Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1
Share
کانال تلگرام آتش را دنبال کنید
وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو پنج‌شنبه ۱۶ جون ۲۰۱۶ 
تورنتو: نیمه ابری ۲۴ درجه | مونترال: آُتابی ۲۵ درجه | ونکوور: نیمه‌ابری ۱۶ درجه | کلگری:  نیمه‌ابری ۱۸ درجه | تهران: ۳۱ درجه
گزارش دولت کانادا: مهاجران را داریم از دست می‌دهیم
گزارش دولت کانادا: مهاجران را داریم از دست می‌دهیم

یک بررسی جدید و رسمی نشان می‌دهد سیاست‌های هارپر عملا تاثیری در ماندن مهاجران در کانادا نداشته و بخش قابل توجهی از نیروی کار مهاجر کانادایی، در حال حاضر بیرون از کانادا حضور دارند. مطالعات و بررسی‌های داخلی وزارت مهاجرت کانادا می‌گوید در کانادا ۳۵ درصد از مهاجران مرد، از کانادا به کشور خود باز می‌گردند. ضمن اینکه این گزارش می‌گوید رشد طبقه متوسط در کشورهای در حال توسعه باعث می‌شود افراد تمایل کمتری به مهاجرت داشته باشند. در این مطلب می‌بینیم دلیل این موضوع چیست و چرا خیلی از مهاجران احساس نمی‌کنند کانادا «وطن» آنهاست. ادامه مطلب

خبر فوری - سنای کانادا لایحه مرگ خودخواسته بیماران توسط پزشک را با یک اصلاحیه به پارلمان کانادا بازگرداند. طبق نظر سناتورها فقط باید افرادی از این حق برخوردار باشند که نزدیک به مرگ هستند.
همراه با ژنرال کانادایی؛ نخستین سرتیپ عملیاتی زن دنیا در شماره ۴۱ هفته‌نامه چاپی آتش
شماره ۴۱ هفته‌نامه چاپی آتش امروز پنج‌شنبه ۱۶ جون ۲۰۱۶ در تورنتو منتشر شد و یکی از مطالب اصلی آن، گزارشی درباره خانم جنی کاریگنان، سرتیپ کانادایی است. او نخستین زنی است که در دنیا از طریق سیستم عملیاتی سرتیپ می‌شود. می‌بینیم که او چگونه توانسته هم در عرصه نظامی و هم در خانواده با مشکلات بجنگد. در بخش مسکن نیز می‌بینیم که چه طور بانک‌های کانادایی‌، دولت را زیر فشار گذاشته‌اند تا فکری برای بازار مسکن و قیمت‌ها بکند. مثل هر هفته ۱۲ پیشنهاد برگزیده ما برای این آخر هفته را نیز از دست ندهید. آشنایی بیشتر با شماره ۴۱

  روزنامه‌های امروز کانادا؛ پنجشنبه ۱۶ جون ۲۰۱۶ 
گوردی هاو، اسطوره کانادایی هاکی که به نام «آقای هاکی» مشهور است، دیروز در دیترویت به خاک سپرده شد. خانواده و دوستان «هاو» در این مراسم حضور داشتند و روزنامه نشنال پست امروز، خبر و عکس اول خود را به این موضوع اختصاص داده است.


تورنتو استار


گلوب‌اندمیل

نشنال پست

ونکوور سان

برای اطلاعات بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنید

  امروز در تاریخ  

۱۶ جون ۱۹۸۱– رونالد ریگان، رئیس‌جمهور ایالات متحده، نشان طلای کنگره را به کن تایلور سفیر پیشین کانادا در ایران اعطا می‌کند که در جریان بحران گروگان‌گیری سال‌های ۸۰-۱۹۷۹ به ۶ آمریکایی به فرار از ایران کمک کرده بود. او نخستین غیرآمریکایی‌ای است که این مدال را دریافت کرده است.

۱۶ جون ۱۹۸۴– جان ترنر در رأی‌گیری دوم به رهبری حزب لیبرال برگزیده شد و به عنوان جانشین پیر ترودو سوگند یاد کرد، اما در انتخابات سپتامبر از برایان مالرونی شکست می‌خورد.

۱۶ جون ۲۰۰۸ –  دولت انتاریو به اتفاق آرا سیگار کشیدن در خودروهایی را که در آنها کودک حضور دارد ممنوع کرد.

جدیدترین شماره هفته‌نامه آتش را از اینجا دانلود کنید
  مطالب روز کانادا  
نامه ارزیابی قیمت خانه چیست و چطور محاسبه می‌شود؟–پرسش و پاسخ علیرضا صدیقی

ما دو سال است که در تورنتو خانه خریده‌ایم. هفته گذشته برایمان نامه‌ای آمد که در آن نوشته بود که ارزش خانه ما ۳۷۰ هزار دلار است. می‌خواستم بدانم آنها از کجا قیمت خانه ما را محاسبه کرده‌اند؟ 
این نامه هر چهار سال یک بار ارزش خانه شما را اعلام می‌کند و امسال طی همین روزهای گذشته تمامی صاحبان خانه‌های مسکونی در تورنتو و منطقه یورک، مثل شما آن را دریافت کرده‌اند. ادامه مطلب


برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
ما از ابتدای فوریه امسال در خبرنامه روزانه آتش، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را قرار داده‌ایم. این کار برای حمایت مالی از این سرویس است. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
Copyright © 2016 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by MailChimp