Copy
تورنتو را زندگی کنیم - اخبار از گوشه و کنار تورنتو
 
View this email in your browser
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Website
Website

ده پیشنهاد ارزان و لذت‌بخش برای یک آخر هفته تورنتويی - 8 تا 10 می

یک دنیا آبجوی مجانی، ساندویچ همبرگر 25 سنتی، بزرگترین نمایشگاه کامیک استریپ تورنتو، شب‌زنده داری مکزیکی و دنیایی از بازار خرید و تکنولوژی، همین آخر هفته منتظر شماست. پس تعطیلات آخر هفته تورنتو را از دست ندهید، آن هم در این هوای خوب بهاری.

ما به شما ده رویداد عالی آخر هفته تورنتو را معرفی می‌کنیم؛ از نوشیدنی و خوراکی مجانی گرفته تا موسیقی و خرید و نمایشگاه. پس آتشی از هیجان و لذت را در این آخر هفته تورنتو تجربه کنید. ادامه مطلب ...

هواخوری در گوانتانامو، پیاده‌روی در تورنتو

 

جمعه 8 می ۲۰۱۵ - صفحه اول روزنامه‌های تورنتو

سوژه آزادی عمر خدر (شهروند جوان کانادایی که 13 سال به اتهام فعالیت‌های تروریستی در گوانتامو زندانی بود) در صدر خبرهای رسانه‌های تورنتو قرار دارد و مصاحبه با او نیز در صفحه اول روزنامه گلوب اند میل دیده می‌شود. ماجرای لو رفتن ویدئوی پنهانی دیدار نخست وزیر کانادا با اعضای ارتش این کشور در عراق و کویت و نگرانی از وجود رخنه‌های امنیتی در تیم او، مثل روزهای گذشته سوژه روزنامه‌هاست و روزنامه گلوب اند میل هم به این موضوع پرداخته است.

خبر آزادی خدر را می‌توانیم در روزنامه نشنال پست هم دنبال کنیم. روزنامه‌ای که تیتر اول خود را این گونه انتخاب کرده است: آقای خدر، آزادی که بروی. ستون نویس این روزنامه در یادداشت خود، به 13 سال زندانی بودن او به عنوان یک شهروند کانادایی پرداخته. مردی که به جرم کشتن یک سرباز امریکایی و همچنین کمک به تروریست‌ها در افغانستان، زندانی بوده است.

انگار همه خبرهای اصلی امروز، یک پا در افغانستان دارد. موفقیت دختر افغان در به دست آوردن بورس تحصیلی، تیتر اول روزنامه تورنتو استار امروز بود. دختری که مشکلات را پشت سر گذاشته و حالا بورسیه کامل بیست هزار دلاری دانشگاه اوتاواست. ادامه مطلب...

از گوشه و کنار تورنتو
شاهزاده کوچک انگلیس
در قصر اهدائی ملکه
ادامه
آموزش مسائل جنسی
در مدارس؛
چرا و چگونه؟
 - ادامه
معلمان مدارس ابتدایی
در اونتاریو دست به اعتراض شغلی می‌زنند - ادامه
Copyright © 2015 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp