Copy

Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat!  (T.Rūzvelts)


SOCIĀLĀS SFĒRAS SPECIĀLISTIEM
JAUNA LABA ZIŅA PAŠVALDĪBU SOCIĀLAJIEM DIENESTIEM!
 
Kopš 13.10.2015. Labklājības ministrija projekta „Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros sniedz atbalstu visiem sociālā darba speciālistiem, kas grib profesionāli augt un mācīties!
Biedrības DIA+LOGS mācību centrs IZAUGSME ir iekļauts LM atzīto profesionālo mācību centru sarakstā, kur konkrētu mācību kursu izmaksas LM daļēji līdzfinansē.
Respektīvi, pašvaldības saņem LM nodrošināto 50% līdzfinansējumu no ESF par apmācību pakalpojumu, ja esat izvēlējušies kādu no 50 LM definētajām apmācību tēmām, ko vada LM atzītie mācību centri. DIA+LOGS piedāvā 11 apmācību kursus 8, 16 vai 24 stundu apjomā . Vairāk info un viss apmācību tēmu piedāvājums ir pieejams LM interneta vietnē
Gaidīsim Jūsu zvanus vai e-pastus, ja vēlaties gada nogalē saviem darbiniekiem uzdāvināt iespēju profesionāli augt!


DIA+LOGS struktūrvienība mācību centrs “Izaugsme” turpina izglītot un iedvesmot.
Jau 11.novembrī notiks SPKC (Slimības Profilakses un Kontroles centra) finansētas apmācības Intervēšana. Motivēšana. Pašaizsardzība.” HIV Profilakses punktu tīkla speciālistiem, lai sniegtu padziļinātāku izpratni par darbu ar klientiem, personisko resursu stiprināšanu un praktisko pielietojumu.
Kursa ievaros būs ne tikai teorija, bet arī interaktīvas nodarbības ar lomu spēlēm, reāli dzīves piemēri un gadījumu analīzes, individuāli ieteikumi, kā arī praktiski vingrinājumi.
Mūsu pieredzējušajām lektorēm (Ruta Kaupe – 15 gadu apmācību vadīšanas stāžs, Agita Sēja – ģeštaltterapeite, vairāk kā 10 gadu pieredze praktiskā darbā ar narkotiku lietotājiem) pievienosies medicīnas un ājurvēdas speciāliste – Rita Pedāne, lai aktivizētu dalībnieku iekšējo potenciālu izmantojot nedaudz netradicionālas zināšanas un pieejas.
AKTIVITĀTES CENTRĀ "DIA+LOGS"
Mums vienmēr ir prieks darboties ar jauniešiem, ne tikai tāpēc, ka viņi ir atsaucīgi, zinātkāri un vēl neiesīkstējuši savās pārliecībās, bet arī tāpēc, ka uzskatām – par tādām tēmām, kā drošs sekss, HIV, iecietība – ir jāsāk runāt jau laicīgi. Tāpēc priecājamies par Carnikavas skolas aicinājumu novadīt apmācības par šiem jautājumiem 9.kl.skolēniem. 
M/c Izaugsme lektores jau ir entuziasma pilnas 13.novembrī satikties ar jaunajiem cilvēkiem un neformālā gaisotnē pārspriest šīs aktualitātes.
 

Arī šogad no 20.– 27.novembrim notiek Eiropas līmeņa kampaņa „Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2015”! Kampaņas mērķis ir aktualizēt nepieciešamību veikt pārbaudes uz hepatītvīrusiem un HIV, lai mazinātu šo infekciju izplatību Eiropā. Arī DIA+LOGS ir aktīvs šī pasākuma atbalstītājs un dalībnieks. Vēlamies atgādināt, ka pārbaude mūsu centrā ir bezmaksas un anonīma!
Vairāk info par kampaņas aktivitātēm Latvijā drīzumā mūsu mājas lapā
Info par pašu kampaņu meklē šeit

16.novembrī plkst. 10.00 Eiropas Savienības mājā DIA+LOGS un EHRN (Eirāzijas Kaitējuma mazināšanas tīkls, Viļņas birojs) aicina NVO (nevalstisko organizāciju pārstāvjus), kas savā darbā saistītas ar narkotiku lietošanas jautājumiem, piedalīties diskusiju seminārā, lai apkopotu redzējumu un izteiktu Latvijas NVO viedokli par narkotiku politikas situāciju, gatavojoties UNGASS speciālajai sesijai par narkotikām, kas notiks nākamā gada aprīlī Ņujorkā, ASV.
Gaidām pieteikumus uz: dialogs@diacentrs.lv  vai zvaniet: 29412855 (Ruta).
 


Pasaules AIDS dienas ietvaros, ko tradicionāli atzīmē 1.decembrī, DIA+LOGS plāno organizēt izglītojošu konference par HIV/AIDS. Galvenās mērķa grupas- medicīnas, sociālie un jaunatnes darbinieki, pasniedzēji, studenti, bet mēs priecāsimies par katru, kuram ir interese piedalīties šajā konferencē.
Drīzumā mūsu mājas lapā būs atrodama detalizētāka informācija par norises vietu, laikiem un saturu.

 
CITUR
Dzīve ir ceļš, un tajā gadās negaidīti pagriezieni – citi patīkamāki, citi ne tik. Bet katrs šāds notikums dzīvē ir vērtīga pieredze un mācība. Interesantāk jau ir mācīties pašam no savam kļūdām, bet saka arī, ka dažreiz situācija ir labāk izprotama, ja paskatās no malas. Šī saraksta filmas ir burvīgi mākslas darbi, kas ļauj no malas pavērot, kā mainās dzīve, kad tajā parādās HIV, pavērot ar kādām grūtībām – nosodījumu, stereotipiem, iekšējiem pārdzīvojumiem jāsaskaras cilvēkam, un kā ar to spēj sadzīvot apkārtējie. Žēl gan, ka pagājušā gadsimtā HIV/AIDS vairāk saistās ar homoseksualitāti, jo pēdējie gadi nudien rāda citas tendences. Bet nav svarīgi, kādas seksuālās orientācijas, dzimuma, rases vai dzīvesveida piekritējs ir cilvēks – TAS var notikt ar ikvienu, un kaut nedaudz, bet vieglāk ir to pieņemt, ja zināšanas nav uz stereotipiem balstītas.
 
Sarakstu ar filmām skati šeit
 
 
Facebook
Twitter
Website
Email
Autortiesības © 2015  sabiedriskā labuma biedrība DIA+LOGS
Visas tiesības aizsargātas.


Mūsu kontakti:
dialogs@diacentrs.lv
+371 67243101
Dzirnavu iela 135, Rīga

unsubscribe from this list    update subscription preferences 


ziņu lapu sagatavoja: Lelde Zēna