Copy
Keila Korvpallikooli kuukiri
Vaata kuukirja veebis! Kliki siia...
Keila Korvpallikool
KEILAS TOIMUNUD EYBL TURNIIRI VÕITIS LEEDU BIRŽIAI
Keila Korvpallikooli U17 meeskonna jaoks jäi Keilas toimunud Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) kõrgema divisjoni avaetapil võiduarve avamata. Noorte korvpallis meeskonna edu kõrval samuti olulist rolli mängivaid individuaalseid kordaminekuid siiski oli. Arvestades osalenud meeskondade väga kõrget taset, tuleb sedagi hinnata.
BALTI LIIGA

U12 poisid avasid Balti liiga hooaja

U12 meeskond avas Vinnis Balti liiga hooaja. Turniiti esimene päev osutus parajaks kannatuste rajaks. Liiga korraldaja oli ootamatult otsustanud, et selle vanuseklassi poisid mängivad nüüd kõrgesse korvi, mitte madalasse nagu mullu ning see mõjus meie visketabavusele laastavalt. 
Esimesteks vastasteks olid Venemaa satsid Kuptshinski Olimp ja Nevskije Zvezdi – Venemaal madalaid korve üldse ei kasutata ja nende mõjutusel ilmselt ka Balti liigas selline muudatus tehti.

 
U11 poisid tegid debüüdi rahvusvahelises sarjas
Keila Korvpallikooli U11 poisid tegid debüüdi rahvusvahelises sarjas, kui möödunud nädalavahetusel saavutasid Balti Liiga etapil Tartus 5.koha. 
Kokkuvõttes saadi kaks võitu ja kolm kaotust ning hulganisti kogemust. Etapi sümboolsesse viisikusse valiti Keila poolelt Kermo Sepik.
 
U11 poisid tegid debüüdi rahvusvahelises sarjas
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Esindusmeeskond sai EMV 2. liigas väärtusliku võidu

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond sai Eesti meistrivõistluste 2. liiga turniiril väärtusliku võidu, kui kodus alistati seni kaotuseta püsinud Haabersti SK 79:69. Mäletatavasti saadi võõrsil samalt vastaselt lisaajal valus ühepunktiline kaotus.
Rohke publiku ees peetud kohtumine algas Keilale raskelt. Kaitses tegutseti pehmelt ning rünnakutes nappis teravust. Esimese veerandaja järel oldi kaotusseisus 12:24.

U14 & U16

U14 poisid alistasid BC Kalev/Fensteri

Küllaltki omanäoline mäng Eesti MV põhiturniiril toimus Keila poistel BC Kalev/Fensteriga. Nimelt unustas Eesti Korvpalliliit mängule kohtunikud saata ning nii kehastus olude sunnil kohtunikuks Keila KK meeskonna treener Markko. Mäng ise oli suurte tõusude ja mõõnadega.
 
Keila alistas Eesti meistri

Eesti meistrivõistluste põhiturniiri esimese ringi kohtumises alistati BC Tartu 52:49. Kuna eelmisel aastal 2003 aastakäigu poiste seast Eestis meistrit ei selgitanud, siis võib just Tartu poisse, kes võitsid esikoha kaks aastat tagasi, pidada hetkel tiitlikaitsjaks.
 
U14 ja U16 nädalavahetul võidulisa ei saanud
U16 ja U14 poistel oli tihe nädalavahetus, kui Eesti meistrivõistlustel peeti kahe päevaga kokku kolm mängu. Võiduarve jäi seekord avamata, kuid vastaste tugevust arvestades ei ole vaja sellepärast häbeneda.
U16 poistel tuli vastu võtta kaotus nii BC Tartult (69:91) kui ka KK Viimsi/Kesklinna KK I  meeskonnalt (42:84). U14 poisid pidid tunnistama Rakvere Tarva paremust (64:79).
 

Keila mängib EMV U12 vanusegrupis kahe võistkonnaga

Oktoobri viimasel nädalavahetusel alustasid Eesti meistrivõistlusi korvpallikooli minikorvpallurid ehk vanuserühm U12. Keila Korvpallikool osaleb selles sarjas kahe võistkonnaga. Esimese moodustavad 5. klassi, teise 4. klassi poisid.
 
Keila mängib EMV U12 vanusegrupis kahe võistkonnaga

Keila KK naiskond alustas hooaega võiduga


Hooaega alustas võiduga ka Keila Korvpallikooli naiskond Apollo Naiste Korvpalliliigas. Esimeseks vastaseks oli vana rivaal BC Star.

U18 pidi tunnistama Viimsi/Kesklinna paremust


Keila Korvpallikooli U18 meeskond kaotas Eesti meistrivõistlustel KK Viimsi/ Kesklinna meeskonnale 69:75.

 

Keila Korvpallikooli liikmetele korvpallivarustus 30% soodsamalt

Keila Korvpallikooli liikmetele on e-poes Ballzy.eu kõik tooted tavahinnast 30% soodsamad. 
Ballzy on Põhja-Euroopa suurima valikuga korvpalli ja korvpalli-elustiili e-pood, mille valikus on brändid Jordan, Nike, Adidas, Stance, Spalding, Peak, Vans, New Era jt. Tootevalik nii algajatele, harrastajatele kui ka tippmängijatele. 
Ballzy.eu
Ballzy tooteid saab proovida showroomis Tallinnas Pärnu maantee 142A I korrusel. Showroom avatud tööpäevadel kella 10:00-st kuni 16:30-ni.
 
Vaata lähemalt: www.Ballzy.eu
WWW.KEILAKK.EU
Keila Korvpallikooli toetajad
© 2016 Keila Korvpallikool
Email Marketing Powered by Mailchimp