Copy
Kui Sa ei näe kirja korralikult, siis vaata siit

HEA GOLFISÕBER!


Kutsun Sind juba 12. septembril toimuvale traditsioonilisele klubi-võistlusele Kapteni Kepp by RAITWOOD, kus on oodata põnevat võistlust parimate kohtade nimel ja tänu headele toetajatele jagub väärikaid auhindu paljudele. Tutvu juhendiga siin.
Tule aga mängima, et kõigest ise osa saada! Starti pääseb kõige rohkem 104 golfarit, seega ole registreerumisel kiire.

Kohtume Otepää golfiväljakul!

Mati Laurson 
Otepää Golfiklubi Kapten
AEG ja KOHT:
12. september 2015 Otepää Golfiväljak.
Järjestikused stardid 1. ja 10. tii-alalt alates kell 8.30. Programmi leiad siit.

Mänguvorm:  
Stableford punktimäng, 18 rada.
Registreeru SIIN

Martti Martin avaldab eelmise aasta VÕIDURETSEPTI

Kapteni Kepp 2014 võitja Martti Martin meenutab eelmise aasta võidukogemust ja paljastab oma ettevalmistuse tagamaid Kapteni Kepp 2015 võistluseks. Martti ootused on kõrged ja ta soovib tiitlit sel aastal kaitsta. Naljatades lisab ta, et kui see ei õnnestu, siis plaanib ta võita vähemalt loosiauhinna. 

Kuidas oled käesoleva hooajaga rahul? 
Martti: "Seni on 2015. hooaeg olnud väga põnev - alustades võiduga EGCC-Links Open Avavõistlusel selliste Hispaanias resideeruvate elukutseliste mängijate ees nagu Jan Larsson, Kristo Tullus ja igal aastal Aasias talve eest peidus käiva Benno Maaringu ees. Sellist hooaja alguse võitu kindlasti ei oodanud, olles suurema osa talvest kodus lund rookinud. Teine mainimist väärt auhind on pjedestaalikoht Saaremaa Trigolfi võistlustelt, kus suutsin sooritada oma HCP'ga kõige rohkem lööke punastelt tiidelt. Peale sellise tiitli saamist olen kindlasti ära teeninud kauaoodatud Hole In One’i. Soovin selle ära lüüa Otepääl, et teie kõigiga koos kihisevat juua!" 

Kuidas valmistud Kapteni Kepp 2015 võistluseks?
Martti: "2014. aasta võidule aitasid kaasa reisimisega kaasnenud seitsmetunnine ajavahe, esmakordne pere kaasaelamine golfiväljaku ääres ja väga head flighti-kaaslased. Sel aastal plaanin järgnevat:"
Uued üllatusvõistlused!
 
Võimalus auhinnaga koju minna on ka neil, kel golfimäng sel päeval kõige paremini ei õnnestu. Tõsise võistluspäeva meeleolukamaks muutmiseks oleme lisanud nii varem menukaks osutunud tegevusi kui ka uusi üllatusi.
- Taas toimub ennustusvõistlus, kus kõik osalejad saavad enne starti ära arvata, millise tulemusega võidetakse erivõistlu-sed „Lähim lipule“ ja „Pikim avalöök“.
- Lisaks tavapärastele erivõistlus-tele on sel aastal rajal 2 „Lähim lipule teise löögiga“ võistlus ja rajal 7 „Lähim löök fairwayl asuvale tähisele“ võistlus.

Meenutusi 2014. aasta võistluselt


Kui soovid heita pilku veel eelmise aasta võistlusele, siis pilte näed siit ja lõbusate kommentaaridega videot siit
 

KOHTUMISENI juba 12. septembril!


 
Registreeru SIIN
Copyright © 2019 Otepää Golfiklubi, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp