Copy
Keila Korvpallikooli kuukiri
Vaata kuukirja veebis! Kliki siia...
Keila Korvpallikool

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

G4S NOORTELIIGA

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond lõpetas alagrupi esikohaga

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond lõpetas Eesti meistrivõistluste 2. liiga alagrupiturniiri esikohaga ning jätkab mänge tugevamas vahegrupis. Keila kogus alagrupiturniiril 7 võitu ja 1 kaotuse.
Vahegrupis kohtuvad kaheringilisel turniiril omavahel kõikide alagruppide võitjad. Vastased on tugevad, ees ootavad head mängud.
 

Vahegrupi mänge alustati võiduga KK Pauluse üle

Keila Korvpallilooli esindusmeeskond alustas möödunud nädalal mänge Eesti meistrivõistluste 2. liiga tugevaimas vahegrupis, kus omavahel heitlevad kõikide alagruppide võitjad.
Kodusaalis peetud avamängus saadi jagu KK Paulus/Pärnu Mets meeskonnast 77:68.
 

Keila esindusnaiskond EMV alagrupiturniiri järel esikohal

Keila Korvpallikooli esindusnaiskond lõpetas Apollo Naiste Korvpalliliiga alagrupiturniiri esikohaga ning jätkab mänge tugevamas vahegrupis. 
Keila naiskond pidas alagrupi viimase kohtumise Pärnus. Keila alustas hästi, minnes kohe 8:0 juhtima. Mäng sujus nii rünnakul kui kaitses ning poolajale mindi 33:22 eduseisult.

U16 poisid said EMV põhiturniiril kirja esimese võidu

Keila Korvpallikooli U16 vanuseklassi poisid said Eesti meistrivõistluste põhiturniiril esimese võidu, kui kodus alistati SK RIM/TTÜ 100:76.
Pärast võrdselt kulgenud avapoolaega, kus eduseis käis käest-kätte, alustasid kolmandat
 
veerandaega paremini külalised, kes pöörasid nelja minutiga kolmepunktilise kaotusseisu neljapunktiliseks eduseisuks

U14 meeskonnal EMV truniiritabelis
kolm võitu ja kaks kaotust

U14 pidi alla vanduma TTÜ KK-le
U14 meeskond kohtus EMV turniiritabelis teist kohta hoidva TTÜ KK-ga. Vastane oli oma favoriidiseisust väärt, haaras kohe initsiatiivi ja meid enam ohtlikusse kaugusesse ei lubanud.
Kolmas võit EMV turniiritabelisse
Keila KK U14 meeskond alistas võõrsil 56:51 Audentese SK. Mäng möödus algusest lõpuni meie taktikepi all, kuid kümnest punktist suuremaks vahet mängida ei õnnestunud.

U11 poisid enamasti võidulainel

Keila Korvpallikooli U11 poisid said 2006 liigas kaks võitu ja ühe kaotuse. Kundas toimunud etapil võideti Kiili SK 41:23 ja RSK Sportkunda 39:33.
Kõige napim kaotus tuli vastu võttaRae Kossu võistkonnalt - 37:38. Keila poistel oli mängu lõpus mitu head võimalust mäng enda kasuks pöörata.                                    Loe lähemalt ...
Novembri keskel alustati mängudega ka 2006 liigas. Kahes mängus alistasti Järveotsa Gümnaasiumis Haabersti SK tulemusega 51:9 ja SK Rim/Tabasalu 48:32. 
Järgmisel päeval saadi Pärnus toimunud kohtumistel jagu KK Paulusest tulemusega 39:18 ja Märjamaa SK-st 78:2.
MINIKORVPALL

Keila miniklassi II võistkond
sai võidulisa


Keila Korvpallikooli II võistkonna poisid said võidulisa, kui Saku Spordihoones mängiti järjekordne miniklassi (2005.a. sünd.) etapp.
Esimeses kohtumises alistati väga pingelises heitluses Rapla Korvpallikooli I võistkond tulemusega 44:39. Päeva teises kohtumises mindi vastamisi TTÜ SK/Rae Spordikooli võistkonnaga ja tunnistati vastaste kindlat paremust tulemusega 76:37.

Miniklassi I võistkond sai EMV-l juurde kolm võitu


Eesti minikorvpalli meistrivõistlustel osalev Keila KK I meeskond, sai tabelisse juurde kolm võitu, kuid ka oma esimese kaotuse. Meistrivõistlusi jätkatakse seega kuue võidu ja ühe kaotusega. 
Kuna mängudes Saku KK I ja II meeskondadega oli vastane tasemelt pisut nõrgem, saime kaks kindlat võitu. Saku KK I võistkonna alistasime numbritega 77:8 ja Saku KK II-st saime jagu tulemusega 83:19. 
BALTI LIIGA

U15 BBBL-i avaetapilt neli võitu ja üks kaotus

Keila KK U15 meeskond (s. 2002 ja hiljem) alustas Riias Balti liiga hooaega. Esimene etapp möödus raskustele vaatamata edukalt ning lõpetasime selle positiivse saldo 4 võidu ja 1 kaotusega. 
Raskused algasid juba enne turniiri. Oli teada, et Eesti MV kalendri tõttu ei saa Riiga sõita 2003 poisid, kes moodustavad pool võistkonnast.


Loe lähemalt ...

U12 poisid mängisid Lätis Balti liiga teisel etapil

U12 meeskond osales nädalvahetusel Siguldas peetud Balti liiga teisel etapil.
Vastasteks olid kõlavate nimedega klubid: Moskva CSKA, Dinamo, Trinta, Permi Olimpijets (Ural Great) ja BC Tartu.  Võidurõõmu meie poisid seekord maitsta ei saanud. 

2008 poisid tegid debüüdi mikroliigas

Keila Korvpallikooli 2008. aastal sündinud poisid tegid debüüdi Mikroliigas. Aasta vanemate poiste seas saadi kaks kaotust Tiit Soku KK/SK Nordi esimeselt ja teiselt võistkonnalt, kuid kolmandas mängus suudeti võita sama klubi eakaaslasi.
Võitudest ja kaotustetst tähtsamaks saab selles vanuses lugeda mängurõõmu ja võistlustel saadud kogemust.

2. klassi poisid osalesid Saku turniiril

Keila Korvpallikooli 2. klassi poisid osalesid Saku turniiril Saku Spordihoones, kus mängiti Mikroliiga reeglitega kaks kohtumist juba tuttavate vastastega: Saue ja Sakuga. Turniiril võidurõõmu küll maitsta ei saanud, kuid poisid said väärt kogemuse ja mängupraktika võrra rikkamaks. Lisaks saadi kolmanda koha osavõtja medalid!

Korvpallikooli toetajad nüüd pallisaalis

Keila Korvpallikoolil valmis 2-meetri kõrgune reklaambänner oma heade toetajate esiletõstmiseks. Bänner jääb nüüdsest taustaelemendiks nii treeningutele kui ka võistlusmängudele.
Korvpallikool tänab kõiki oma häid toetajad, kes oma panuse noorte korvpalli arengusse annavad. 
WWW.KEILAKK.EU

Treeningute ajad

Võistluste kalender

Õpilaseks astumise avaldus
 

Registreerimine lasteaiatreeningule

Keila Korvpallikooli toetajad
© 2016 Keila Korvpallikool
Email Marketing Powered by Mailchimp