Keila Korvpallikooli kuukiri
Vaata kuukirja veebis! Kliki siia...
Keila Korvpallikool

U14 poisid võitsid EMV pronksi

Keila Korvpallikooli U14 vanuseklassi meeskond kordas eelmisel aastal saavutatut ning võitis taaskord Eesti meistrivõistlustel pronksmedalid!
Pronksivõit tuli oi-oi kui raskelt, aga on seda magusam.
Raplas toimunud finaalturniiril läksime esmalt kokku põhiturniiri võitja BC Raplamaaga.
U13 poisid tõid Rootsist kulla
Keila Korvpallikooli U13 poisid võitsid rahvusvahelise Lampe Challenge turniiri Rootsis ja tõid koju kuldmedalid.
Finaali parimaks mängijaks tunnistati Keila poolelt Sten Strelkov. Kogu turniiri parimaks Keila Korvpallikooli mängija Mark Dzotsenidze.
U13 saavutas Rootsis 1. koha
Poisid võitsid Tallinna MV-l hõbeda
Keila Korvpallikooli B-klassi poisid lõpetasid hooaja Tallinna meistrivõistluste A-klassi hõbemedalitega.
Finaalis kaotati tugevale Viimsi/Kesklinna meeskonnale 55:57.

Tallinna MV hõbe

Keila poisse toetas Tallinna MV-l USAs palliv Rauno Nurger

Keila poisse toetas USAs palliv Nurger
Keila Korvpallikooli poistel oli hea võimalus mängida ühes meeskonnas igapäevaselt USA üliõpilasliigas NCAAs Wichita State ülikooli tiimis palliva Rauno Nurgeriga.
Keilast pärit ning korvpalli algteadmised Märt Kermoni abil saanud Nurger viibis kodumaal lühikesel puhkusel.
Keila naiskond saavutas Tallinna meistrivõistlustel kolmanda koha

Tallinna Naiste Meistrivõistlustel 2016 selgusid Kristiine Sportmängude Majas medalivõitjad – Keila naiskond saavutas Tallinna MV-l kolmanda koha. 3-4 koha kohtumises võtsid teineteiselt mõõtu Spirit ja Keila KK naiskonnad.

Loe edasi ...

Keila naiskond Tallinna MV pronks
U16 poisid lõpetasid Eesti MV 5. kohaga
Keila Korvpallikooli U16 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistlused 5. kohaga. Mäletatavasti katkestas meeskonna teekonna nelja tugevama finaalturniirile Tartu Salva/Rock, kes krooniti ka Eesti meistriks. Hõbeda sai Kalev/Cramo ning pronksi Tallinna Kalevi KA.
Veerandfinaalides kaotanud meeskondade vahel enam kohamänge ei peetud ning koht paremusjärjestusse saadi põhiturniiri põhjal. Keila poistel oli see esinelikust välja jäänud meeskondadest kõige kõrgem ning seega saadigi hooaja kokkuvõttes 5. koht.
U11 poisid lõpetasid Balti liiga
finaalturniiri 10. kohaga
U11 poisid lõpetasid Balti liiga 10 kohaga
Keila Korvpallikooli U11 poisid lõpetasid Balti liiga finaalturniiri 10. kohaga, kokku osales liigas 21 meeskonda.
Hooaja jooksul saadud 19 heal tasemel rahvusvahelist mängu andsid poistele siiski hindamatu kogemuse, millest ainult Eesti mängudega piirdudes unistada ei tasu.
Keila noored korvpallurid käisid
Soomes kogemustejahil
Keila noored korvpallurid käisid kogemusi hankimas rahvusvahelisel turniiril Soomes. Turu linnas toimunud turniiril osalesid Korvpallikooli 2005, 2006 ja 2007.a. sündinud poiste võistkonnad.
Paljudele poistele oli tegemist esimese välisturniiriga ja kõiki asjaolusid arvestades olid poisid väga tublid ja täis võitlusvaimu.

Keila Kevadturniir oli algklasside
poistele edukas
Nädalavahetusel toimus 1. ja 2. klassi poistele Keila Kevadturniir 2016. Võisteldi teatevõitslutes ja mängiti korvpalli.
Keila 1. klassi poisid saavutasid turniiril teise koha. Võideti Tiit Soku Korvpallikooli ja Saku Korvpalliklubi ning kaotati Saue Korvpallikoolile.
Algklasside poiste Kevadturniir

Hooaeg sai piduliku punkti

3. juunil toimus Keila Kooli aulas tänavuse eduka korvpallihooaja pidulik lõpetamine, kus tunnustasime parimaid mängijaid ja treenereid, tänasime toetajaid ning tundsime koos rõõmu selleaastastest saavutustest.
Lõppenud hooajal oleme saanud nautida nii medalitehiilgust, kui ka kaotusvalu. Kuid kõige tähtsamaks peaks ehk pidama seda kogemustetulva, mis erinevates situatsioonides korvpallimänguga kaasa on tulnud.
Need kogemused seovad meid ühtseks meeskonnaks, muudavad tugevamaks ja annavad aluse edasiarenguks.
Taaskord saame olla uhked oma suurte ja väikeste poiste ja tüdrukute üle, kelle visad pingutused lubavad meil end edukatena tunda.
Tahame tänada meie noorte toredaid vanemaid, kes meie tegemistele kaasa on aidanud ning sponsoreid, kes korvpallikooli edusse uskudes meid toetanud on.