Copy

Keila Korvapllikoolis algas kuues hooaeg!


Tänavune korvpallihooaeg on alanud ning sellega läinud veerema ka korvpallikooli kuues tegevusaasta. 
Uus hooaeg on alanud suurepäraselt ning juba esimese kuuga on koju toodud kolm kuld- ja kaks hõbemedalit.
Et sarnane edu jätkuks hooaja lõpuni, soovime kõigile visa võitlusvaimu võistlustel ja  tugevat tahet treeningutel!
 
Toredat uut algust!

Väike meenutus suvistest spordilaagritest!

Uue hooaja edule pandi nurgakivi suvistes spordilaagrites

Hooaja esimese medalivõidu tõid 2004/05 poisid

Uue hooaja esimesed hõbdemedalid tõid koju korvpallikooli 2004/05 poisid, kes Tallinn Open'il saavutasid teise koha.  
Avamängus saadi kindlalt 40:9 jagu Peterburi VO 1 meeskonnast. Meeskonna jaoks väga oluline võit saadi aga järgmises mängus SK Rim üle - see võistkond tuli Rim/TTÜ ühismeeskonnas eelmisel hooajal Eesti meistriks. Võit tuli Keila positele siiski küllaltki raskelt, kuid lõppseisuks jäi 32:17 Keila KK kasuks. Päeva viimases mängus saavutati kerge 47:5 võit Peterburi VO 2 üle. Esikoha mängus kohtuti Helsinki MuKi-ga, kes oli kindlalt koha kätte näidanud kõigile vastastele, mängides oma hispaanlasest treeneri juhendamisel üliagressiivset ja 
hästi organiseeritud korvpalli. Tänu oma agressiivsusele saavutasid nad ka Keila poiste vastu kohe alguses 8:0 edumaa ning mängu lõppseisuks jäi 32:44 MuKi kasuks. 
Keila KK parimaks mängijaks valiti seekord eriti kaitses ülivingelt meeskonda aidanud Christopher.
Turniiri teine päev algas meie jaoks kahe ebameeldiva üllatusega: tiimi üks liidritest, Henri, oli eelmisel õhtul haigestunud ning teise üllatusena selgus, et Õismäe Gümnaasiumi võimlas ei ole madalaid korve ja mänge jätkatakse kõrgete korvidega. Sellega kohanemine oli poiste jaoks küllalt raske ja visketabavus kannatas päris kõvasti.
Foto allkiri: Hõbemedali eest mängisid (eesreas vasakult): Iko Kõplas, Kaspar Talvistu ja Tom Oskar Arro, (keskmises reas) Robin Rukis, Ralf Vikat, Sten Egert Paluvir, Erik Makke, treener Markko Arro, Christopher Lenk, (tagareas) Kenert Kuldveer, Ants Kristjan Kalmus ja Kevin Kiviorg. Foto autor: Hannes Kalmus

Spadematron Cup'ilt kaks kuldmedalit

U11 poisid

2005.a. sündinud poisid võitsid Rakveres toimunud Spadematron Cup’il esikoha. Peale võidukat alagrupiturniiri mindi poolfinaalis vastamisi Rakvere Tarvas I-ga. Võit tuli võib-olla ootamatultki kindlalt 68:31.
Finaalis mindi vastamisi SK Rimiga ja see 
kohtumine oli korraliku finaali vääriline. Mäng kujunes punkt-punkti heitluseks, mis lõppes viimaks Keila poiste 63:57 võiduga.
Supermängu tegi Erik Makke, kes lisaks vastaste parima mängija heale katmisele jõudis ka ise rünnakul uskumatud 48 punkti visata.
Kuldmedalid riputati kaela järgmistele mängumeestele: Erik Makke, Tom Oskar Arro, Kaspar Talvistu, Kert Erik Rüütel, Mattias Villem Sal-Saller, Kevin Kiviorg, Kaur Kantsik, Reijo Juhkam, Laur Maide ja Karl Erik Ool.
 

U16 poisid

Sarnaselt noorematele poistele, tõid Rakverest Spadematron Cup´i võidukarika Keilasse ka U16 noormehed. Kuue meeskonna osalusel peetud turniir läbiti täiseduga ning saavutati  viis võitu. 
Turniirile pandi hea algus Leedu ühe parima noortemeeskonna Vilniuse Visi Kartu alistamisega 51:46. Treener Peep Pahvi sõnul osaleb sarnaselt Keilale ka Visi Kartu
Euroopa noorteliiga kõrgemas divisjonis ning varem pole meie poiste jaks nendest üle käinud. Lisaks alistasid Keila poisid turniiri käigus kaks Rakvere Tarvase võistkonda: jagu saadi aasta vanematest poistest 52:47 ning  Tarvase teine meeskond pidi samuti leppima Keila võiduga 60:47. Audentese ja Rapla meeskonnad alistati vastavalt 66:59 ja 59:37 Keila kasuks.
U16 vanusegrupis mängisid (esiareas vasakult) Roland Tamkivi, Norman Rüütsalu, Mart Maide, Conrad Sengbusch, (tagareas vasakult) treener Peep Pahv, Marek Uusoja, Markus Kikkatalo, Margus Pahv, Kevin Sepik.

U10 poisid saavutasid rahvusvahelisel turniiril II koha

Keila U10 poisid saavutasid Kohilas toimunud rahvusvahelisel turniiril teise koha.
Esimesel päeval kohtuti kahe Läti võistkonna Tukumsiga ja Marupega. Kui esimeses mängus Tukumsiga oli suuri raskusi mänguga kohanemisel, siis  iga järgneva mänguga hakkasid poistele õpitud asjad meelde tulema ja neid rakendati ka väljakul. Tukumsile kaotati 29:35 ja Marupele 22:49.
Teisel päeval mängiti kahe Eesti võistkonnaga Tiit Soku KK ja Kohila SK-ga. Tiit Soku  vastu suudeti võtta võit numbritega 34:20.
Turniiri viimases mängus Kohila SK vastu, õnnestus poistel mäng nii kaitses kui ka rünnakul ja suudeti võtta võit tulemusega 41:31. 

Kuna Kohila võitis Tukumsi võistkonda, siis oli
kolmel võistkonnal kaks võitu, kuid parema korvide vahega said hõbemedalid kaela Keila poisid.
Võistkonnas mängisid: Robert
Villiam Päll, Derek Dorbek, Stefan Honga, Cristofer Lempu, Randal Muraveiski, Marcus Metsaru, Markus Tärn, Kermo Sepik, Rasmus Hulkko, Romer Ots ja Tristan Viirlaid. Treener  Tarmo Hein.

Keila tüdrukud minikorvpallurite turniiril viiendad

Keila KK tüdrukud osalesid Rapla minikorvpalluritele XII Sügisturniiril.
Hoolimata mõnest suurest kaotusest ei lastud  pead norgu ning võideldi iga palli ja 
punkti eest.  Peamiselt aasta nooremate tüdrukutega mänginud Keilal ei jäänud ka võiduarve avamata ning tasuks tubli viies koht.
Keila võistkonnas mängisid: Egle Erm, Helena Erm, Grete-Helene Lainejärv, Annabrit Prants, Liis Lattik, Anni Fingling, Katariina Kalju, Petra Laur, Elle-Liis Liivas, Mari-Liis Nöps, Karit Randma, Kristiin Sagur ja Marilis Ülevain. Treenerid: Kaisa Aatonen ja Tuulike Pajumets

KEILA KORVPALLIKOOL ON ALATI AVATUD KOOSTÖÖPAKKUMISTELE!

Kui soovid anda oma panuse noorte korvpalli arengusse,
võta ühendust: 
info@keilakk.eu või (+372) 5559 7936