Copy
Pozrite si tento newsletter v prehliadači.
Dobrý deň,
 
posielame vám náš mesačný newsletter o aktivitách kancelárie Európskeho kontaktného bodu a o novinkách programu Európa pre občanov. Prajeme vám príjemné čítanie. 

Kancelária Európskeho kontaktného bodu pre program Európa pre občanov
 
EKB Newsletter August 2020

EKB opäť v regiónoch

Dňa 22.7.2020 sa po dlhšom čase uskutočnil offline seminár programu Európa pre občanov v Žiari nad Hronom. Seminár sa venoval septembrovým výzvam, ktorých uzávierky budú 1. septembra. Prezentáciu zo seminára nájdete na našom webe.

Najbližšie semináre k septembrovým uzávierkam (posledným pre tento program v rámci súčasného programového obdobia 2021-2027) sa v auguste budú konať v týchto mestách: Trnava, Martin, Trstená, Spišská Nová Ves a Košice. Pozvánky s registráciou nájdete nižšie: 

Augustové semináre k septembrovým uzávierkam 
TRNAVA 
MARTIN A TRSTENÁ 
SPIŠSKÁ NOVÁ VES A KOŠICE

Hľadáte partnera do projektu?

Ak potrebujete partnera do projektu alebo sa chcete podieľať ako partner na projekte na našej webovej stránke nájdete aktualizovanú sekciu s medzinárodnými partnerstvami TU.
Výsledky februárovej a marcovej uzávierky 2020
Agentúra EACEA už zverejnila kompletné výsledky tohtoročných februárových a marcových uzávierok programu Európa pre občanov. Podporu na projekty družobných miest získalo 22 slovenských miest a obcí. V rámci výzvy Siete medzi mestami uspel Klaster regionálneho rozvoja z Trnavy. Projekt organizácie Post Bellum SK #WeRemember 75 Years After WWII. sa umiestnil na reserve liste. Kompletný zoznam všetkých podporených projektov si môžete pozrieť na našom webe
Facebook
Website
Instagram
Copyright © 2020 Národné osvetové centrum.Všetky práva vyhradené.

Naša emailová adresa:
europapreobcanov@nocka.sk 

 
V prípade, že si už neprajete, aby Vám boli zasielané novinky a informácie týkajúce sa programu Európa pre občanov alebo s ním súvisiace podujatia, môžete sa odhlásiť z odberu kliknutím na "odhlásiť sa z odberu". 

Informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU


This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Európsky kontaktný bod · Námestie SNP 12 · Bratislava 81234 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp