Copy
Vážení a milí příznivci psychedelické tématiky, 

léto je tady a s ním i období festivalů, ravů a nespoutaných party. Chtěli bychom Vám položit na srdce jedno doporučení, a to je zodpovědnost. Všichni jsme společně částečně zodpovědní za možnosti směřování psychedelického výzkumu. Nezapomínejme na to. 
 
PSYCARE SEZÓNA 
 
PsyCare týmu začala nová sezóna. Zahájili jsme ji na festivalu Bionýsie (18.-21.5. 2018), kde naši pomoc vyhledalo 13 lidí  v obtížných stavech (a desítky jiných se zastavilo pro informace nebo popovídat).
Pokračovat budeme na dalších akcích: Ufo Bufo (21.-24.6. 2018), kde jsme byli a pomáhali již loni. Ve stejných dnech vytvoříme příjemný prostor pro odpočinek a probíhající vnitřní procesy na večerních akcích v rámci konference Beyond Psychedelics 2018 (21.-24.6. 2018) v Praze. Poté hned navazuje festival Masters of Puppets (25.6. - 1.7. 2018), který bude zajímavou výzvou, hudba tam poběží non-stop 7 dní, a to hudba velmi rychlá, zvaná hi-tech a jelikož se jedná o mezinárodní festival, budeme tam také spolupracovat v mezinárodním týmu. Naše řady posílí vídenští dobrovolníci z Psychedelic Society Vienna. Poslední květnový víkend byli dva naši koordinátoři PsyCare pozváni udělat si výlet do Vídně aby tam proškolili tamní dobrovolníky a školení se moc povedlo. Na spolupráci se moc těšíme! 
První ne zcela psychedelický hudební festival, kam PsyCare pozvali, bude letos v červenci festival Beats for Love (4.-7.7. 2018), který proběhne v areálu bývalých Vítkovických dolů v Ostravě, bude tam skoro 20 stagí různých hudebních žánrů a s tím, že se tam protočí třicet tisíc účastníků, to bude opravdová zkouška ohněm! Děkujeme všem za dosavadní podporu, bez ní by to nešlo. 
V případě, že by se Vám také zachtělo přispět na naše PsyCare aktivity, můžete tak učinit na č.ú.: 2500887321/2010, do poznámky napište “dar PsyCare”. 
PSYCHEDELICKÁ TÉMATIKA POHLTÍ PRAHU
Je tady červen a s ním i blížící se psychedelická událost roku – mezinárodní konference Beyond Psychedelics 2018 organizována expertním týmem Beyond Psychedelics ve spolupráci s Národním ústavem duševního zdraví. Doprovodným program Prague Psychedelic Week začne už týden dopředu. Různých akcí jsou desítky, vyzobáváme pro vás jen ty s psychedelickou tématikou. Všechny se odehrávají v Praze.
Dnes máte jedinečnou možnost získat vstupenky na celou konferenci se 30% slevou. Organizátoři volají po vyšším zastoupení české krve. Nepromeškejte tuto nabídku, platí dnes do půlnoci. Při objednávce stačí zadat slevovy kód BP2018LUCKY.
REGISTROVAT S 30% SLEVOU
18.6.17:00, Holotropní dýchání Libocký dvůr
Workshop holotropního dýchání povede klinický psycholog a psychoterapeut
Michael Vančura, žák Stanislava Grofa, společně se svými pomocníky. Facebook
19.6. 9:00, Psychedelic Integration Vnitroblok
Co je to psychedelická harm-reduction, a jak se s ní pracuje v klinickém prostředí? Celodenní workshop povede
Ingmar Gorman a Elizabeth M. Nielson. Facebook
19.6. 18:00 // Psychedelic Harm Reduction at Parties and Festivals Vila Flora
Tříhodinový přednáškový workshop duchovního otce psycare služby
Levente Móró zaměřený na práci s klientem prožívajícím obtížnou zkušenost
20.6. 9:00, Facilitator Competencies and Processes of Healing
Vnitroblok

Jaké jsou kompetence facilitátora (sittera) během sezení a jak jeho role ovlivňuje psychedelický zážitek? Celodenní seminář povede
Wiliam Richards. Facebook
REZERVOVAT MÍSTA
19.6. 18:30, Psilocybin zblízka Vnitroblok
Přednáška
Tomáše Páleníčka, výzkumníka Národního ústavu duševního zdraví spojená s prezentací výsledku českého výzkumu psilocybinu v širším kontextu. Facebook
19.6. 19:00, Psychedelika v hudbě Centrála
J. Němec (RaveBoy) poví něco o historii hudby spojené s psychedeliky a pojme to pěkně ze široka – od starověkého Řecka a severoamerické indiány až po acid house. 
Facebook
 
20.6. 19:00, Psychonautův průvodce vnitřním vesmírem. Centrála
Lukáš Karas bude přednášet o vlastní psychedelické zkušenosti v kontextu hlubinné psychologie a mytologie.
Facebook
 
REZERVOVAT MÍSTA
Programem nabitý týden vyvrcholí samotnou konferencí Beyond Psychedelics 2018 21.-24. června. Seznam speakerů je dlouhý a výživný, za všechny připomeneme Ricka Doblina, Williama A. Richardse, Davida Nicholse, Amandu Feilding nebo Friederike Meckel
26. 6. 2018 (17.30 - 22.30) se na půdě Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy odehraje diskuze s názvem DRUG CZECHING - Veřejné fórum na téma testování čistoty substancí v ČR. S blížícím létem se i blíží období hudebních festivalů a akcí, kde je prevalence užívání psychoaktivních látek obecně vyšší. Černý trh, kde uživatelé látky nakupují, však není zárukou kvality, a proto i veřejnému zdraví by prospělo, pakliže by za sebe mohli uživatelé převzít zodpovědnost a sami se obeznámit se složením své substance. 
Facebook.
Copyright © 2018 Česká psychedelická společnost, z.s., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp