Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Rahtours
وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو جمعه ۲۶ آگوست ۲۰۱۶ 
تورنتو: آفتابی ۲۸ درجه | مونترال: آفتابی ۳۰ درجه | ونکوور: آفتابی ۱۸ درجه | کلگری: آفتابی ۲۰ درجه | تهران: ۳۰ درجه
بازداشت به‌خاطر فعالیت غیرمجاز در امور مهاجرت و جعل اسناد برای متقاضیان
بازداشت به‌خاطر فعالیت غیرمجاز در امور مهاجرت و جعل اسناد برای متقاضیان

صاحبان یک شرکت مهاجرتی به اتهام فعالیت غیرمجاز در امور مهاجرت، جعل اسناد مربوط به امور مهاجرت و کلاهبرداری بازداشت شده‌اند.
راجیندر و رشام سینگ که دو برادر هستند و شرکت مهاجرتی DDO را در مونترال دارند، متهم هستند به:
 مشاوره به افراد برای اینکه اطلاعات مربوط به درخواست مهاجرت خود را غیرواقعی جلوه دهند، جعل اسناد و استفاده از اسناد جعلی برای امو مهاجرت و فعالیت به عنوان مشاور مهاجرت بدون داشتن مجوز این کار. ادامه مطلب

Solutions
اخبار ویژه خبرنامه آتش
آقای نخست وزیر سابق امروز از دنیای سیاست خداحافظی می‌کند
دقایقی پیش اعلام شد استیون هارپر، نخست‌وزیر پیشین کانادا امروز از دنیای سیاست خداحافظی می‌کند. او قرار است امروز در بیانیه‌ای، استعفای خود را از نمایندگی پارلمان اعلام کند. آقای هارپر ۵۷ ساله از ابتدای سال ۲۰۰۶ تا سال گذشته به عنوان بیست و دومین نخست‌وزیر کانادا فعالیت کرد. خبرنامه آتش روز سه‌شنبه خبر استعفای آقای هارپر را منتشر کرده بود.
شرایط جدید ثبت‌نام برای مهاجرت سرمایه‌گذاری در انتاریو
انتاریو پروسه آنلاین جدیدی را برای دریافت تقاضانامه مهاجرت کارآفرینی Entrepreneur Stream در برنامه کاندیداهای مهاجرت خود راه‌اندازی کرده است. البته این تغییرات فقط در پروسه ثبت‌نام وجود دارد و شرایط دیگر هیچ تغییر جدیدی نکرده است. تا پیش از این، داوطلبان با طرح EOI ثبت‌نام می‌کردند که طی آن، بعد از پر کردن فرم مربوطه، باید پرینت آن را ارائه می‌دادند. اما در شیوه جدید، بعد از پر کردن فرم، اطلاعات به صورت آنلاین در اختیار اداره مهاجرت قرار می‌گیرد.
تهدید تازه کارکنان پست کانادا برای اعتصاب از دوشنبه؛ آیا این بار عملی می‌شود؟
در حالی که مسئولان پست کانادا و مسئولان اتحادیه کارکنان اداره پست امروز صبح با حضور یک میانجی در مذاکره هستند، اما اگر این مذاکرات به نتیجه نرسد ممکن است ۵۱ هزار نفر از کارکنان اداره پست، اعتصاب کنند. آنها تا یکشنبه شب به مسئولان فرصت داده‌اند تا خواسته‌هایشان تامین شود.
تلاش آقای شهردار برای متفرق کردن هواداران پوکمون از ایستگاه فری تورنتو
اگر بخواهید برای سفر به جزایر تورنتو به ترمینال قایق‌های Jack Layton بروید، ممکن است یکی از عجیب‌ترین صحنه‌ها را ببینید؛ گروه زیادی را می‌بینید که در آنجا مشغول بازی پوکمون‌گو هستند. حضور عجیب آنها در این منطقه مشکلاتی برای حمل و نقل در ایستگاه فری به وجود آورده و جان توری شهردار تورنتو در تلاش است در مذاکره با صاحبان این بازی، این مشکل را کاهش دهد.
روزنامه‌های امروز کانادا - جمعه ۲۶ آگوست ۲۰۱۶
خبر تیراندازی با کمان زنبوری یا صلیبی Crossbow در اسکاربرو امروز در روزنامه‌های کانادا پیگیری می‌شود. تورنتو استار و نشنال پست در صفحه اول خود به مرگ سه نفر بر اثر اصابت تیرهای کمان اشاره کرده‌اند. پلیس یک نفر را دستگیر کرده اما هنوز مشخصات او را اعلام نکرده است. به نظر می‌رسد او در یک درگیری خانوادگی این سه نفر را از پای درآورده باشد.  مرور روزنامه‌های امروز
تورنتو استار
 • کشتار با تیر و کمان در اسکاربرو، سه قربانی بر جای گذاشت
 • تلاش برای جلوگیری از ساخت ساختمانی که روی یک مدرسه در تورنتو سایه می‌اندازد
 • طبق یافته‌های یک گزارش، افراد خودسر بزرگترین خطر تروریستی علیه کانادا هستند
  توضیحات بیشتر این خبرها را اینجا بخوانید

گلوب‌اندمیل
 • رویارویی نهایی بر سر دانه‌ روغن کانولا،‌ پیش از سفر نخست‌وزیر به پکن
 • کلینتون با حمله‌ای شدید به ترامپ، رقیب خود را به خاطر در پیش گرفتن «ایدئولوژی نژادپرستانه» به باد انتقاد گرفت
 • جنبش جوانان در گلف بانوان کانادا
  توضیحات بیشتر این خبرها را اینجا بخوانید

نشنال پست

ونکوور سان

 • یک جفت قوی ساکن مرداب مصنوعی Lost Loogan در استنلی پارک، به زیستگاه جدیدی در Lower Mainland منتقل شده‌اند و جستجو برای یافتن خانه‌ای جدید برای قوی سوم ادامه دارد
 • دولت می‌گوید برای قضاوت در مورد نتایج و پیامدهای مالیات بر خریدهای خارجی مسکن، هنوز خیلی زود است
  توضیحات بیشتر این خبرها را اینجا بخوانید
برای اطلاعات بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنید
۲۶ آگوست ۱۹۱۸- ژنرال آرتور کاری در جنگ جهانی اول فرماندهی عملیاتی را با حضور نیروهای کانادایی داشت. این نیروها به جبهه هیندنبرگ حمله کردند.
۲۶ آگوست ۱۲۵- ادوارد راجرز، اولین لامپ AC را اختراع کرد و زمینه‌ای شد تا رادیوی بدون باتری اختراع شود. این اختراع یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌های فناوری در زمینه رادیویی و مخابراتی بود. شرکتی که امروز به نام راجرز فعالیت می‌کند، در واقع شرکتی مخابراتی است که او پایه‌های آن را در تورنتو بنیان نهاد.
امروز در تاریخ
۲۶ آگوست: روز برابری زنان
امروز برای زنان آمریکایی روزی تاریخی است. در این روز رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد زن‌ها می‌توانند حق رای داشته باشند و دهه‌ها تلاش برای برابری بین زن و مرد به نتیجه رسید. این روزها در آمریکا یک زن شانس زیادی برای رئیس‌جمهور شدن در ایالات متحده دارد.
اختصاصی وب‌سایت آتش
باردار و بی‌خانمان در ۲۱ سالگی
گزارشی تکان‌‌دهنده از زنی که در ۲۱ سالگی و برای بار دوم باردار است و همراه شریک زندگی‌اش آواره خیابان‌هاست. این زوج کارتن‌خواب هستند و فرزند اولشان تحویل پرورشگاه شده است. داستان زندگی آماندا واتسون ۲۱ ساله چیست؟ او چرا کارتن‌خواب شده است؟ آیا گروهی از او حمایت می‌کند؟ این گزارش را دنبال کنید.
برنامه‌های این آخر هفته
خبر خوب - خبر بد
خبر خوب اینکه کانادا دقایقی پیش اعلام کردن بیش از نیم میلیارد دلار به نیروهای حافظ صلح سازمان ملل کمک خواهد کرد و نیروهای خود را نیز برای استقرار صلح در اختیار سازمان ملل قرار خواهد داد.


و اما خبر بد اینکه یک کانادایی در میان کشته‌شدگان زلزله ایتالیا بوده است. استفان دیون اعلام کرد یک شهروند کانادایی در میان بیش از ۲۵۰ قربانی این زلزله ۶/۲ ریشتری بوده است.
مطالب برگزیده شماره ۵۱ هفته‌نامه چاپی آتش 
 • این آخر هفته تورنتو؛ جشنواره مسلمانان، تایوانی‌ها، جشن شکرگزاری کره‌ای‌ها - بیشتر
 • پنچ کمپ یک روزه در اطراف تورنتو؛ ویژه یک آخر هفته تابستانی - بیشتر
 • ساحل چری؛ ساحل پرشور و محبوب تورنتویی‌ها - بیشتر
Share
Tweet
Forward
+1
Share
Facebook
Twitter
Website
جدیدترین شماره هفته‌نامه آتش را از اینجا دانلود کنید
برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
ما از ابتدای فوریه امسال در خبرنامه روزانه آتش، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را قرار داده‌ایم. این کار برای حمایت مالی از این سرویس است. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
Copyright © 2016 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by MailChimp