Copy
Ziņu Lapa - Februāris 2016

Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat!  (T.Rūzvelts)


PROJEKTU JAUNUMI

LATVIJAS BADIJU IEPAZĪŠANĀS PASĀKUMS!

   4.februārī sirsnīgā gaisotnē norisinājās ViiVHealthcarePositiveAction finansētā projekta
“Latvijas Badiji un atbalsts HIV pozitīvajiem” iepazīšanās pasākums, kurā stāstījām par pašu projektu, suminājām Badijus par 3 mēnešu kursa pabeigšanu un praktiskā darba cēliena uzsākšanos, kā arī no dažiem Badijiem jau dzirdējām pieredzes stāstus.
   Bezgala liels prieks un aizkustinājums par to, ka ir tādi cilvēki, kuri
nesavtīgi ir gatavi palīdzēt otram un, sniedzot atbalstu, mainīt kāda dzīvi un iespīdināt tajā dzīvesprieku un gaišas emocijas! Paldies viņiem!
   Paldies arī GlaxoSmithKline birojam par viesmīlīgo uzņemšanu!

   Vairāk foto no pasākuma skaties šeit
   Uzzini vairāk par pašu projektu šeit

   Ja zini kādu, kuram ir nepieciešama palīdzība un atbalsts, jo dzīvesprieku, labsajūtu un sadzīvisko komfortu apdraud lietas, kas saistītas ar HIV diagnozi, tad piesakies šī atbalsta pakalpojuma saņemšanai, sūtot e-pastu uz: dialogs@diacentrs.lv vai zvanot pa telefoniem 67243101 (centrs); 29412855 (Ruta)
ATSKATS
2015. gads visnotaļ DIA+LOGAM pagājis ļoti raibi, ko arī varēja lasīt un skatīt janvāra gada atskata ziņu lapā. Tomēr, lai uzskatāmāki būtu notikumiem bagātā gada rezultāti, piedāvājam aplūkot šo ilustratīvo apkopojumu. Izskatās, ka esam strādājuši čakli kā bitītes un šogad neapstāsimies – strādāsim vēl rosīgāk un čaklāk!
AKTIVITĀTES CENTRĀ "DIA+LOGS"
Jau trešo gadu DIA+LOGS februārī laiž apgrozībā paši savu valūtu, citiem vārdiem sakot, startē akciju
„Sakrāj DIA+LOGS naudiņas trīs, un gaidīs šeit Tevi silta tēja + biskvīts!” No šī gada februāra līdz jūnijam, apmeklējot DIA+LOGS centru un izmantojot kādu no šiem pakalpojumiem:
-) šļirču apmaiņa
-) HIV tests
-) sociālā darbinieka konsultācija
pretī varēs saņemt vienu DIA+LOGS naudiņu („DIA”). Sakrājot trīs „DIA”, tās būs iespējams apmainīt pret karstu tēju un kādu našķi. Kuram gan negribas ziemīgajā aukstumā panašķēties pie siltas tējas tases?

 

  Straujiem soļiem tuvojas gada erotiskākais notikums. Kurš tas ir? Protams – neviens cits, kā EROTS! DIA+LOGS komanda jau sākusi aktīvi gatavoties, lai arī šogad 19. un 20. februārī seksīgajā Ķīpsalas halles gaisotnē aktīvi rādītu, stāstītu un demonstrētu interesentiem to, kāpēc visforšākais sekss ir tieši drošs sekss!
  Vairāk foto par to, kā mums gāja pagājušogad, skaties šeit 
Vai sakārdinājām? Seko līdzi jaunumiem DIA+LOGS facebook lapā un varbūt tieši Tev būs iespēja laimēt biļetes un, ņemot līdzi kādu draugu, iepazīties ar Erota plašo piedāvājumu!
Ja biļete jau kabatā, nāc festivālā uz mūsu stendu, nosauc
paroli “Drošs sekss ir foršs sekss!” un saņem dāvaniņu! Mēs gaidīsim!
 


Urā! DIA+LOGS komandai pievienojies jauns medbrālis - Andrejs Lioznovs! Novēlam viņam gandarījumu, darba prieku, lielu izturību un arvien mazāk pozitīvo testa rezultātu pacientiem! Laipni lūgts kolektīvā!

 
CITUR
Ko domā jaunieši?

   “Jābūt tolerantiem, jāciena citam citu, jāintegrē atstumtības riska grupas, jābūt IECIETĪGIEM!” Šie visi saukļi (un ne tikai) regulāri tiek skandināti gan interneta vidē, gan ikdienā sabiedrībā. Bet, vai mēs vispār zinām un izprotam, ko tie nozīmē? To mēģinājām noskaidrot, iztaujājot jauniešus – ko tad viņi domā par iecietību – kā to izprot, vērtē un rīkojas paši. Rubrikas 1. daļā jauniešiem tika uzdots jautājums: kas, viņuprāt, ir iecietība? Kādas bija viņu atbildes, lasi šeit!
 
 
Facebook
Twitter
Website
Email
Autortiesības © 2015  sabiedriskā labuma biedrība DIA+LOGS
Visas tiesības aizsargātas.


Mūsu kontakti:
dialogs@diacentrs.lv
+371 67243101
Dzirnavu iela 135, Rīga

unsubscribe from this list    update subscription preferences 


ziņu lapu sagatavoja: Kristīne Ozoliņa