Copy

Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat!  (T.Rūzvelts)


SOCIĀLĀS SFĒRAS SPECIĀLISTIEM
Ja vēlies iesaistīties Latvijā vēl nebijušā iniciatīvā – kustībā Latvijas Badiji, lai individuāli un praktiski palīdzētu cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās HIV diagnozes dēļ, tad piesakies pie mums un kļūsti par Badiju (jeb "līdzbiedru-draugu"). Šī HIV inficēto atbalsta projekta ietvaros, Badiji tiks nopietni sagatavoti 9 dienu apmācību nodarbībās, lai pilnveidotos gan praktiski, gan garīgi, un būtu gatavi šim ne būt ne vieglākajam uzdevumambūt par saprotošu draugu un praktisku palīgu HIV inficētam cilvēkam. Pieteikties var līdz 15.septembrim, aizpildot anketu šeit.
Vairāk info www.diacentrs.lv vai zvanot 29412855 (Ruta).
AKTIVITĀTES CENTRĀ "DIA+LOGS"
Septembrī pilniem apgriezieniem tiks realizēta kampaņa „Mana Rīga – no ienaida brīva!” Iesaisties arī Tu!
Pieņemšana un atbalsts sākas ar mums pašiem un neierobežojas tikai noteiktu sabiedrības grupu tolerēšanā. HIV inficēts, homoseksuāli orientēts vai imigrants – katram cilvēkam ir savs stāsts un katrs ir vērtība!
Vairāk info www.diacentrs.lv un FB profilā, savukārt pieteikuma anketu līdz 4. septembrim vari aizpildīt šeit
Vasara šogad ir nolēmusi pie mums ilgāk pakavēties, tāpēc akcija - „Saule, Smiltis, (drošs) Sekss!” joprojām turpinās! Parūpējies par savu un citu (seksuālo)drošību, nāc pie mums uz centru un veic PAR BRĪVU UN ANONĪMI testus uz HIV, vīruss hepatītiem B un C, kā arī sifilisu! Pie reizes saņemsi mazu, vērtīgu dāvaniņu – „Onetouch” prezervatīvu!
Te mūsu centra darba laiki

 
Vēl viena DIA+LOGS interešu sfēra: attīstības sadarbība, tiks padziļināta, jo sākam īstenot Eiropas Attīstības gada 2015 (EYD 2015) NVO platformas LAPAS koordinētu ĀM grantu konkursa projektu „Attīstības sadarbība – sabiedrības veselībai: Latvija – Baltkrievija”. Sadarbosimies ar EYD 2015 Vēstnieku Hosamu Abu Meri k-gu. Jau 16. septembrī dosimies uz Baltkrieviju – apskatīties un saprast, kā tad cilvēkiem klājas mūsu kaimiņvalstī un kā tur ar HIV/AIDS jautājumiem. Pēc tam 2 semināros (HPP profilakses speciālistiem un skolu jaunatnei) stāstīsim par redzēto, lai kopīgi spriestu par to, cik tad vajadzīgs ir attīstības sadarbības darbs, Latvijai palīdzot mazāk attīstītajām valstīm.
CITUR
Paldies Carnikavas novada domei par iespēju  piedalīties projektu konkursā „Sabiedrība ar dvēseli 2015” un finansiālo atbalstu projekta izglītojošo aktivitāšu īstenošanai. DIA+LOGS projekta „ Esi zinošs un pasargā sevi”  ietvaros šī gada 28. augustā ar mūsu mācību centra „Izaugsme” izglītojošo semināru „HIV/AIDS infekcijas riski, izplatība un profilakse; jautājumu aktualitāte mācību procesā” devāmies pie Carnikavas pamatskolas skolotājiem, lai aktualizētu arī mācību procesā būtiskus jautājumus saistītus ar HIV/AIDS izplatību mūsu valstī. Atsaucība bija tiešām liela - piedalījās 25 pedagogi,- un atsauksmes par semināru ļoti pozitīvas. Īpaši tika uzsvērts, ka iegūtā pieredze un zināšanas devušas drosmi runāt ar skolēniem par šo tēmu. Ja arī tavā mācību iestādē ir nepieciešamība pēc šādām apmācībām, raksti mums: dialogs@diacentrs.lv

 
No 28-30. septembrim Tbilisi (Gruzija) notiek īpašs pasākums – Reģionālais dialogs veiksmīgai pārejai uz pašmāju finansējumu HIV un TB jomā  Austrumeiropā un Centrālāzijā (Regional Dialogue on Successful Transition to Domestic Funding of HIV and TB Response in Eastern Europe and Central Asia), jeb „Ceļš uz panākumiem”Ir būtiski celt iekšējo kapacitāti, lai brīdī, kad sāks samazināties starptautiskie finansējumi, HIV/AIDS un TB sfērā iesākto darbu joprojām varētu turpināt. Tāpēc arī DIA+LOGS galvenais cilvēks- Ruta Kaupe dosies ceļā, lai dalītos ar savām zināšanām un pieredzi un smeltos jaunu.
 
Facebook
Twitter
Website
Email
Autortiesības © 2015  sabiedriskā labuma biedrība DIA+LOGS
Visas tiesības aizsargātas.


Mūsu kontakti:
dialogs@diacentrs.lv
+371 67243101
Dzirnavu iela 135, Rīga

unsubscribe from this list    update subscription preferences 


ziņu lapu sagatavoja: Lelde Zēna