Copy
Vaata seda e-maili oma veebibrauseris
Share
Forward

See kõik kuidas universum ja lihtsalt südamest soojad abivalmid inimesed Sind toetavad ühe unistuse täideviimisel....see on nii ilus, et pisar tuleb silma...ligi 200 inimest ütlesid mulle "Jah" kui palusin abi...kas pole imeline kui palju on lahkust siin ilmas?

Tänu nende toele sai Snatam Kauri kontsert, minu ja paljude teiste unistus teoks...lisaks tänud 1727 inimesele, kes pühapäeval Nordea Kontserdimajja kohale tulid.

Alandlikud tänud, kummardused kõigile teile ja ka universumile, kes nii palju imesid tõi ja kelle tuge oli kogu aeg tunda...


-Karolin
See kontsert teostus kõige imelisemal viisil tänu väga-väga paljudele inimestele ja nende toetusele. Proovin nüüd enamus kõik siia ilusti kirja saada ja vabandan, kui keegi jääb tähelepanuta, südames kindlasti mul alles ja alati tänulik...

Mõte kutsuda Snatam Kaur Eestisse tuli paar aastat tagasi olles nädal aega Thule Lee juures pimedas koopas...koopast väljudes võtsin kohe ühendust, kuid mingit vastust ei saanud. Pea aasta hiljem leidsin taas ennast pimedast koopast ja tuli meelde, et eelmise korra mõte ei ole endiselt ju teostunud, hakkasin taas otsima kontakti Snatam Kauriga ning juulis 2015 tuligi vastus, et nad hea meelega tulevad:)!

Lennujaamast Snatam Kauriga hotelli poole sõites, küsis ta, kuidas tuli mõte ta Eestisse kutsuda, rääkisin talle oma loo ära...pärast ta teatas, et oli nii inspireeritud, et istus ka mõnda aega pimedas hotelli vannitoas ja talle väga meeldis:)

Järgmine kõne tuli Kristina Paśkeviciusele, palusin, et ta teeks Snatamile kõige-kõige ilusama lava, et isegi enne kui muusika kõlama hakkab, siis lava juba avaks südameid...usaldasin teda 100% ja loomulikult lava teostus kõige imelisemal viisil.

Kristinale oli abiks Toivo Freeman Pilt ning koos ehitasid nad tükk-tüki haaval peeglitükikesest valmis sätendava päikese. Aitäh ka kõigile, kes peegleid kinkisid! Tänud Maldar- Mikk Kuusk, et lahkelt oma ruumi ja materjali Black Box Studios päikese ehituseks võimaldasid ja tublile Ellonile, kes töökalt kaasa aitas nii ehituses kui päikese taevasse tõusul:)!

Ametüstist ja kaltsiidist koopad tulid Teresa Mängeli lahkel loal Kristallitemplist. Laupäeva õhtul neid hoolikalt pakkides ja sisse mässides saime ka teada, et ühe koopa hind ulatub mitme tuhande euroni...kerge pinge oli peal kas nad ikka jõuavad turvaliselt Nordeasse ja tagasi...järgmisel hetkel kukkuski üks suur koobas pauhti maha...õnneks jäi terveks:)  

Värska Vesi kinkis meile puhast eestimaist klaaspudelites allikavett, mille valasime Lilleoru elulille karahvinidesse ja klaasidesse, tänud Toivo Aalja Lilleorust!

Tänud Elina Naan ja Kuu Ruum, Liina Ravneet Elvik ja Urban Yogini Õnnelaboratoorium, Terje Mander ja Egle Loit imeliste pärsia vaipade eest! 

Eventechi tore valgusemees Viljar Sinimeri pani meie päikese sätendama ja sügav kummardus ka Eventechi Robert Rubenile, kelle õlul lasus oluline vastutus- et Snatami maagiline hääl kaunilt kõlaks!

Lisaks kaunistasid lava ka kristallimandalad- tänud Ülle Papagoi ja Liina Saart kristallide ja teostuse eest!

Lava aitasid ehitada veel Andres Põhjala, Ahti Naan, Ivan Morris, Anton Popov ja Einar Tamme - tublid töömesilased, kes pühapäeva hommikul juba kel 8.30 olid rõõmsalt ja abivalmilt kohal:)!

Tänud ka Nordea tehnikule Agus Aavele. Nordea Kontserdimajas projektijuhiks oli meil imetore Anni Erm- kes kannatlikult meile ikka ja jälle kõike selgitas ja maja korduvalt tutvustas....tegime kõike ju täitsa esimest korda:) Aitäh Sulle Anni kogu abi eest!

Anni siiski jäi ka meie kui algajatega rahule:) "Aitäh veelkord! Selliseid üritusi ja teiesuguseid inimesi võiks meil rohkem olla! Tulge jälle!"
Nordeas ringi käies jõudis kohale, et Snatam Kauri tulekuks sooviksime tuua majja veel rohkem soojust ja ilu, seda nii külastajatele kui Snatamile ja teistele muusikutele. 

Usinasti hakkas tööle maagiline väekunstnik Ülle Papagoi, kelle siidimaalid kaunistasid fuajeed! Lisaks kaunistasid Ülle kunstiteosed ja kristallid ka muusikute garderoobe. Tänud ka Jaan Papagoile, kes oma koju ära ei mahtunud, kuna selle oli vallutanud Ülle kunstitöö:). Tänud Jaanile ka oma uhke kuningliku auto laenamise eest, kuhu kogu bänd kenasti sisse mahtus ning millega saime neid turvaliselt sõidutada!

Garderoobidesse tõid õdusust juurde ka Sukhdevi lahkel loal Dharamsaalist laenatud vaibad, lambid ja padjakesed. Tiina Pappel, Liina Lemming, Liina Saart ja Sigrid Papagoi aitasid kõik koos Ülle Papagoiga muusikute garderoobid ja õhtusöögi ruumi teha nii-nii õdusaks, et muusikud olid täiesti pahviks löödud:) Küsisid kas tõesti riputasime ainult nende tulekuks maale seina:D Samuti abistas Ülle meid loodusmuusikaga, mis muusikute garderoobides taustaks mängis, et neil oleks helge ja rahulik olla need mõned hetked enne kontserdi...ka selle eest olid meie armsad muusikud väga tänulikud. Igal juhul...nad olid seda ju väärt:).

Aitäh teile armsad Ülle, Liina, Tiina, Sigrid ja Liina, et lõite nii palju ilu ja Jaan Sulle, et ikka alati nii lahkelt ja suure südamega toetad!

Snatam Kauri õhtusöögi valmistasid väga harukordsed kokad, kes samuti tunduvad teisest reaalsusest oma ebamaiselt maitsvate toitudega- kui keegi soovib imelisi puhtaid taimetoite siis soovitame Köögihaldjaid Helist ja Kaijat, peagi valmib ka nende koduleht, seniks saate kirjutada Helisele rossnerhelis@gmail.com kui soovite tõelist maitseelamust!

Tänud ka Pegasuse restoranile, kes ainult meie tarbeks tegid spetsiaalseid vegan toite! 
Samuti soovisime, et külastajatel oleks midagi tervislikku põske pista ja appi tuli Triin Uueda maitsva ja elusa toiduga! Tänud! 

Veel üks suure südamega inglike, kes meid nii lahkelt toetas oli Kairit Vishnenko ja L'Ermitage Hotel, kes meie armsaid muusikuid ja ka paljusid kontserdi külastajaid võõrustas. 

Kairit on täiesti harukordne inimene ja ma olen nii tänulik, et muusikud said ööbida just L'Ermitage Hotellis. 

Tänud ka Mahemarketile, kes kinkis Snatamile tema soovitud mahetoitu ning Urmet Itsele ja Armastusest Inspireeritud meeskonnale, kes kinkis armastuse korvi täis seemneid, pähkleid ja kuivatatud puuvilju ning taaskord Värska Veele, kes kinkis puhast allikavett. Tänud samuti Flo Lilledele ja Helen Laupale, kes laenas meile kaunid orhideed, mis kaunistasid nii Snatami hotellituba, garderoobi kui õhtusöögilauda. Tänud ka Kalev Aiarile Pyramid Productsile, kes kinkis püramiidi, mille all Snatami toidud kenasti laetud said:)! Tänud Sirli Mangusele ja Turblissile, kes lisasid muusikute kingikottidesse ka imelisi turbatooteid!
Tänud Mari-Liis Toivar ja Eesti Massaaži ja Teraapia kooli õpilased, kes Snatamile ja muusikutele pärast kontserti massaaži tegid!
Tänud Ahti Naan, kes hilja öösel ja varahommikul autorooli keerutas:)!
Tänud tädi Salme, kes aitas triikida reisist natuke kortsus muusikute riideid! 
Ja kui nüüd TANEL HEINSALU arvab, et ta jääb siit kirjast välja siis ta eksib:). Kui keegi veel Tanelit ei tunne, siis soovitan seda inimest näpuga katsuda, et vaadata, kas ta ikka on päris. Mina vahest mõtlen, et ei ole. Täitsa ebareaalne:). Ta on ingel taevast, kes on inimkonnale üks suurimaid ja salapärasemaid kingitusi. Kuna ta on tagasihoidlik, siis ta võib tavasilmale jääda nähtamatuks. Aga ta väärib tähelepanu oma harukordsuses:). Kui keegi tänaval Tanelit näeb, tehke talle palun PAI. 

Ühel ilusal talvepäeval kirjutas meile Siret Piigli, et tema sooviks Isvara Joogat aidata vabatahtlikuna...lihtsalt...heast südamest:) Saime Siretiga kokku ja temast sai hoopiski kontserdikorraldusel ülioluline võtmeisik:) Aitäh aitäh aitäh Siret imelise suurepärase abi eest! 
Tänud ka minu lähedastele, perele ja sõpradele, kes mulle väga toeks olid! Tänud kallis Kalev, et palusid kõrgemalt abi ja olid ka ise alati iga kell abiks . Tänud ka Mirjam Hakkaja, et armastust saatsid:) Tänud ka Viljo Viljasoo, kes nõustas võlumantratega, et kontsert õnnestuks:) Tänud Universum, et kõigi palveid kuulda võtsid!
Kontsert ei oleks kindlasti ju õnnestunud, kui kontserdi info ei oleks jõudnud inimesteni! Sellele aitasid kaasa erinevad meediakanalid:

Suur suur tänu Sulle Monika Kuzmina GoodNews / MediaMarketing kontserdi meediapartneriks olemise eest ja suure meediakajastuse töö tegemise eest! Samuti tänud tema armsale meeskonnale: Elviira Eessaar, Kristi Olesk ja Triinu Tawai.

Tänud ka Mariann Joonas, Hando Tõnumaa ja Telegrami tiim suure toetuse eest!

Samuti Kaia-Kaire Hunt ja Ingrid Peek ning Alkeemia.ee meeskond ning Hallo Kosmose saade! 

Tänud ka Liisa-Indra Pajuste ja Banaanisaar.ee , Annamaria Venski ja Hingepesa ning Getter Orusalu ehk Kirjutaja Getter

Lisaks Bioneer.ee, Delfi Naistekas, Postimees / Naine24, Postimees / Elu24, Õhtuleht /Pere&Kodu, Õhtuleht / Eesti Naine toimetajad.

Samuti tänud ajakirjadele Kodutohter, Mari, Naisteleht, Jana Snatam Kauri kajastamise eest!

Samuti Sensale, kes kontserdi soovitas. 

Tänud ka Annamaria Venskile, Signe Sillasoole, Rando Toomingule ja Elen Luhtile, kes usinasti artikleid kirjutasid!

Kummardused ka televisioonist Keiti Välistele ja Karmel Killandile Ringvaate Snatam Kauri tutvustuse eest ning Urmas Sõõrumaale, kes saates rääkis !

Tänud ka Evelin Ilvesele, kes oma saates Evelin kontserdi soovitas!

Ja kindlasti ka raadiotele, kes meie eestikeelset versiooni "Täname" Snatam Kauri laulust eetris esitlesid! Nende hulgas kindlasti Ring FM ja Kesk-Eesti TRE raadio!
Lisaks aitasid kontserdi infot edastada nii-nii paljud armsad inimesed! Täname: 

Peep Õunapuu ja Tantra Flow
Toivo Aalja ja Lilleoru Keskus ning Eesti Ökokogukondade Ühendus
Kristina Paśkevicius ja Tantsurännak
Reelika Rohtmaa
ja Shakti jooga ning Tartu joogakeskus
Marina Potjemkina ja Shakti Yoga Studio
Eva Reintak ja Joogaklubi Sattva
Evelin Tamla ja Hetke Ilu
Arne Lauri
Helen Star Cav
e ja Vaprad Elusõbrad
Teresa Mängel ja Taevas & Maa Keskus
Denis Vinogradov ja Lilia Märtmaa Tervendavad Helid
Kreet Rosin ja Teadliku Arengu Keskus
Virge Kuivjõgi ja Loomenaudingurõõm
Kaia-Kaire Hunt ja Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool
Marika Blossfeldt ja Polli Talu
Loovuseruum
Liisi ja Külli Org ja Helisev Sõnum
Reimo ja Kirna Mõis
Margus Sarmet ja Tantratants
Kristi Sipra ja Rännak
Tom Valsberg
Kaidi Karilaid ja Võimaluste Kuningriik
Tiia Lõoke ja Algallika
Agnes Laine ja Teraapiad.ee
Aivar Kukk ja Leia End / Naidi Sebja Festival
Annika Lepp ja Taimetoidumess
Airi Kana ja Tervise Alkeemia
Margit Aigro ja Ilus Tervis
Irje Karjus ja Tervisekodu
Allan Kalve ja Siberi Seeder
Nadia Brügel ja Tervise ja Arendamise Keskus
Alar Krautman ja tema Massaaži- ja terviseakadeemia
Eva Nõulik ja Bai Lani massaažisalong
Leie ja Kalev Klaar ja Klaarsus
Margit Kirsipuu ja Kristina Täht ning Maakaup
Liisa-Indra Pajuste ja Banaanisaar.ee
Urmet Itse ja Ilona Adamson Armastusest Inspireeituna
Loore Martma ja Chado teepood
Palmisuhkur
Katrin Kivi ja Spiritjooga
Tiina Reesen ja GreenEst
Kristi Hõrrak ja L'AV Organic Lifestyle
Mari-Liis Läänemaa ja Mandalaruum
Malle Liik ja Tervisetooted
Terje Põder ja Natural Candles
Evelin Voogla ja Roheline Riiul
Grete Välimäe ja Isabella's Clearly
Katti Lindeberg ja LoodusSPA
Marge Vanatoa ja Roserii looduskosmeetika e-pood
Julia Legatavitšute ja Apollo
Marianne Võime ja Playtech
Anne Pihelgas ja CandyMarket
Epp Volkov ja Looduspere
Reelika Kalmet ja NatCosNordic
Sirli Mangus ja Turbliss
Sukhdev ja Dharamsaal
Tiina Jokinen ja Orient Ida Muusika Festival
Alice Pehk ja Muusikateraapia keskus
Kaili Inno ja Eesti Muusikateraapia Ühing
Mari Metsallik
Triin Hio
Prabhudeep Kaur
ja Hatu mõis
Erica Järv ja Stockman
Katrin Aaslaid ja Kristel Heinsalu ja Estravel
Kadi-Johanna Reial ja Trade Hub Productions
 
Tänud ka toredatele ja väga-väga abivalmitele praktikantidele Annamaria Prants ja Brenda Roiland, kes tegid samuti super-töö kontserdi korraldusel!
Tänud ka mitmetele toredatele Soomlastele ja Lätlastele, seal hulgas Ilze Jece, Johanna Rajamäki, Kristine Somere, Olesja Krasovska, Ieva Bruvere, Keišs, Krishan Shiva kes abistasid meie naaberrikide sõpru kontserdile tuua!
Tänud Laidi Sergejeva ja Lee Lang Piletilevist suure abivalmiduse eest! Tänud Innar Hunt nutikate nõuannete eest:)!
Tänud Kadri Maripuu ja Priit Grepp fotode eest! Pildialbumeid saad näha Isvara Jooga Facebooki fotoalbumite alt!
Viimasel hetkel soovis Snatami meeskond just Tallinna kontserdi filmimist, tänud Margust Talvik ja tublid kaameramehed, kes kiirelt valmis olid reageerima ja kontserdi filmisid!
Tänud Eduard Porotnikov, kes abistas kõikvõimalike väiksemate ja suuremate disainitöödega!
Tänud muusikale ja muusikutele! Tänud Kati Lumiste, Maarja Korstnik, Michael Bevin, Jürgen-Kristoffer Korstnik, kes kevadel kauni Snatam Kauri laulude kontserdi Apollos esitasid.
Täname (Snatam Kaur - We Are Peace Estonian cover)
Selle kirja võtab nii ilusti kokku Snatam Kauri laulu "We are peace" eestikeelne versioon "Täname". Imeline Snatam õppis ka ise eestikeelse refrääni selgeks ja laulis nii kaunilt "Me särame, ja täname, Sind kõige eest! Ja iga päev, me voolame, allikavees!" hääldades ka Õ tähte imekaunilt:). 
Tänud Tom Valsberg, kes tõlkis Snatam Kauri loo "We are peace" eesti keelde ning aitas veel igatpidi kaasa loo teostusele, tänud Lea Dali Lion, Kill Kaare Bombillazest, Ikevald Rannap ja Luna Deva, et ta sisse laulsite ning Taavi Paometsale, kes hääled kokku miksis:). 

Tänud Margus Talvikule, kes sellest laulust muusikavideo tegi ja kõigile muusikavideos osalenutele, eesotsas Kristina Paśkeviciusele ja tema tantsusõpradele, Ülle Papagoile ja tema kunsti, kristalli ja haldjamaailmale, Isvara Jooga joogatajatele ja kõigile teistele toredatele hingedele, kes võtsid aja, et luua kaunis video!

Ja Siret Piiglile- kes kogu selle asja suurejooneliselt organiseeris:)!

Tänud ka Harfimaagiale, kelle hingestatud RaMaDaSa esitlusest Kristallitemplis saime teise kodumaise video:)!
Tänud kõigile, kes kohale tulid, siit mõned kogemused..

"Tänan, igatahes kontsert oli väärt ja jääb kauaks minus kajama, vahepeal ei suutnud laulda, sest liigutas nutuni välja aga keha võbeles neis mantrate väes mõnusalt"

"Midagi juhtus minuga eile kontserdi ajal...igaüks tajub seda reaalsust erineval viisil...aga midagi juhtus. Vahepeal ma tundsin justkui ei olek seal siis tulin tagasi kohale..ilmusid erinevad visioonid,seda on raske kirjeldada ma ei saanud aru kas see on unes või ilmsi..."

"Kõik oli superkaunis ja hingeliigutav! Mul tuli ikka mitmel korral pisar silma, ka siis, kui tänati kogu tiimi, tänu kellele selline suursündmus aset leida sai!" 
 
Tänu kõigile ja veel paljudele keda siin ehk otseselt mainitud ei ole, saime rõõmustavat tagasisidet muusikutelt:

"Estonia's hospitality is totally over-the-top and wonderful :)"

"Thanks so much to our amazing producer Karolin Tsarski!!! She went above and beyond for us!"

Tänud Snatam Kaur, Neelamjit Dhillon, Stuart Fuchs, Sarah Siri Kirtan Carlisle ja Scott Mueller, et Eestisse tulite!

Eesti publik kusjuures oli seekordse Euroopa turnee arvuliselt üks suurimaid...:)!

Lõpetuseks soovin, et ka kõigi teiste unistused teostuksid! 

"Tahtsin sind kogu südamest tänada selle imelise ettevõtmise eest Snatam Kaur Eestisse tuua. Olin isegi sellest unistanud kaua. Suured suured tänud, muidugi kogu meeskonnale kellega koos sa seda tegid! Aitähh!!! Olin isegi unistanud Snatam Kauri kontserdist kaua. Saan üha enam aru, et unistada tuleb suurelt ja siis need imed täituvadki. See kannustab mindki oma unistused ellu viima."
 
Isvara Facebook
Isvara Koduleht
Isvara E-post
Isvara Jooga
Parda 10/12 (endine Ahtri 10b/12a) 4. korrus, Tallinn 10151 
 57 888 753
 info@isvarajooga.ee
 www.facebook.com/isvarajooga
 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Isvara Jooga · Ahtri 10b/12a · Tallinn 10151 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp