Copy

PSYCHEDELICKÝ PODZIM
Po roce zase spolu
CZEPS čítá již přes 80 členů z různých koutů České republiky, a mnozí se ještě neznají. Proto (a nejen proto) se každoročně koná velké setkání zvané Kruh. Letos proběhlo opět na Slapech; a řešila se budoucnost Psychedelické společnosti, její plány, cíle a případné rozšiřování. Mezi nejvýznamnější novinky patří převzetí funkce koordinátora Harm reduction sekce Mgr. Vojtěchem Viktorínem

HLEDÁ SE ÚČETNÍ

Rosteme
Závratně
Naše účetní si zoufá
Voláme o pomoc
Jednohlasně
Celý CZEPS v anděla doufá. 
Hledáme účetní, který/á by rád/a věnoval čas naší věci. Kdož je zajištěn/a a rozumí účetním možnostem neziskové organizace. Platíme (málo), oceňujeme (slovně), ceníme si (bezmězně).  
info@czeps.org 

STALO SE 

Úspěšný crowdfunding za námi!
Určitě jste v minulých týdnech zaznamenali startovací projekt psychedelické první pomoci, který si kladl za cíl vybrat prostředky k nákupu zázemí a materiálu pro odbornou pomoc lidem prožívajícím náročnou psychedelickou zkušenost na hudebních festivalech. Úspěch byl obrovský - vybralo se 132% požadované částky (celkem 234 890 Kč)! Děkujeme tímto všem, kteří kampani pomohli! Ti z vás, kteří ještě za svou podporu nedostali slíbenou odměnu, ať nezoufají - pracujeme na tom! 
Psycare na letních festivalech
Psychedelická první pomoc na peníze nečekala a již během probíhající kampaně navštívila tři velké letní festivaly - psytrancové Ufo Bufo, Transform na Slovensku a festival alternativní psychedelické kultury Psy High. Na všech třech akcích se potvrdily neoficiální statistiky, podle kterých pomoc psycare týmu vyhledají 1-2% návštěvníků festivalu. Jen na Ufo Bufo během čtyř dní využilo služby 23 lidí v náročných stavech, desítky dalších se stavily pro informační letáky nebo konzultovat své dotazy. Příští rok budeme pokračovat s již kompletním zázemím. 

Pořádáte akci a máte pocit, že by na ní mohlo psycare potřeba? Rádi byste se sami stali dobrovolníkem? Ozvěte se nám! http://psycare.cz/kontakt/
www.psycare.cz

CHYSTÁ SE

Ibogaine: From Underground to Clinics
18.10. // 18:30–21:00 
Ruská 2411/87, 100 00 Praha

Prahu navštíví světoznámý odborník na ibogain a “CBD-olejový guru”, přítel a kolega objevitele “proti-závislostního” potenciálu této látky Howarda Lotsofa, Boaz Wachtel. Promluví o svých zkušenostech s léčbou stovek drogově závislých lidí (po boku Lotsofa), kterým podání ibogainu změnilo život.
Přednáška bude v angličtině. 
KONFERENCE ALTERED
3.-4.11., Berlín 
Pokud máte zájem se v tématice změněných stavů vědomí dále vzdělávat, za humny v Berlíně se na začátku listopadu uskuteční konference Altered, která bude setkáním průzkumníků zabývajících se vědomím z různých stran. Těšit se můžete na přednášky, rozhovory, workshopy a rituály, vše s tématikou psychedelik a změněných stavů vědomí. Otevírat se budou i sociální otázky, na něž budou odpovídat právě přední odborníci a výzkumní pracovníci.
KŘEST KNIHY FENOMÉN PSYCHEDELIE
Srdečně Vás zveme na křest knihy Fenomén psychedelie Filipa Tylše a kol., která je souborem subjektivních popisů zážitků dobrovolníků z první fáze klinické studie s psilocybinem, doprovázených pohledy výzkumníků a ilustracemi malíře Otta Plachty. Četnými odbornými kapitolami o poznání v oblasti psychedelik přispěli i členové CZEPS. 
Křest knihy proběhne v sobotu 14. října 2017 od 19h v klubu Žižkovšiška na adrese Husitská 888/11, 130 00 Praha 3-Žižkov.
Následovat bude večírek, na kterém vystoupí psytrancový DJs Heehy a Lola.

Těšíme se na Vás! 
Česká psychedelická společnost 
www.czeps.org
Copyright © 2017 Česká psychedelická společnost, z.s., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp