Beste leden van Kleur en Zang,
Dit jaar hopen we dat de tentoonstelling na 2 jaar wel door gaat en we geen last zullen hebben van de vogelgriep of Corona, de eerste voorbereidingen en overleggen zijn al gevoerd.
Zoals jullie weten wilden we vorig jaar een tentoonstelling al samen met Heerhugowaard doen, dit jaar hopen we dat het er van gaat komen en gaan er samen een prachtige gevarieerde show van te maken en zien jullie hier graag terug.
Maar een tentoonstelling gaat niet vanzelf en daar hebben we jullie vogels en hulp bij nodig !
Allereerst hopen we dat jullie ook vogels zullen inzenden, misschien ben je al een ervaren kweker of begin je pas, het is altijd leuk om te zien en te lezen hoe jouw vogels beoordeeld worden en tips te krijgen voor het komende kweekjaar.
Dus laten wij er als Kleur en Zang voor zorgen dat we minimaal 100 vogels insturen, dat zou geweldig zijn.
Jullie hulp is natuurlijk gewenst, of het nu hulp is bij het opbouwen, de keuring, de verkoop of de tombola is, alle hulp is welkom.
Om het bovenste wat concreet te maken, zal Jelle onze voorzitter een aantal van jullie telefonisch benaderen om te horen hoeveel en welke vogels jullie van plan zijn in te sturen en op welke hulp we kunnen rekenen. Denk alvast hierover na !
Natuurlijk kan je Jelle zelf ook even een berichtje sturen als je wilt inzenden of wilt helpen.
De tentoonstellingsagenda ziet er als volgt uit:
- Opbouwen op woensdag 16-11-2022
- Keurdag op donderdag 17-11-2022
- Tentoonstelling open voor publiek op zaterdag en zondag 19 en 20-11-2022
Verdere details over inzendingstijden, formulieren volgen t.z.t.
De Tentoonstelling wordt gehouden in de Deel te Heerhugowaard.
Het adres is:
De Deel, Jan Glijnisweg 43, 1703RK Heerhugowaard
We hopen jullie daar te verwelkomen !
Hartelijk groet,
Het bestuur van Kleur en Zang, Jelle, Andre en Henk
|