Copy
View this email in your browser

Otepää Golfiklubi
Infokiri 01.05.2015

Vabatahtlikud käesoleva hooaja klubi võistlustele
Vabatahtlike töö on aasta-aastalt võistluste korraldamise juures aina suuremat tähtsust omandamas. Vabatahtliku töö näitab inimese head tahet aidata, kusjuures saades ka ise kasu - omandades uusi kogemusi, saades juurde sõpru jne. Eelmise hooaja küsimustiku põhjal võis välja lugeda, et käesoleval hooajal on klubiliikmete seas häid inimesi, kes on valmis andma abikäe meie võistluste paremaks ja sujuvamaks muutmiseks. Vabatahtlikeks ootame nii golfihuvilisi kui lihtsalt tublisi inimesi igas eas. Tooksin siikohal välja võistlused ja tööd, mis vajaksid abi.

Palun vaadake kalender üle ning andke aga julgelt märku, millistel võistlustel oleksite valmis aitama:

MAI
09. Hooaja Avavõistlus

JUUNI
06. President Cup

JUULI
03. Kuningas+Kuninganna

AUGUST
08.-09. Klubi Meistrivõistlused

SEPTEMBER
13. Kapteni Kepp
27. WIP

OKTOOBER
03. Kolme Klubi Turniir

Võistlustel vajame abi starteri töös, vahetulemuste võtmisel, palli otsijatena (ball spotter), score kaartide sisestajaid ning fotograafi.

Tööde kirjeldused:
Starter – lähetab mängijad õigel ajal rajale ja jagab infot käesoleva võistluse kohta
Vahetulemuste võtjad – märkida üles võistlejate tulemused ning märkida need caddiemasteri seinale peale üheksat rada
Palli otsijad (ball spotter) radadel – jälgida, kuhu peale avalöögi sooritamist mängija pall kukub ja anda sellest mängijale lipuga märku
Fotograaf - sõidab golfiautoga väljakul ringi ning teeb mängijaid segamata võistlejatest fotosid. 
Score kaartide sisestajad - peale võistlust skoorkaartide sisestamisel sekretäri abistamine 
Kui kellelgi on huvi, kuid hcp on mõne pügala võrra liiga suur, siis kontakteeruge kindlasti treeneriga. Kohtade olemasolul saab siiski liituda :) Siin ka täpsem laagri kava.
Korraline üldkoosolek
MTÜ Otepää Golfiklubi juhatuse koosolek 06.04.2015 otsustas kokku kutsuda MTÜ Otepää Golfiklubi korralise üldkoosoleku alljärgnevalt:

Üldkoosolek toimub 09.mail 2015 a. algusega kell 15:30 Otepää Golfikeskuses, peale avavõistlust.

Päevakord:  
1. OGK 2014 majandusaasta aastaaruande kinnitamine
2. OGK 2015 aasta eelarve kinnitamine 
3. Revidendi valimine 
4. OGK Põhikirja muutmine 

Materjalidega saate tutuvuda ogk.ee kodulehel. 
Eesti uus golfisari alustas ülimenukalt!

Laupäeval Jõelähtme golfikeskuse Stone Course'il alustanud uue võistlussarja Golflife Shop Mid-Am Touri esimese osavõistluse esikohad läksid Kristo Tullusele, Katre Kõvaskile ja Kalev Kuusikule.

Huvi uue sarja vastu oli suur - kõik kohad said võistlejatega täidetud mitu päeva enne starti, jättes ootelistile jäänud järgmist võistlust ootama. Laupäeval oli stardis 52 võistlejat, sealhulgas 11 naist.

Mängiti 18 rada kolmes klassis: mehed händikäpiga 0-12,4 mängisid löögimängu, mehed händikäpiga 12,5 - 24 võistlesid hcp-löögimängus ja naised händikäpiga 0-36 samuti hcp-löögimängus.

Meeste 0-12,4 klassis võitis Kristo Tullus 74 löögiga, järgnesid Janno Sild 75 ja Erko Täht 78 löögiga.

Naistest oli parim Katre Kõvask netotulemusega 72 lööki (brutotulemus 87), järgnesid Anne Nõmmik 74 (89) ja Monica Pihlak 75 (97) löögiga.

Meeste 12,5-24 võistlusklassis võitis Kalev Kuusik 68-löögise netotulemusega (brutotulemus 85). Teise koha sai Toomas Tali 73 (95) ja kolmanda Anti Linhein 76 (89) löögiga.

Vaata kõiki tulemusi!

Sarja teine etapp toimub 24. mail Valgeranna golfiväljakul, kus võistlejad mängivad päevaga kaks ringi ehk 36 rada. Golflife Shop Mid-Am Tour koosneb kokku neljast osavõistlusest, mille seas on ka juulis Saaremaa golfiväljakul peetavad Eesti meistrivõistlused. Golflife Shop Mid-Am Touri üldvõitjad selgitatakse 10.-11. oktoobril EGCC Sea Course'ill ja Niitvälja golfiväljakul peetaval finaaletapil.

MidAm Touri eesmärk on olla Eesti juhtiv võistlussari ja kasvada Baltikumi juhtivaks võistlussarjaks, mis koondab endas kõige suuremat golfimängijate segmenti vanuses alates 30. eluaastast. MTÜ MidAm Estonia asutati eraisikutest golfimängijate huvigrupi poolt 2014. aasta lõpus.

Ühingu liikmetel on piiratud händikäp, mis meestel ei tohi olla kõrgem kui 24 ja naistel kõrgem kui 36. Nimetatud piirangud on seotud sooviga tagada võistluste kõrge mänguline tase. Sarjast osavõtu eelduseks on kuulumine MTÜ MidAm Estonia liikmeskonda ja liikmeks saavad astuda kõik need, kes tasuvad 50 eurot liikmemaksu MTÜ arveldusarvele ning kelle kehtiv händikäp vastab sarja nõuetele. Mid- Am Touri peasponsoriks on sel aastal Golflife Shop, osavõistlusi toetavad Sportland ja Rademar ning toetajate ringi kuuluvad ka Delfi ja Saku.

Mid Am koduleht  http://midamgolf.ee/


Artikkel pärineb http://sport.delfi.ee/news/golf/

OGK Hooaja Avavõistlus
OGK Hooaja Avavõistluse registree-rimise aja lõpuni on jäänud nädal aega. Registreerimine lõpeb 07.05.2015 22.00. Hiljem registreerumisel lisandub tasu 10 euri mängija kohta.
Täname juba kõiki neid 63. osalejat, kes praeguseks hetkeks avavõistlus-tulle on otsustanud astuda. Väljakule mahub aga kindlasti veel rahvast. Esimene võistlus on alati pingevaba ja pigem sisseelamise võistlus. Seetõttu on ka mänguvorm scramble/paarismäng, kus mõlemad mängijad sooritavad avalöögi ja valivad palli millega jätkatakse mängu. Valitud palli asukohast sooritavad taas mõlemad mängijad löögi jne. kuni pall on augus. Täpsema juhendi leiate siit.

Olete oodatud!
OGK Noortegolf 2015 saab alguse!
Sel pühapäeval saavad golfist huvitatud lapsed alustada golfi-treeninguid. Sedakorda toimuvad kõik treeningud Otepääl, golfi mängi-miseks kõige loomulikumas kesk-konnas. Suveplaanidest on kavas rääkida lapsevanematele samas sel pühapäeval, 03. mail kell 12 MrJakobi restorani ülemise korruse saalis. 

Täpsema treeningkava ja info tasude kohta leiate siit
EGL liikmekaardid kohal!
Kõik klubiliikmed, kes tasusid oma käesoleva hooaja liikmemaksu ennem 14.aprilli, võivad oma liikmekaarte Otepää caddiemasterist juba nõutada! Kel on soovi (kaugema kandi rahvas), et kaart koju saadetaks või mõnda teise klubisse, siis palun võtke ühendust sekretäriga.

Uued klubiliikmed

Hea meel on tervitada uue hooaja hakul uusi klubiliikmeid:
  1. Remo Allikas
  2. Andres Koern
  3. Mikko Jalli
  4. Ninni Jalli
  5. Onni Jalli
  6. Helmi Jalli
  7. Okko Jalli
  8. Rainer Jõemets
  9. Urmas Tali
Täna, 1.mail stardib Golfirubriik TV3′s
Siit näete reklaami golfiuudistele
Copyright © 2015 Otepää Golfiklubi, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp