Copy
Sportkoera uudiskiri - anname teada koolitusmaailma uudistest ja muust huvitavast
View this email in your browser
Nagu oma eelmises uudiskirjas kirjutasime, on meie soov saata enda sõpradele regulaarselt huvitavat lugemist, mis aitab hoida kursis koeramaailmas toimuvaga ning teavitab tulevatest sündmustest.
Vahepealsel ajal on meie uudiskirja listiga liitunud juurde päris suur hulk uusi lugejaid. Loodetavasti jäävad seekordse kirjaga rahule nii "vanad olijad" kui ka uued liitujad. Kui selle uudiskirja riputame veel ülesse ka kodulehele väljaspool listi olevatele inimestele lugemiseks, siis alates järgmisest kirjast jagame infot vaid listis olevate inimestega. Leiame, et see ongi meie sõprade väärtustamine.
Analoogselt eelmise aastaga teeme ka sel aastal lähinädalatel Facebookis ühe huvitava kampaania loosides välja auhindu ning seekord on kindlasti oma kaal ka uudiskirja nimekirjas olemisel. Nii, et hoidke silm meie Facebooki lehel peal.
Kindlasti on nii mõnigi koeraomanik vaadanud maja ümbritseva aia kõrgust hindava pilguga. Kui kõrgele võib üks koer hüpata?
Loe edasi siit
 
Ees on ootamas põnev koeraspordi MM-võistluste suvi! Kuivõrd võistlushooaja avastardid on varsti juba ukse ees, teeks siia lühikese kokkuvõtte ees ootavatest suurvõistlustest ja osalevatest eestlastest. Loe edasi siit
Kuna esimene meie poolt organiseeritav võistlus sellel aastal pole enam mägede taga, on kohane tutvustada veidi ka meie selle aasta plaane ja tegemisi. Loe edasi siit
 
Copyright © 2015 Sportkoer, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp