Copy
Keila Korvpallikooli oktoobrikuu sündmused
Kui sa ei näe kirja korrektselt, kliki siia!

U10 poisid saavutasid Tartu turniiril esikoha 

U10 poisid võitsid Tartus toimunud turniiril "Päev Korvpalliga" esimese koha.
Turniiril mängiti lisaks korvpallile ka rahvastepalli ja võeti mõõtu teatevõistlustes. Kolme ala kokkuvõttes tulid esimesele kohale Keila Korvpallikooli poisid. 
Korvpallis suudeti võita kõiki vastaseid.
 Kaotus tuli vastu võtta rahvastepallis Tartu Palliklubi I võistkonnalt. Viimase ala teatevõistluse võitsid Rujena ees taas Keila poisid.
Turniirist võtsid lisaks Keila poistele osa ka võistkond Rujena Lätist, Tiit Soku Korvpallikool ning Tartu Palliklubi I ja II võistkond.
U10 poiste kuld Tartus
(Esireas vasakult) Markus Tärn, Tristan Viirlaid, Kermo Sepik, Rasmus Hulkko, Romer Ots, Derek Dorbek., (tagareas) treener Tarmo Hein, Cristofer Lempu, Karl Lillimägi, Georg Rüütsalu, Stefan Honga.

Eesti meistrivõistluste uus hooaeg sai alguse

U16 ja U18

U18 meeskond kindlustas endale pääsu Eesti meistrivõistluste põhiturniiri kaheksast meeskonnast koosnevasse eliitsarja. Kvalifikatsiooniturniiri teises ringis alistati Kohtla-Järvel esmalt Haabersti 86:71 ning seejärel ka mullu U18 sarjas 4. koha saanud KK Hito 68:63.
Keila poiste võitude väärtust tõstab teadmine, et meeskond koosneb paljuski konkurentidega võrreldes kaks aastat noorematest poistest.
Kaheksa tugevama hulka on jõutud nii U16, kui ka U18 sarjas. 

U14

Samuti kindlustas Keila KK U14 meeskond koha oma vanuseklassi I divisjonis kaheksa tugevama hulgas. Selleks tuli kvalifikatsiooniturniiril Rakvere Tarva, Valga ja Tallinna Kaleviga heideldes võita vähemalt teine koht. 
Mängus Rakvere poiste vastu tuli vastu võtta 89:73 kaotus. Kohtumises Valgaga saavutasime aga kindla 69:27 võidu. 
Edasipääsu otsustanud mäng Kaleviga kujunes algul tasavägiseks, kuid teisel poolajal suutsime edu suurendada ning tulemuseks 71:53 võit.

U12

Eesti meistrivõistluste hooaega alustasid U12 poisid kahe võidu ja ühe kaotusega. Keilas toimunud esimesel etapil kaotati esimene mäng BC Starile (Tallinn) 31:23. Teises mängus oldi kindlalt üle Haabersti SK võistkonnast tulemusega 45:9 ning viimases mängus alistati KK Viimsi tulemusega 58:24.
Poisid olid eriti tublid kaitsemängus, mida näitavad ka meile visatud punktid, kuid omajagu puudujääke on veel rünnakul. 
.

 

Balti liiga hooaja algus kujunes kogemuste omandamiseks

U11

Balti liiga uue hooaja esimene etapp ei läinud Keila KK U11 poistele võistkondlikult küll väga hästi, kuid positiivset oli negatiivsest siiski enam. Pealegi on individuaalsed statistikatabelid silmale ilusad vaadata (vt tabelit all). 
Etapp algas meile paraja šokiga, kui Vilniuse klubi SKM näitas meile, mismoodi Leedu selle vanuseklassi parimad kossu mängivad. Agressiivne ülevälja mees-mehe pressing sundis meid kohe palju eksima. Mängu lõppseisuks 
44:32 kaotus. 
Teine mäng olümpiavõitja Igors Miglinieksi KK-ga oli võrdne algusest lõpuni. Otsustava vahespurdi tegid vastased aga meie jaoks harjumatu kattemängu abil, mis pole Eestis selles vanusegrupis veel kaks aastat lubatud. Lõppseisuks 45:49 kaotus.
Järgmised kolm kohtumist Valmiera, Sigulda ja Riia RSC/DSN-i vastu kulgesid juba meie dikteerimisel. Võidud tulid raskelt kuid kindlalt, Valmiera 41:23, Sigulda 50:9, RSC/DSN 37:21.
Kokkuvõttes  olid väga head mängud. Saime väga palju infot selle kohta, mille kallal on vaja trennis kõvasti tööd teha. 

U14

Balti liiga hooaega alustasid ka U14 vanuseklassi poisid. Esimene etapp Riias oli poiste jaoks väga keeruline, sest situatsioon võistkonna jaoks oli võrreldes eelmise hooajaga oluliselt muutunud. Otsustasime liigas osaleda vaid enda jõududega ning üks meeskonna eelmise hooaja tugitala, Marek, pallib järgmised kolm hooaega Belgias. Samuti ei käinud esimesel etapil kaasas võistkonna üks liidritest Kristen, kellele treener otsustas väga suure koormuse tõttu lihtsalt vaba nädalavahetuse anda.
Riiga sõitnud üheksast poisist neli olid aasta nooremad, neist kahele, Markile ja Ralfile olid need mängud ühtlasi ka debüüdiks Balti liigas. Kõik eelpooltoodu tähendas seda, et võidurõõmu meil viies mängus seekord maitsta ei õnnestunud. T. Soku KK-le kaotasime 36:52, Riia A. Kraukla VEF-ile 40:69, Ridzenele 15:33, Perkunasele 33:61 ja Riia RSC/DSN-ile 37:43.
Liigas osalemise tähtsaim eesmärk, anda vastutust ja kogemust neile, kes seda siiani vähem on saanud, sai aga 100%-liselt täidetud.
BBBL U11 poiste individuaalne statistikatabel

Keila KK mängib G4S Noorteliiga eliitgrupis kolmes vanuseklassis

Alanud on ka G4S Noorteliiga vahegrupiturniirid.  Poiste arvestuses on kõigis kolmes vanuseklassis oma võistkond eliitgrupis ehk I divisjonis ainult kahel klubil: Rockil ja Keilal!
Playoff-meeskonnad selguvad 14. veebruariks ning 2016.a. mais toimuvad Final Four’id: U14 Raplas, U16 Viljandis ja U18 Jüris. Mini finaalid peetakse aprillis.
Kõrgemas vahegrupis ehk I divisjonis mängivad hooajal 2015/16:
U18 noormehed
BC Tarvas/Rakvere SK I
KA Tallinna Kalev
Salva/Rock I
Virumaa PK
Kesklinna KK
BC Tarvas
Keila KK
Audentese SK I
U16 poisid
Salva/Rock I
BC Kalev/Cramo
KK Viimsi
KK Paulus
Salva/Rock II
KA Tallinna Kalev
Audentese SK I
Keila KK
U14 poisid
BC Kalev/Cramo
BC Raplamaa
BC Tarvas/Rakvere SK I
Kesklinna KK I
Saku KK
Keila KK
KK Viimsi
Salva/Rock 1
www.basket.ee
Plaanime avada kuulutamise võimaluse FB lehel
Vastu tulles lastevanemate soovile 
plaanime luua oma Facebook'i lehele

KEILA KK KUULUTUSTE OSA
KONNA,
kus müüa, osta või vahetada korvpallivarustust.
Fotoga kuulutusi ootame aadressile info@keilakk.eu
Täpsem info meie Facebook'i lehel. Vaata siit!
Jägi meid ka FBs
Kui sa ei soovi edaspidi meie uudiskirja, siis kliki siia    

 Keila Korvpallikooli jõulutervitus

© 2015 Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
www.keilakk.eu 

Email Marketing Powered by Mailchimp