Copy

NEWSLETTER
máj 2015

Vážení kolegovia, milí priatelia,

v májovom newslettri prinášame výsledky marcovej uzávierky v rámci Akcie 2, Opatrenia 2.1 Družobné mestá a 2.2 Siete medzi mestami a tiež ponuky na partnerstvá. Podporeným 26 subjektom zo Slovenska blahoželáme! Na výsledky v ostatných opatreniach stále čakáme.

Príjemné čítanie praje

Tím Európskeho kontaktného bodu
 NOVINKY Z EKBVýsledky pre Akciu 2. Opatrenie 2.1 Družobné mestá

Medzi 144 podporenými projektmi v prvom kole (marcová uzávierka) sa nachádza aj 25 slovenských projektov. Slovensko sa tak radí na druhé miesto v úspešnosti. Zároveň v role partnera vystupuje v podporených projektoch iných krajín 64 slovenských subjektov. Kompletné výsledky nájdete tu. Výsledky pre Akciu 2. Opatrenie 2.2 Siete medzi mestami

V marcovej uzávierke sa dostal medzi podporených 20 projektov aj jeden slovenský projekt. Zároveň v role partnera vystupuje v podporených projektoch iných krajín 5 slovenských subjektov. Kompletné výsledky nájdete tu. Pozn.: Prehľad úspešných slovenských žiadateľov z oboch opatrení nájdete aj na našej stránke. Všetci žiadatelia budú ohľadom výsledkov kontaktovaní agentúrou (EACEA).

Tierra Verde hľadá partnerov v rámci opatrenia 2.3 Projekty občianskej spoločnosti
 
Mimovládna nezisková organizácia Tierra Verde sídliaca na Kanárskych ostrovoch má záujem stať sa partnerom projektu v rámci opatrenia 2.3 Projekty občianskej spoločnosti. Uzávierka projektov bude 2. marca 2016. Viac informácií TU.
 

 
Pro Europa Foundation hľadá partnerov v rámci opatrenia 2.3 Projekty občianskej spoločnosti
 
Pro Europa Foundation je poľská mimovládna organizácia zameraná na pracovný trh, zamestnanosť, profesionálne vzdelávanie, sociálnu ekonomiku a ďalšie vzdelávanie. Organizácia sa chce pridať do projektu alebo vytvoriť partnerstvo v rámci opatrenia 2.3 Projekty občianskej spoločnosti, programu Európa pre občanov. Uzávierka projektov bude 2. marca 2016. Viac informácií nájdete TU.KONTAKT

Európsky kontaktný bod / ECP Slovakia
Námestie SNP 12, 812 34 Bratislava
(+421) 918 716 070, (+421) 2 2047 1291
office@europapreobcanov.sk
www.facebook.com/europapreobcanov
www.europapreobcanov.sk
 

Copyright © 2015 EKB, All rights reserved.

unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp