Copy

EKB newsletter MAREC 2018

21. marca 2018

Predstavujeme nový web www.europapreobcanov.skOd januára 2018 má naša kancelária nový modernejší web. V čom je iný? Je responzívny, t.j. prispôsobuje sa rôznym typom obrazoviek: mobilu, tabletu, notebooku alebo stolnému počítaču.

Na domovskej stránke nájdete všetky dôležité informácie a to: NOVINKY a PODUJATIA, kde nájdete pozvánky na všetky pripravované akcie a výstupy z nich, AKTUÁLNE VÝZVY, PARTNERSTVÁ, z ktorých si môžete vyberať  na základe štyroch kritérií (1/ krajina pôvodu žiadateľa, 2/ opatrenie v ktorom žiadal, 3/ rok, v ktorom žiadal a 4/ typ žiadateľovej organizácie). Zároveň viete ponúknuť partnerstvo a to vyplnením elektronického formuláru v angličtine, ktorý je automaticky rozposlaný na všetky kontaktné body v Európe pre program (29), Na homepage-i ďalej nájdete POSTUP PREDKLADANIA ŽIADOSTÍ a ARCHÍV EKB NEWSLETTEROV s možnosťou prihlásenia sa na odber.

Zároveň sme sprehľadnili podstránky NA STIAHNUTIE a KONTAKT. 

11.4.: Inštruktážne stretnutie Leviciach 

EKB organizuje historicky prvé inštruktážne stretnutie pre prijímateľov grantu z programu Európa pre občanov, ktorí uspeli v septembrovej uzávierke 2017. Jedná sa o subjekty zverejnené na našom novom webe. Toto historicky prvé inštruktážne stretnutie sa uskutoční v Leviciach a to 11. apríla 2018 od 9:30 hodiny v priestoroch sobášnej siene Metského úradu Levice (1.poschodie, Nám. hrdinov 1).  

Priestory a technické zabezpečenie poskytne Mestský úrad Levice. Viac info nájdete v pozvánke na www.europapreobcanov.sk.  

Post Bellum SK: WWII Spomienky východoeurópskych národov vo vzdelávaní

Predstavujeme prvé plody projektu "WWII: Spomienky východoeurópskych národov vo vzdelávaní" z dielne organizácie Post Bellum SK. Projekt bol finančne podporený programom Európa pre občanov v rámci marcovej uzávierky 2017. Viac na http://www.europapreobcanov.sk/custom/news/?id=179

Aktuálne prebieha proces tvorby metodiky celodenného modulu výučby dejín 2. sv. vojny pre základné, stredné a vysoké školy. Tento bude následne zavedený do praxe na Slovensku a v Česku, následne bude predstavený slovenskými inštruktormi v Bulharsku a Rumunsku. 

Začal sa rok Európskeho kultúrneho dedičstva 2018

Viac na https://europa.eu/cultural-heritage/about_sk
Copyright ©2018 Európsky kontaktný bod Slovensko. Všetky práva sú vyhradené. 
Európsky kontaktný bod Slovensko, Námestie SNP 12, 812 34 Bratislava
www.europapreobcanov.sk, www.facebook.com/europapreobcanov

Naša emailová adresa je:
europapreobcanov@nocka.sk

Chcete zmeniť príjem tohto emailu? 
Môžte upraviť nastavenia odberu alebo sa odhlásiť z odberu.
This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Európsky kontaktný bod · Námestie SNP 12 · Bratislava 81234 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp