Copy
View this email in your browser

Değerli Sakarya Firmaları,

INNOGATE Programı ile ihracat
stratejinizi geliştirin

İTÜ ARI Teknokent, küresel rekabet edebilirliği sağlamak ve Türkiye’nin Ar-Ge ve inovasyona dayalı teknolojik altyapısını güçlendirmek hedefiyle Innogate Programı'nı geçmiş dönem hızlandırma programı tecrübeleriyle Amerika’ya açılmayı hedefleyen teknoloji firmaları için tasarlamıştır.

İlk bölümü İstanbul’da gerçekleştirilen ‘Growth Modelling & Execution’ olarak adlandırılan süreçte; ABD’den Innogate firmaları için gelen alanında uzman isimlerle; ABD pazarına giriş stratejileri, pazar araştırması, ürünün rekabetçi avantajlarını konumlandırma, fiyatlandırma ve iş modeli gibi pek çok konuyu kapsayan iki aylık yoğun ve kapsamlı danışmanlık desteği veriliyor.

Programın İstanbul’daki hazırlık dönemini başarıyla tamamlayan firmalar; San Francisco, Chicago ve New York’ta potansiyel müşteriler, uluslararası yatırımcılar ve mentorlar ile bir araya geliyor.

 
🚀Hızlandırma Programı

#innogatehızlandırır

Innogate uzmanlarından Innogate Programı’na ilişkin bilgi almak için Sakarya Teknokent ile işbirliğimiz çerçevesinde 20 Aralık'ta Sakarya Teknokent'te gerçekleşecek tanıtım gününe katılmak için kayıt olmayı lütfen unutmayın.
Etkinlik Kayıt

Mezun Innogate Firmaları 

INNOGATE için ne dediler?

Sestek
Ahmet Subaşı, Uluslararası Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı

Baştan sona kadar projenin eğitim içeriği çok güçlü. Uygulamalı bir eğitim oluyor. Hazırladığımız iş modeli kanvası ise kendi firmamızla ilgili düşünme egzersizi oluşturuyor. Gün sonunda yatırımcılara sunulabilecek önemli bilgileri içeren önemli bir çıktı oluyor.

Doruk Otomasyon
Aylin T. Özden, Yönetici Direktör

Innogate 5 haftalık eğitim sürecinde çok şey öğrendim. Yeni bir pazara girerken ne tür araştırmalar yapmak gerektiğini, nasıl planlamam gerektiğini öğrendim.

Segmentify
Ergin Eroğlu, Kurucu Ortak

İstanbul’daki eğitimde iş modeli oluşturmayı ve kurduğumuz bu modelle ABD’deki pazara nasıl açılabileceğimizin pratiğini profesyonel kişiler yardımıyla çok kısa bir sürede ve yüksek verimle başardık.

Repzone
Umut Sevin, CEO

Innogate, uluslararası pazara açılmak için deneyimlenmesi gereken 1 yıllık hazırlık dönemini 6 haftaya kısaltabilen çok faydalı bir program oldu.

👉🏼Hemen Başvur
Globale açılmak için sizce de en doğru zaman değil mi?
🎥Tüm Videolar