Copy

CZEPS 2019 #3

Vážení a milí příznivci České psychedelické společnosti. Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci. V tomto skoro posledním newsletteru vám přinášíme informace o aktuálních akcích.

Česko má první oficiální terapeuty pro asistovanou psychoterapii s MDMA

Naši členové Aneta Dorazilová a Filip Tylš se v listopadu stanou prvními oficiálními terapeuty pro asistovanou psychoterapii s MDMA. Takovýchto terapeutů je na celém světe zatím necelá stovka. V prosinci absolvují výcvik další dva členové CZEPSu.
Od roku 2020 pak začnou tito čtyři terapeuti pracovat s prvními pacienty s posttraumatickou stresovou poruchou.

 

Na poslední chvíli informujeme o dnešním večeru s Nyx Lopez z Mexika. Po její přednášce bude následovat diskuse s odborníky mimojiné na téma adekvátních vlastností a kompetencí facilitátora psychedelik z pohledu šamanismu i z perspektivy západního lékařského diskurzu, který bude reprezentován spoluzakladatelem České psychedelické společnosti, psychologem a psychoterapeutem Mgr. et Mgr. Stanislavem Milotinským. 
Přineste si hudební nástroje, po přednášce bude následovat hudební jam session. 

VSTUPENKY 
FB UDÁLOST

VSTUPENKY

V úterý nás v Brně čeká projekce dokumentu Iboga: Lék na krizi. Ten pojednává o možnostech využití Ibogainu v boji proti současné opiátové krizi.
Po projekci bude následovat diskuse s Patrickem Kroupou, který je jedním z protagonistů filmu, mimo jiné také hackerem, spisovatelem a podnikatelem a v neposlední řadě i bývalým uživatelem heroinu.
Více informací na FB události zde.

VSTUPENKY

Mudr. Filip Tylš, Ph.D.: Od houby k psychedelické psychoterapii

Na začátku prosince proběhne v pražském Prostoru 39 přednáška o aktivní látce magických hub Psilocybinu. zároveň odhalí cestu neurovědce, psychiatra a psychoterapeuta Filipa Tylše, který působí v Národním ústavu duševního zdraví.
FB UDÁLOST

Benefiční párty CZEPS

Do budoucna chystá CZEPS benefiční párty, jejímž cílem bude získat prostředky na neziskovou činnost spolku. Pokud máte chuť se zapojit (ať už jako vystupující, podporovatel či dobrovolník), kontaktujte prosím Jakuba Španihela na jakub.spanihel@czeps.org

Pro více informací o možnostech, jak se zapojit, můžete navštívit sekci Zapoj se na webových stránkách CZEPS.
Podporu můžete samozřejmě vyjádřit také dary jakékoliv velikosti, které je možné zasílat na účet spolku: 2500887321 / 2010.

 

Máte nějaké připomínky, nápady či dotazy?
Neváhejte nám napsat na info@czeps.org!
***
Rozesílá Česká psychedelická společnost, z.s. těm, kteří se v minulosti přihlásili k odběru novinek o naší činnosti na webu czeps.org nebo na našich akcích.

Chcete změnit způsob, jakým dostáváte tyto e-maily?
Můžete změnit své nastavení nebo se odhlásit úplně ze všech dalších mailingů.

Email Marketing Powered by Mailchimp