Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1
Share
  وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو - چهارشنبه ۳۰ مارچ ۲۰۱۶ 
تورنتو: نیمه‌ابری ۷ درجه  |  مونترال:نیمه‌ابری ۴ درجه | ونکوور: آفتابی ۵ درجه |  کلگری:  ابری و طوفانی ۹ درجه |  تهران: ۱۴ درجه

بازار مسکن کانادا در تسخیر بانوان


اگر بخواهیم روند فعلی بازار را مد نظر قرار بدهیم، باید گفت که خانم‌ها اگرچه دیر، اما محکم و خوب جنبیده‌اند. امروز خانم‌ها بیشتر از همیشه در بازار کار حضور دارند و طبق آمارهای جدید زنان از نظر تحصیلات عالی بسیار جلوتر از مردان قرار دارند. تحصیلات بالاتر به معنی شغل‌های بهتر و در نتیجه استقلال مالی بیشتر است؛ به این ترتیب همه‌ی موانعی که زمانی زنان را از خریدن مسکن باز می‌داشت در حال از بین رفتن هستند.  ادامه مطلب

دقایقی پیش - ورود اعضای خانواده راب فورد به شورای شهر برای انجام مراسم تدفین
مراسم تدفین راب فورد شهردار سابق تورنتو دقایقی دیگر در شورای شهر آغاز می‌شود. دقایقی پیش همسر، فرزندان و سایر اعضا خانواده او وارد تالاری شدند که تابوت راب آنجاست.
طی دو روز گذشته هزاران نفر با حضور در کنار تابوت راب نسبت به او و خدمات او به‌عنوان شهردار تورنتو ادای احترام کردند.
تابوت راب فورد ظهر امروز از شورای شهر به کلیسای St. James منتقل می‌شود تا مراسم رسمی آغاز شود.
پیش‌بینی می‌شود صدها نفر از علاقمندان و نیز مقامات سیاسی و خدمات شهری تورنتو در این مراسم حضور یابند.

  روزنامه‌های امروز کانادا؛ چهارشنبه ۳۰ مارچ ۲۰۱۶  


تورنتو استار

 • بعد از افشاگری استار درباره‌ی مبالغ هنگفت کمک‌های مالی به سیاستمداران، کتلین واین نخست وزیر انتاریو وعده‌ می‌دهد با وضع مقررات جدید اصلاحات اساسی در این حوزه ایجاد نماید.
 • راننده‌ی مستی که سه کودک و پدربزرگ آنها را کشت به ده سال زندان محکوم شده که البته پس از سه سال می‌تواند درخواست عفو مشروط کند. افکار عمومی این حکم را ناکافی ارزیابی می‌کند اما وکلای مدافع می‌گویند این یکی از سنگین‌ترین محکومیت‌ها در این نوع بوده است.
 • وزیر پیشین کابینه‌ی دولت فدرال، یکی از هفت قربانی حادثه‌‌ی سقوط هواپیما در کبک

گلوب‌اندمیل
 • وزیر پیشین دولت فدرال و ۴ عضو خانواده‌اش در حادثه‌ی سقوط هواپیما جان باختند. هواپیمای حامل ژان لاپیر، تحلیل‌گر سیاسی برجسته، در مسیر شرکت در مراسم تدفین پدر او به دلیل شرایط نامساعد هوایی بر روی جزایز ماگدالان سقوط کرد.
 • در حین خصوصی سازی شرکت هیدرو وان برخی از وزیران ایالتی از اسکوشیا بانک مبالغی پول دریافت کرده‌اند. گزارش اختصاصی گلوب‌اندمیل
 • گزارشی از حادثه‌ی پر از ابهام گروگان‌گیری ۴۰۰ زن و دختر از طرف بوکوحرام.

نشنال پست
 • سقوط تراژیک، شوک مطلق؛ عضو پیشین پارلمان کبک و وزیر پیشین دولت فدرال در مسیر رفتن به مراسم تدفین پدر در حادثه‌ی سقوط هواپبما به همراه همسر، دو برادر، یک خواهر و دو خلبان همگی جان باختند.
 • وزارت دفاع حساب و کتاب پیمانکاران خصوصی طرف قرارداد خود را ندارد. بر اساس یک بازرسی جدید، وزارت دفاع اطلاع ندارد که برای تعمیرات خودروها و سایر تجهیزات نظامی به چند پیمانکار پول می‌دهد، در همان حین که برای تأمین قطعاتی که ممکن است از رده خارج باشد میلیون‌ها دلار هزینه‌ می‌کند.
 • اصل نوین سیاست خارجه‌ی دیون؛ «پای‌بندی به ارزشها همراه با مسؤولیت پذیری» ایده‌ی جدیدی است که سرلوحه‌‌ی عمل وزارت خارجه‌ی کانادا قرار خواهد گرفت.
 

ونکوور سان

 • مادر بزرگ اهل نیو وست‌مینستر تهیه کننده‌ی یک فیلم مستقل می‌شود. این زن ۶۹ ساله که تا چندی پیش هیچ‌ چیز از سینما نمی‌دانست، بر اساس یک داستان عاشقانه از کرواسی فیلمی تهیه کرده است که در جشنواره‌های جهانی برنده‌ی چندین جایزه شده است.
 • نوجوانی که ستاره‌ی بازی لاکروس و به گفته‌ی دوستانش انسانی «مهربان» بود، در لین کانیون سقوط کرد و جان باخت. جستجو برای یافتن جسد او تا کنون بی‌نتیجه بوده است.
 • طعمی از پاریس؛ لادوره مخترع ماکارون امروزی و از بهترین تولیدکنندگان ماکارونی در دنیا، خوراکی‌های فرانسوی لذیذ خود را به ونکوور آورده است.
برای اطلاعات بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنید
جدیدترین شماره هفته‌نامه آتش را از اینجا دانلود کنید

مطالب خواندنی در هفته‌نامه آتش


کمک ۱۱ میلیون دلاری یک زوج به دانشگاه بریتیش کلمبیا
استوارت بلاسن و همسرش ماریلین، بزرگترین اهداکنندگان شخصی به دانشگاه بریتیش کلمبیا محسوب می‌شوند، آنها ۱۱ میلیون دلار به برنامه تحقیقات مواد کوانتومی کمک کرده‌اند.
بلاسن که در سال ۱۹۶۰ از همین دانشگاه فارغ التحصیل شده است، به همراه شرکای دیگر خود موفق به کشف الماس در شمال کانادا گردید و به این ترتیب توانست در اوائل دهه‌ ۱۹۹۰ یک صنعت چند میلیارد دلاری الماس را پایه گذاری و کانادا را به سومین کشور تولید کننده‌ی این سنگ با ارزش و پرطرفدار در دنیا تبدیل نماید.  ادامه مطلب

برگ برنده شما در بازار پررقابت مسکن
اکنون نام‌های زیادی در عرصه مشاوره املاک و مسکن مطرح است. طبق آمار بیش از صدهزار نفر در بازار مسکن کانادا مشغول مشاوره و داد و ستد هستند، شما فقط یکی از آنها هستید. چطور می‌توانید خودتان را در این بازار پررقابت مطرح کنید؟ ابزارهای مختلفی وجود دارد، تبلیغات، سرویس خوب، استفاده از ابزارهای بازاریابی و… آنچه این مقاله به آن می‌پردازد یکی از اهرم‌های تمایز سازی است: آموزش.  ادامه مطلب
ما از ابتدای فوریه امسال در خبرنامه روزانه آتش، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را قرار داده‌ایم. این کار برای حمایت مالی از این سرویس است. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
Copyright © 2016 Atash Daily, All rights reserved.
کانادا - خبرنامه روزانه آتش

Our Contact Number is:
+1 774 855 9406

Our mailing address is:
Atash Daily
214, Building Nr.9, Dubai Media City
Dubai
United Arab Emirates

Add us to your address book


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by MailChimp