Copy

CZEPS 2019 #2

Vážení a milí příznivci psychedelické tématiky, 
pomalu nastala druhá polovina roku 2019, festivalová sezóna je za námi a my vám přinášíme informace o podzimním programu akcí České psychedelické společnosti.

Experimentální psychofarmakologie, současný výzkum psychedelik a psychedelická psychoterapie

Hlavní novinkou tohoto podzimu je nový univerzitní kurz Experimentální psychofarmakologie, současný výzkum psychedelik a psychedelická psychoterapie. Kurz je garantován neurovědcem a členem CZEPSu Mudr. Filipem Tylšem, Ph. D. a je otevřen všem studentům Karlovy univerzity.

 

V říjnu nás čeká rovněž ohlédnutí za festivalovou sezónou. Na besedu s organizátory a sdílení zkušeností dobrovolníků harm reduction služby PsyCare se můžete těšit 8. října v Praze a 22. října v Brně.

VSTUPENKY PRAHA

VSTUPENKY BRNO

Chcete-li podpořit neziskové aktivity tohoto projektu můžete učinit přímo na účet: 2500887321 / 2010. Do předmětu uveďte DAR PsyCare, případně i Vaši emailovou adresu, abychom mohli sepsat darovací smlouvu. 

Více informací o projektu, jak se zapojit najdete na stránkách
www.psycare.cz

VSTUPENKY

Michal Petr: Integrace psychedelické zkušenosti

Další z přednášek CZEPS uvede na konci října psycholog a gestalt terapeut Michal Petr. Tématem bude integrace psychedelické zkušenosti, jak přenést a zakotvit pozitivní prožitek do každodenní reality i jak se vyrovnat s obtížnými zkušenostmi, které mohou být vnímány negativně.

Benefiční párty CZEPS

Do budoucna chystá CZEPS benefiční párty, jejímž cílem bude získat prostředky na neziskovou činnost spolku. Pokud máte chuť se zapojit (ať už jako vystupující, podporovatel či dobrovolník), kontaktujte prosím Jakuba Španihela na jakub.spanihel@czeps.org

Pro více informací o možnostech, jak se zapojit, můžete navštívit sekci Zapoj se na webových stránkách CZEPS.
Podporu můžete samozřejmě vyjádřit také dary jakékoliv velikosti, které je možné zasílat na účet spolku: 2500887321 / 2010.

 

Máte nějaké připomínky, nápady či dotazy?
Neváhejte nám napsat na info@czeps.org!
***
Rozesílá Česká psychedelická společnost, z.s. těm, kteří se v minulosti přihlásili k odběru novinek o naší činnosti na webu czeps.org nebo na našich akcích.

Chcete změnit způsob, jakým dostáváte tyto e-maily?
Můžete změnit své nastavení nebo se odhlásit úplně ze všech dalších mailingů.

Email Marketing Powered by Mailchimp