Copy

Uběhlo 75 let od chvíle, kdy se Albert Hofmann potřísnil LSD a při jízdě na kole domů odhalit jeho účinky doslova “na vlastní kůži”. U příležitosti této historicky zlomové události se v Praze chystá velká cyklojízda. Startuje 19.4. v 16:30 na místě, které ještě bude upřesněné (sledujte fb události) a končí v Továrně na Dělnické ulici. Následovat bude symposium o LSD s přednáškami předních odborníků, diskuzí s aktivními účastníky experimentu v 60. letech a nakonec afterparty. Cílem akce není konzumovat ani nabádat ke konzumaci psychoaktivních látek! 
 

Rezervovat vstupenky
MIKRODOSING ŠALVĚJE / PRAHA
Pro velký úspěch v Brně bude Martin Malec opakovat přednášku o mikrodosingu šalvěje divotvorné i v Praze. Stane se tak 9.5. V BioOku, lístky nutno rezervovat předem. 
Více informací ZDE
PSYCHEDELIKA A OSOBNÍ ROZVOJ, BRNO
V neděli 22.4. 2018 vystoupí v brněnském prostoru ArtBar 2. pád Mgr. Jaroslav Farkaš, psycholog a terapeut, s přednáškou na téma “Psychedelika a jejich potenciál v terapii a osobnostním rozvoji”.  Více informací ZDE
PRAHA // BEYOND PSYCHEDELICS 2018
21.-24. června v Praze proběhne další ročník konference Beyond Psychedelics 2018 s hojnou účastí domácích i mezinárodních speakerů. Těšit se můžete třeba na Ricka Doblina, Williama A. Richardse, Amandu Feilding, Ede Frecska, Fiona Measham, Jiřího Horáčka, Friederike Meckel Fischer a další.

Konference v současné chvíli hledá doborovlníky, kteří mají zájem se aktivně zapojit. Kromě jiného obdrží výraznou slevu na vstup! 
Žádost o “scholarship” je pak určena těm, kteří nemají možnost si konferenci finančně dovolit. 

POMOZTE NÁM SBÍRAT DATA
Psychedelický výzkum běží na všech frontách a dat není nikdy dost. Máte-li zájem pomoci svou malou troškou, zkuste vyplnit některý z dotazníků.

Dotazník CZEPS - Fenomenologie změněných stavů vědomí po intoxikaci psychedelickou substancí (česky): ZDE

Osobní zkušenost s ayahuascou (česky): ZDE
Setkání s “entitami” po DMT (anglicky): ZDE
VLAŠTOVKA ZE ZASEDÁNÍ CND 
Letos poprvé během zasedání Komise pro narkotika a drogy (CND) vystoupili během tzv. side-eventů i představitelé výzkumných organizací zabývajících se psychedelickým výzkumem: Natalie Ginsberg (MAPS), Jose Carlos Bouso a Ben de Loen (ICEERS). Jejich přednášky byly podpořeny vládou České republiky. Věříme, že do budoucna vystoupí po jejich boku i výzkumníci z NUDZ. 
Copyright © 2018 Česká psychedelická společnost, z.s., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp