Copy
EKB Slovensko Vám prináša júlový newsletter, v ktorom nájdete pozvánku na augustové semináre, ponuku partnerstiev a informácie o septembrovej uzávierke a slovenskom predsedníctve. 
Pozri si v prehliadači.


EKB Newsletter Júl 2016

20. júl 2016

1. 9. 2016, 12 hodina bruselského /stredoeurópskeho/ času je uzávierka /deadline/ pre projekty programu Európa pre občanov. Uzávierka sa týka opatrení: 
Projekty je možné podávať jedine elektronicky! Jedinou prílohou projektu je Čestné vyhlásenie žiadateľa! Žiadateľ ako i partneri musia byť zaregistrovaný na tzv. Registračnom portály výkonnej agentúry EACEA. Viac /postup/ o registrácii sa dozviete tu.   
Organizácie, ktoré by si chceli vyskúšať účasť v programe v podobe partnera projektu, sa môžu zaujímať o jedno z nasledujúcich partnerstiev: 

Pozývame Vás na augustové semináre k septembrovej uzávierke do Dolného Kubína (2.8.), Popradu (4.8.), Banskej Štiavnice (10.8.) a Košíc (16.8.). Pozvánku ako i program nájdete na našom webe. Banskoštiavnicky program bude obohatený o ukážku a rozprávanie o natáčaní filmu "Návrat do horiaceho domu" /projekt podporený z programu Európa pre občanov v roku 2013 v opatrení Európska pamäť. Registrovať sa môžte na  http://eepurl.com/b7FaH9
Od 1. júla 2016 prebieha Predsedníctvo SR v Rade EÚ do 31.12.2016, kedy odovzdá predsedníctvo do rúk poslednej krajine súčasného predsedníckeho tria Malte. V súvislosti s predsedníctvom bola spustená i nová webová stránka www.eu2016.sk, kde sa dozviete všetky aktuality, informácie súvisiace so SK PRES 2016. 
Copyright © 2016 Európsky kontaktný bod Slovensko, Všetky práva sú vyhradené. 
Európsky kontaktný bod Slovensko, Námestie SNP 12, 812 34 Bratislava
www.europapreobcanov.sk, www.facebook.com/europapreobcanov

Naša emailová adresa je:
office@europapreobcanov.sk

Chcete zmeniť príjem tohto emailu? 
Môžte upraviť nastavenia odberu alebo sa odhlásiť z odberu.

 


This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Európsky kontaktný bod · Námestie SNP 12 · Bratislava 81234 · Slovakia

Email Marketing Powered by MailChimp