Copy

Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat!  (T.Rūzvelts)


SOCIĀLĀS SFĒRAS SPECIĀLISTIEM
Nebijis pakalpojums HIV inficētajiem Latvijā! Sadarbībā ar „ViiV HealthCare Positive Action” biedrība „DIA+LOGS” drīzumā uzsāks divu gadu projektu, kura ietvaros tiks attīstīts Badiju (jeb "veco zēnu") dienests.
Speciāli apmācītas personas individuāli un praktiski palīdzēs cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās HIV diagnozes dēļ. Tās nebūs klasiskās konsultācijas un tikai psiholoģiskais atbalsts, bet tieša, darbīga un praktiska palīdzība. Ja vēlies iesaistīties, sazinies ar mums: dialogs@diacentrs.lv; 29412855 (Ruta). Vairāk info drīzumā www.diacentrs.lv
 
AKTIVITĀTES CENTRĀ "DIA+LOGS"

Jāņu dienas KONKURSS!!! Arī šogad seksuālās enerģijas piesātinātāko svētku priekšvakarā aicinām iesaistīties Līgo pantiņu rīmēšanā! Un tātad, - kas jādara: tik vien kā jāizdomā un jāiesūta četrrindīte par tēmu – drošs sekss Jāņos! Pantu var rīmēt gan kolektīvi, gan individuāli! Gara darbu no 08.- 18.06 jāievieto mūsu Facebook profilā Dia+Logs zem ziņas „Lustīgā Līga un Jestrais Jānis 2015”. Par sev tīkamāko četrrindīti iespējams arī balsot. Un, protams, lielāko atsaucību guvušā pantiņa autors tiks pie vērtīga dāvanu groza! Te ierosmei četrrinde no iepriekšējo gadu arhīva:
 
Papardes zieds, kad plaukumā pašā,
Jānīts liek kondomus savā tašā.
Svētki ir jāsvin ar glanci un koši
Savukārt mīlēties vajag tā - lai droši!
„Saule, Smiltis, (drošs) Sekss!” – zem šādas zvaigznes esam ieplānojuši pavadīt šo vasaru! Kas var būt jaukāks, kā nodoties kaislībām laikā, kad daba reibina un priecē ar savu skaistumu. Tomēr, kā jau visās lietās, ir jāparūpējas par drošību – gan savu, gan citu! Tāpēc aicinām visas vasaras garumā doties pie mums uz centru un veikt PAR BRĪVU UN ANONĪMI testus uz HIV, vīruss hepatītiem B unC, kā arī sifilisu! Pie reizes saņemsi mazu, vērtīgu dāvaniņu – „Onetouch” prezervatīvu! Būt par sevi pārliecinātam – tas ir stilīgi! Par plašākām aktivitātēm šīs akcijas ietvaros ziņosim drīzumā. Te mūsu centra darba laiki

 

Meklējam atbalstu! Mums ir nepieciešama palīdzība mājas lapas izstrādē. Ja kāds ir ar mieru ieguldīt savas zināšanas, laiku un prasme – mēs būt vairāk, kā priecīgi! Ja Tev ir zināms cilvēks vai uzņēmums, kurš būtu ieinteresēts šādā veidā atbalstīt nevalstisku organizāciju, lūdzu, padalies ar informāciju. Ar mums var sazināties: dialogs@diacentrs, vai zvanot uz tālruni 29412855 (Ruta).

 
Svētkiem (tostarp Līgo) ir viena pavisam nelāga iezīme – tie beidzas... Tāpēc esam nolēmuši, ka šogad jaukās vasaras noskaņas nedaudz paildzināsim! Esi aicināts arī Tu pie mums ciemos (zaļajā zonā tieši blakus centram) 25.jūnijā uz pēc-Jāņu atzīmēšanu! Būs gan svētku uzkodas, gan atspirdzinoši dzērieni, dziesmas un, protams, citas lustīgas izdarības!
DIA+LOGS CILVĒKS
Olga Solovjova – ielu darbiniece

Strādāju kā ielu darbiniece DIA+LOGā jau no paša sākuma. E.Birznieka Upīša ielā bija šļirču maiņas punkts, gāju pie viņiem, skatījos kā viņi strādā un sapratu, ka es arī tā varētu. Biju lietas kursā par visu, paziņu- narkotiku lietotāju - bija daudz, runājos ar viņiem, stāstīju, ka vajag tīras šļirces, veikt testus. Man patīk darīt kaut ko jaunu - audzēt puķes, krustot sunīšus. Man ir mazs sunītis , sapāroju ar citiem sunīšiem un sanāk smuki kucēni. Man vienmēr ir bijuši dzīvnieki - kaķi, suņi, vistas, truši. Man patīk daba, dzīvās radības.
Gribētu, lai  man vienmēr būtu darbs DIA+LOGā, tas ir svarīgi. Un vēl es gribētu biežāk tikties ar saviem mazbērniem.
 
 
Pateicoties mērķtiecīgai un aktīvai darbībai, biedrība „DIA+LOGS” ir labi pazīstama dažādām organizācijām un institūcijām, kas darbojas HIV/AIDS sfērā Eiropā. Bet liels bija mūsu pārsteigums, kad kā eksperti tikām uzrunāti sagatavot prezentāciju par kaitējuma mazināšanas situāciju Austrumeiropā, kas tiktu prezentēta starptautiskā konferencē 30.septembrī Kuala Lumpurā (Malaizija). Ziņojums ir gatavs, arī uzaicinājums dalībai saņemts, bet... diemžēl trūkst finansējuma, lai tālo ceļu mērotu un prezentētu paveikto. Tad nu atliek nosūtīt ziņu kosmosā un Ziņu Lapā, cerot uz atbalstu. Ja vari palīdzēt, tad pats vēlākais, kad iespējams iemaksāt dalības maksu ir 30.jūlijs. Vairāk par pašu konferenci šeit  
Facebook
Twitter
Website
Email
Autortiesības © 2015  sabiedriskā labuma biedrība DIA+LOGS
Visas tiesības aizsargātas.


Mūsu kontakti:
dialogs@diacentrs.lv
+371 67243101
Dzirnavu iela 135, Rīga

unsubscribe from this list    update subscription preferences 


ziņu lapu sagatavoja: Lelde Zēna