Copy

CZEPS 2019 #1

Vážení a milí příznivci psychedelické tématiky, 
blíží se polovina roku 2019, festivalová sezóna je v plném proudu a my vám přinášíme ohlédnutí za dosavadními událostmi i budoucí program akcí České psychedelické společnosti.

PsyCare
 

Bezpečné prostředí pro prožití náročných psychedelických zkušeností, péče zkušených sitterů i harm reduction a poradenství na festivalech, kde návštěvníci holdují požívání psychoaktivních látek v dávkách, které jsou mnohdy nad jejich síly… takové jsou cíle pilotního projektu Psycare. Ten pod záštitou CZEPSu sdružuje dobrovolníky, kteří mají zájem pomáhat festivalovým návštěvníkům pod vlivem psychoaktivních látek.
 

Nyní má za sebou tým Psycare první open air akci na Fénix festivalu. Dalšími festivaly, kde můžete Psycare potkat budou Junktown, Ufo bufo, Masters of Puppets, Beats4Love a Digital forest.

 

Chcete-li podpořit neziskové aktivity tohoto projektu můžete učinit přímo na účet: 2500887321 / 2010. Do předmětu uveďte DAR PsyCare, případně i Vaši emailovou adresu, abychom mohli sepsat darovací smlouvu. 

Více informací o projektu, jak se zapojit najdete na stránkách
www.psycare.cz

Expedice Neuron: Doktoři na tripu

Ve studiu Alta proběhne 18. června beseda s účastníky expedice Neuron: Doktoři na tripu, jejímž cílem je výzkum Ayahuascy přímo v amazonském pralese. Jste-li zvědaví, jak dopadla první průzkumná cesta, co bude následovat, či jaké může expedice přinést výsledky, přijďte na besedu doplněnou o fotografie, zvukové nahrávky a první filmové záběry. Přednášet budou MUDr. Tomáš Páleníček Ph.D., MUDr. Filip Tylš, Ph.D. a MUDr. Martin Brunovský, Ph.D.

FB událost
Vstupenky

Psychedelika a jejich potenciál v terapii a osobním rozvoji

Zajímají vás psychedelika a jejich současný význam pro výzkum, terapii či osobnostní rozvoj? Pak je úvodní přednáška o potenciálu psychedelických látek Mgr. Jaroslava Farkaše určena právě vám. Obsahem bude seznámení s neurolobiologickými a psychologickými mechanismy účinků psychedelik a s výsledky jejich historických i současných výzkumů. Důraz bude kladen na potenciál psychedelik v terapeutickém využití i v osobnostní transformaci. V neposlední řadě se přednáška bude věnovat také vzrůstajícímu fenoménu víkendových šamanských ceremonií a nezodpovědnému přístupu k práci s psychedeliky.

FB událost
Vstupenky

 

Breaking Convention 2019

V srpnu se na University of Greenwich uskuteční již pátý ročník mezinárodní akademické konference Breaking Convention, jejímž cílem je sdružování světových odborníků mnoha disciplín se vztahem k psychedelickým substancím. Program zatím není znám, při pohledu na přednášející je však zřejmé, že půjde o tři dny nabité zajímavými přednáškami i večerním kulturním programem.
www.breakingconvention.co.uk

Máte nějaké připomínky, nápady či dotazy?
Neváhejte nám napsat na info@czeps.org!
***
Rozesílá Česká psychedelická společnost, z.s. těm, kteří se v minulosti přihlásili k odběru novinek o naší činnosti na webu czeps.org nebo na našich akcích.

Chcete změnit způsob, jakým dostáváte tyto e-maily?
Můžete změnit své nastavení nebo se odhlásit úplně ze všech dalších mailingů.

Email Marketing Powered by Mailchimp