Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1
تورنتو را زندگی کنیم؛ صفحه فیس بوک آتش را لایک کنید

آتش‌بازی ستاره‌های فوتبال و هنر ایران در تورنتو

فردا شنبه ۲۷ جون، تورنتو میزبان مسابقات فوتبال هنرمندان و فوتبالیست‌های ایرانی است. امیر قلعه‌نویی، ستار همدانی، وحید طالب لو، حمید فرزام نیا، مهدی هاشمی‌ نسب، آرش برهانی و کورش تشت زر از استقلال، احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، امیر افتخاری، حسین عبدی، حمید استیلی و رضا عابدیان از تیم پرسپولیس و نیز  پژمان جمشیدی، سام درخشانی، رضا یزدانی، پژمان بازغی و کامبیز دیرباز برای هنرمندان در این تورنمنت بازی خواهند کرد. این تورنمنت در قالب چهار تیم پرسپولیس، استقلال، هنرمندان و تیم ۵۹۵۹ برگزار می‌شود. تورنمنت خلیج فارس فردا ساعت یک بعد از ظهر در Ray Twinney Complex در نیو مارکت برگزار خواهد شد.

روزنامه‌های امروز کانادا - جمعه ۲۶ جون ۲۰۱۵

بازار مسکن؛ نگاهی به ویژه‌نامه امروز گلوب اند میل

روزنامه گلوب اند میل امروز در ویژه‌نامه‌ای با موضوع بازار مسکن، ضمن معرفی خانه‌های آماده فروش، چند مقاله مفصل درباره مسائل مربوط به مسکن در کانادا منتشر کرده است. دیو لبلانک نویسنده این روزنامه، به همیلتون رفته و با بررسی یک خانه قدیمی، به تصمیمات جدیدی که برای بازسازی آن گرفته شده می‌پردازد. خانم کارولین ایرلند هم در یادداشتی دیگر، به سراغ یک مجتمع مسکونی در غرب تورنتو رفته است و ما را با خصوصیات کاندوهای آن بیشتر آشنا می‌کند. خانه هفته این ویژه‌نامه نیز عمارتی زیبا در گورس لندینگ است.

 

دین دل ماسترو؛ نماینده اسبق پارلمان کانادا به خاطر فساد انتخاباتی راهی زندان شد

نماینده اسبق پارلمان کانادا دیروز پنجشنبه به دلیل تخلفات انتخاباتی و تقلب، راهی زندان شد. دین دل ماسترو حالا اولین عضو اسبق پارلمان کانادا است که به دلیل تخلف از قانون انتخابات کانادا به زندان می‌رود. این دستگیری در رسانه‌های کانادا بازتاب زیادی داشت و روزنامه نشنال پست نیز در صفحه اول خود به آن پرداخته است. او به دلیل اعلام گزارش کذب درباره کمپین انتخاباتی در سال ۲۰۰۸ مجرم شناخته شده است.

 

نشنال پست

  • چرا اوباما نمی‌تواند مسائل نژادی را در امریکا حل کند؟
  • دین دل ماسترو نماینده اسبق پارلمان کانادا به خاطر فساد انتخاباتی راهی زندان شد
  • قوانین جدید محیط زیستی، شرایط صنعت نفت و گاز آلبرتا را سخت‌تر می‌کند
 

گلوب اند میل

  • اتاوا به دنبال جبران ضرر کشاورزان و دامداران کانادایی است
  • مالیات بر سوخت در آلبرتا دو برابر می‌شود
  • یافتن راهی برای رستگاری؛ نگاهی به بحران مهاجرت غیرقانونی در اروپا
 

تورنتو استار

  • نظارت ضعیف ایالتی بر مدارس خصوصی
  • قلعه رویایی کودک ۱۲ ساله؛ نگاهی به یک خانه چوبی متفاوت که روی درخت ساخته شده است
  • نخست‌وزیر انتاریو اعلام کرد با پخش فیلم مستندی که درباره‌اش ساخته شده، موافق است
 

تورنتو سان

  • مصاحبه با مایک هریس نخست‌وزیر سابق انتاریو که ۲۰ سال پیش در چنین روزی انتخاب شد
Like http://www.facebook.com/torontofireplay on Facebook

روزنامه‌های امروز
روزنامه‌های امروز کانادا - پنج‌شنبه ۱۸ جون ۲۰۱۵
مشاهده نسخه بزرگتر
اخبار تورنتو در خروجی‌های آتش

برای این آخر هفته شما؛ تعطیلاتی رویایی در سرزمین‌های شمالی تورنتو
Bruce Peninsula یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در انتاریوست. برای رفتن به این شبه‌جزیره باید از تورنتو حدود سه ساعت با اتومبیل به سمت شمال غرب رانندگی کنید. Bruce Peninsula به لحاظ بافت طبیعی یک منطقه‌ صخره‌ای جنگلی است که از سه طرف با آب احاطه شده است. خلیج جورجین در شرق و دریاچه هیورون در غرب با صدها مایل ساحل شنی زیبا، صخره‌های آهکی و راه‌های جنگلی، منطقه‌ای استثنایی در دل دریا به‌وجود آورده است.
 ادامه مطلب

اداره مهاجرت: ۵۳۲ صفحه مدرک برای اثبات ازدواج کافی نیست
موضوع اثبات واقعی بودن عشق و ازدواج، یکی از سوژه‌هایی است که رسانه‌ها در کانادا به آن می‌پردازند. این رسانه‌ها به تازگی در گزارشی، پرونده مهاجرت زوجی را پیگیری می‌کنند که با وجود ارسال ۵۳۲ صفحه مدرک، هنوز برای اثبات واقعی بودن رابطه‌شان نیاز به مدرک دارند.
 ادامه مطلب

کار در کانادا؛ مهارت‌هایی که شما به آنها نیاز دارید
بنیاد غرب کانادا این مطالعه را انجام داده است و طبق نتایج آن، اگر ۴۰ درصد کارمندان، تخصص‌های پایه‌ای همچون محاسبات، خواندن و نوشتن را تقویت کنند می‌توانند بهتر کار کنند. این نبود مهارت‌ها محدود به مشاغل خاصی نیست و از فروشندگی تا مهندسی را شامل می‌شود.
 ادامه مطلب


دانش‌آموزان در کانادا چقدر از موبایل استفاده می‌کنند؟
موج استفاده از موبایل و گوشی‌های هوشمند، فراگیر شده است و دانش‌آموزان در همه جای دنیا، از موبایل استفاده می‌کنند. ولی آمار دانش‌آموزان کانادایی در استفاده از تلفن همراه و گوشی هوشمند، جالب توجه است. با هم نگاهی به این آمار می‌اندازیم. ادامه مطلب


همین تابستان؛ اینترنت یک گیگابیتی به تورنتو می‌آید
مدیرعامل شرکت ‌‌Bell امروز اعلام کرد زیرساخت‌های راه‌اندازی سرویس فوق سریع اینترنت در تورنتو آماده است تا تورنتو را به جمع سریع‌ترین شهرهای جهان از نظر ارائه سرویس پرسرعت اضافه کند. ادامه مطلب

دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
Copyright © 2015 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp