Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1
Share
  وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو - دوشنبه ۲۱ مارچ ۲۰۱۶ 
تورنتو: نیمه‌ابری ۲ درجه  |  مونترال: ابری ۰ درجه | ونکوور: نیمه‌ابری، بارانی ۹ درجه |  کلگری:  ابری ۰ درجه |  تهران: ۱۹ درجه

می‌خواهید اولین خانه‌تان را در کانادا بخرید؟ این هفت نکته برای شماست


سرمایه‌گذاری در بازار مسکن برای هر مهاجر و تازه‌واردی یک دغدغه بزرگ است. ناآشنایی با بازار جدید، اهمیت نگاه سرمایه‌گذارانه و تنگناهای مالی در دوران مهاجرت از عواملی هستند که این کار را دشوار می‌کنند. این مقاله توصیه‌هایی دارد برای کاهش ریسک‌های سرمایه‌گذاری در بازار مسکن. ادامه مطلب


 اسپانسر ویژه :  علیرضا صدیقی 
 مشاور املاک مسکن - تورنتو 
 
اطلاعات بیشتر

  روزنامه‌های امروز کانادا؛ دوشنبه ۲۱ مارچ ۲۰۱۶  

تورنتو استار

 • دلشوره‌ی کانادایی‌ها یک روز قبل از ارائه‌ی بودجه‌ی فدرال. نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهد رشد کند و آشفتگی اقتصادی روحیه‌ی عمومی مردم را تضعیف کرده است.
 • «این فوق‌العاده است که اینجا هستم.» اوباما دیدار تاریخی خود از کوبا را آغاز می‌کند.
 • شهر بی اعصاب: آیا تعداد حوادث چاقوکشی در تورنتو در حال افزایش است یا فقط اینطور به نظر می‌رسد؟ چند حمله با استفاده از چاقو در روزهای اخیر توجه پلیس را به خود جلب کرده است.

گلوب‌اندمیل
 • «این فوق‌العاده است که اینجا هستم.» ۵۵ سال بعد از قطع روابط، اوباما در یک روز بارانی گام در خاک کوبا می‌گذارد تا پیوندهای بین دو همسایه را وارد مرحله‌ی جدیدی نماید.
 • بمباردیر برای نجات از ورشکستگی یک میلیارد دلار از دولت کمک مالی می‌گیرد و در عین حال می‌خواهد مونتاژ قطعات هواپیماهای توربین‌دار را به مکزیک و چین منتقل کند و با این کار ۲۰۰ فرصت شغلی را از تورنتو بگیرد.
 • وزیر اقتصاد باید انتظارات سختی را برآورده نماید. مسؤولیت تحقق وعده‌ی بزرگ لیبرالها مبنی بر گسترش رشد و فرصتهای اقتصادی برای طبقه‌ی متوسط به عهده‌ی بیل مورنو است.

نشنال‌پست
 • اوباما برگ جدیدی را در تاریخ روابط واشنگتن - هاوانا رقم می‌زند. رهبران دو کشور هر کدام به دنبال کسب نتایج مورد نظر خود از این دیدار هستند.
 • آژانس آزادی‌های دینی کانادا تلاش دارد احترام به عقاید و مذاهب دیگران را در سه کشور عراق، سوریه و لبنان گسترش دهد.
 • «اگر ما اینجا نبودیم اوضاع از این هم بدتر می‌شد.» گزارشی از فعالیت ۱۳ ساله‌ی اولین مرکز تزریق نظارت شده‌ی مواد مخدر در آمریکای شمالی و تأثیرات مثبت آن بر کاهش مرگ و میر و انتشار بیماری‌ها.

ونکوور سان

 • یاد گرفتن بازی کانادا؛ یک سازمان خیریه که به مهاجران و پناهجویان کمک می‌کند خود را با فرهنگ کانادا منطبق سازند، جمعی از کودکان پناهجوی سوری را به تماشای یک بازی هاکی می‌برد.
 • در بحران مسکن سیاستمداران مقصر هستند. یک پژوهش دانشگاهی نشان می‌دهد که اشتیاق سیاستمداران کانادایی برای برانگیختن اقتصاد بریتیش کلمبیا، عامل اصلی بحران کمبود مسکن در این استان است.
 • «مورای» نمایشگاه آبزیان ونکوور را به یک قطب تحقیقاتی تبدیل کرد. مورای نیومن بنیانگذار آکواریوم عمومی ونکوور در سن ۹۲ سالگی بر اثر حمله قلبی جان باخت.
برای اطلاعات بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنید
جدیدترین شماره هفته‌نامه آتش را از اینجا دانلود کنید

ده باوری که نشان می‌دهد شما ثروتمند نیستید و نخواهید هم شد

چرا شما هنوز یک میلیونر نیستید؟ شما هر بهانه‌ای که بخواهید می‌توانید بیاورید، اما به عقیده استیو سیبولد، سخنران و نویسنده شناخته شده، تنها مانع شما، باید گفت که خود شما هستید. 
سیبولد در آخرین کتابش، به‌نام «آدم‌های ثروتمند چگونه فکر می‌کنند» اسرار ثروتمندان را بازگو می‌کند و نشان می‌دهد که تفاوت طرز فکر آنها با بقیه مردم دنیا در چیست. او در ملاحظات الهام‌بخش خود عقاید نادرست، خرافی و قدیمی درباره پول را به‌تفصیل شرح می‌دهد و از این طریق شما را وامی‌دارد تا نوع نگاه‌تان را به مقوله کسب ثروت مورد پرسش قرار دهید. شاید شما هم از اینکه ریسک کنید می‌ترسید و یا شاید فکر می‌کنید ثروتمند بودن فقط به شانس است.
اولین قدم در راه ثروتمند شدن مواجه شدن با همین حقایق است. نگران نباشید، ما چند نکته و ترفند داریم که آن را با شما در میان می‌گذاریم تا کار را برای‌تان آسان کنیم. سیبولد در این مطلب ده دلیل اصلی اینکه چرا شما هنوز میلیونر نیستید را برای‌تان توضیح می‌دهد. ادامه مطلب

ما از ابتدای فوریه امسال در خبرنامه روزانه آتش، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را قرار داده‌ایم. این کار برای حمایت مالی از این سرویس است. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
Copyright © 2016 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp