lastekooli laste salapärased jõuluüritused on juba toimunud või siis kohe-kohe toimumas.

Loen edasi

Audentes meedias
Erakooli direktor Ahto Orav osales eksperdina „Foorumi“ saates
Audentese erakool avas õuesõppe klassi
Erakooli direktor Ahto Orav Vikerraadio saates Reporteritund
Erakoolidesse on soovijaid kordades rohkem kui kohti
Copyright © 2015 Audentes AS, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda kirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp