Copy
LIIKMEMAKS 2015

Aktiivsemad klubiliikmed o
n juba asunud käesoleva hooaja klubi liikmemaksu tasuma, seega on viimane aeg selle kohta ka ametlikult infot välja jagada. 

Palume võimalusel tasuda klubi liikmemaks 14.aprilliks, et saaksime Eesti Golfiliidust tellida esimese osa liikmekaarte. Kui liikmemaksu tasumine jääb hilisemaks, saab liikmekaardid hiljem kätte. Vastavalt OGK põhikirjale on liikmemaksu tasumise tähtaeg 30.aprill. Kui liikmemaks jääb tasumata ka 30.juuniks, arvatakse liige klubist selleks hooajaks välja. 

Liikmemaks 2015. aastal on 54 EUR +  20 EUR litsentsitasu, noorliikmetele (kuni 18-aastased. Isik peab 01.01 seisuga olema 17-aastane) 11 EUR +  8 EUR litsentsitasu, üliõpilastele (kuni 25-aastased) 11 EUR + 20 EUR.
Üliõpilane on kohustatud tõendama oma õpilasstaatust (dokumendi alusel sekretäri meilile).

Liikme- ja liitumismaksud tasutakse klubi arveldusarvele: 
MTÜ Otepää Golfiklubi
a/a: EE402200221025812777
 

Selgituseks palume kindlasti täpselt märkida liikme nimi, kelle eest tasutakse.

Täiendavat infot klubi liikmemaksu kohta leiate 
siit

OGK JUHATUSE tegevusvaldkonnad
 
Mõned teist ehk juba kodulehelt uurinud, kuid tasub siiski üle kordamist, et OGK juhatuses tegutsevad inimesed on kõik mingi tegevusvaldkonna eest vastutavad ning veavad kogu valdkonna tegevust. Käesolevast aastast on võimalik ogk.ee kodulehe avalehelt leida alamkataloog "Tegevusvaldkonnad" ning sealt juba edasi avaneb igasse tegevusvaldkonda oma leht. Kindlasti tasub kogu hooaja vältel neil valdkondadel silma peal hoida ning kui on midagi, mille kohta on soovi arvamust avaldada, siis saab seda iga valdkonna alamkataloogis vastavas tagasiside kastis teha. Näiteks võistluste kohta saab tagasisidet anda siin
Ootame aktiivset tagasisidet!

 
VÕISTLUSKALENDER 2015
 
Võistluskalender sai väikese täienduse Seenioride Tuuri Otepää etapi näol. Sestap on paslik saata kogu kalender uuesti. 

Kalendri leiate siit
WORLD FINAL 2014
BMW Golf Cup International
 
Esimene ring Sydney's BMW Golf Cup International finaalis mängiti 04.03 ja selgus, et meie klubiliikmed ei saanud kõige paremat starti. Juhan Kolk oli omas kategoorias 34. ja Sven Nuut omas kategoorias 25. Teisel ringil oli Sven 28. ja Juhan 40. 
Kogu statistika on nähtav allolevalt lingilt:
http://www.bmw-golfsport.com/…/bmw-golf-cup-in…/scoring.html
TREENINGUD PRO VALDEK APIVALALT
 
 
Pro Valdek Apivala on juba alustanud treeningute tegemist Ihastes. Kui õues on temperatuur üle +5C, siis saab treeninguid juba edukalt läbi viia. 
Individuaaltreengu hind on 35 eurot. Kui grupp on suurem, siis jaguneb hind grupis osalejate vahel. Grupi suurus ei saa olla suurem kui 6 osavõtjat. Golfipallid tuleks praegu veel endal kaasa võtta, kuid ka Valdekul on pallid oelmas ning vajadusel saab need range'lt ka kokku korjata. 
Registreerumine otse Valdek Apivalale: 
56215605 või valdek@progolf.ee

 
Copyright © 2015, All rights reserved.

Our mailing address is:
ursula@ogk.ee

Otepää Golfiklubi 
Looritsa, Mäha küla 
Otepää vald, Valgamaa 67406 
Eesti