Copy
Hea lapsevanem!

Teieni on jõudnud Audentese lastekooli teine elektrooniline uudiskiri.

Aasta lastekoolis hakkab läbi saama. Esimesed lõpupeod toimusid juba eelmisel nädalal ja lastekooli peod saavad joone alla maikuu lõpus. Kevad on ka kokkuvõtete aeg: õpetajad kirjutavad tunnistusi ja vanemad täidavad rahuloluküsitlusi. Selline tagasiside on nii perele kui ka koolile oluline järgmiste sammude astumiseks.

See kevad oli kahtlemata eriline, sest tähistasime Audentese 20. sünnipäeva. Tore sünnipäevanädal lisas lastekooli tegemistesse elevust ja peohõngu. Usume, et meie õpilaste ühistööna joonistatud kardinad jäävad veel pikkadeks aastateks kaunistama lastekooli klasse. Väärilise punkti peonädalale pani lastekooli vahva etteaste 15. mai kontsertetendusel.

Õppeaasta oli lastekoolile uuendusterohke. Paar kuud tagasi muutus avalikuks Audentese värske ja väga ülevaatlik koduleht ning asjaajamist kiirendab nüüd elektrooniline kliendikeskkond. Uue kujunduse on saanud kõik lastekooli tänukirjad ja tunnistused. Uuenduste nimekirja kuulub ka sellest õppeaastast ilmuma hakanud lastekooli elektrooniline uudiskiri.

Praegu võtame lastekooli vastu 2015/2016. õppeaastaks kahe- kuni kuueaastaseid lapsi. Paljud rühmad on juba komplekteeritud, seega tasub huvilistel kiirustada. Avaldusi saate esitada meie kodulehe
kliendikeskkonna kaudu.

Tänan kõiki vanemaid usalduse ja koostöö eest. Esimeses klassis õpinguid alustavatele lastele soovin lastekooli nimel õnnelikku kooliteed, palju avastamisrõõmu ja häid sõpru. Kõiki nooremaid lastekooli lapsi ootan sügisel jälle meie juurde õppima ja uusi teadmisi ning oskusi omandama.

Kaunist suve kõigile!
Karin Pae
Audentese lastekooli juhataja

Endine lastekooli õpilane Ida Isabel Kauniste teel lastekooli õpetajaks

Lastekoolis õpetaja abina töötav Ida Isabel Kauniste on õppinud nii meie lastekoolis kui ka erakoolis, seega seob teda Audentesega pikk ajalugu. Palusime tulevasel õpetajal meenutada lastekooli aega ja jagada oma mõtteid õpetajaametist.

Loen edasi

Audentes tähistas 20. sünnipäeva
Reedel, 15. mail tähistas Audentes 20. tegutsemisaastat. Juubelipäeva puhul toimus Audentese spordihallis kontsertetendus „Tarkus. Tervis. Tasakaal“, kus esinesid ka lastekooli lapsed
vahva lauluga „Nalja nabani“. Pildigalerii ja video!
Loen edasi

265 lastekooli last kinkisid Audentesele 20. sünnipäevaks omajoonistatud kardinad
Lastekooli õpilased andsid sünnipäevanädalal Audentese juhatuse esimehele Ahto Oravale üle ühistööna valminud kingituse, milleks olid vahvad värvilised kardinad.

Loen edasi

Suvine linnalaager lastekooli lastele
Möödunud aasta juunikuus korraldasime esimese linnalaagri 5–7-aastastele lastele. Nüüdseks on selle vanuserühma laager toimunud kõikidel koolivaheaegadel ja üks aastaring on täis. Registreerimine on alanud!

Loen edasi

Lapsed räägivad
Tuginedes vanasõnale „Tahad kuulda tõtt, küsi lapselt“, esitasime lastekooli õpilastele paar küsimust. Alljärgnevalt avaldame muutmata kujul valiku nende vahvaid vastuseid.

Loen edasi

20. sünnipäevaks valmis lauamäng
Audentese sünnipäevaks valminud lauamäng on vahva ajaviide, mis tutvustab meie lastekooli, erakooli, spordigümnaasiumi, huvikeskuse, spordiklubi ja fitnessiklubi tegemisi. Lauamängu saab osta suure ja väikese koolimaja büroost.

Loen edasi

Tulge 30. mail kell 12 suure koolimaja aulasse heategevuskontserdile „Jalutuskäik loomaaias“!
Audentese erakooli õpilased on olnud aastaid rookass Kusti vaderiks. Nüüd tekkis mõte toetada loomaaeda ka meie huvikeskuse ja spordiklubi lastel: Audentese 20. sünnipäeva puhul korraldavad nad heategevuskontserdi, et koguda raha jääkarude Nora ja Nordi uue kodu ehitamiseks.

Loen edasi

Audentes meedias
Galerii: Audentese erakool tähistas juubelit
Lastekooli juhataja Karin Pae rääkis Vikerraadio saates „Huvitaja“ eelkooliealiste laste õpetamisest
Lapse loovust saab kõige paremini arendada koos tegutsedes
Audentese lapsed joonistasid koolile kardinad

 
Copyright © 2015 Audentes AS, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda kirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp