Copy
Інформаційна розсилка Національної платформи МСБ
View this email in your browser

Шановні учасники 

Національної платформи малого та середнього бізнесу
 

Продовжується процес легітимізації всеукраїнської мережі "Національна платформа МСБ". З метою об'єднання зусиль підприємницької спільноти та активної консолідованої участі у процесі проведення реформ, просимо вас:
  1. Завантажити і роздрукувати Меморандум
  2. Підписати його та закріпити печаткою організації 
  3. Направити кольоровий скан підписаного Меморандуму на електронну адресу info@msb.enarod.org або у відповідь на цей лист
     
Завантажити Меморандум
Вже отримані Меморандуми про приєднання до Національної платформи МСБ від організацій: Чернівецька обласна громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвитку", громадська організація "Асоціація професійних підприємців", Харківська обласна громадська організація "Асоціація приватних роботодавців", Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація консультантів з управління", Сумська міська громадська молодіжна організація «Молодь та підприємництво», Чернігівська профспілка  підприємців "Єдність", Черкаська міська громадська організація "Товариство фахівців з промислового менеджменту", регіональна громадська організація "Кремінська бізнес-асоціація", громадська організація "Асоціація "Приватні інвестори України", громадська організація "Вінницька обласна організація "Спілка підприємців "СТІНА". 
27 лютого Всеукраїнська мережа об’єднань підприємців з різних регіонів України “Національна платформа МСБ” звернулася до ЄБРР з проханням надати детальне роз’яснення щодо розподілу гранту у 90 млн. євро серед представників малого і середнього бізнесу. Відповідь на лист та детальніше про запит читайте на офіційному сайті Національної платформи МСБ. 
Share
Tweet
Forward
+1
Share
Copyright © 2015 Національна платформа МСБ, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp