Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1

بهترین‌ها و بدترین‌ها؛ اپراتورهای موبایل و اینترنت کانادا

شرکت J.D. Power در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد ایالت انتاریو در بین اپراتورهای وایرلس، پایین‌ترین رتبه را دارد. طبق این گزارش، شرکت Wind بی‌کیفیت‌ترین سرویس را ارائه می‌دهد و شرکت Videotron در ایالت کبک پایدارترین و مطمئن‌ترین سرویس موبایل و اینترنت در کاناداست. اما اگر بخواهیم نگاهی به انتاریو بیندازیم باید بگوییم بهترین سرویس‌های این استان Bell و Telus هستند.
این گزارش که بر اساس کیفیت ارسال و دریافت پیام کوتاه، مکالمه و همچنین اینترنت تهیه شده، در روزنامه‌ها و رسانه‌های کانادا بازتاب داشته است.

روزنامه‌های امروز - جمعه ۱۲ جون ۲۰۱۵

اتوبان گاردینر؛ پیروزی شهردار تورنتو در رای‌گیری سرنوشت‌ساز

بعد از دو روز بحث و رای‌گیری و البته هفته‌ها جنجال خبری، بالاخره «توری» شهردار تورنتو توانست پیروز شود و اتوبان گاردینر را نگه دارد. این پیروزی، قاطع نبود و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد آقای شهردار به سختی توانست در آن پیروز شود. حالا او باید بر اساس طرح تلفیقی که به شورای شهر پیشنهاد داده، گاردینر را اصلاح کند. این خبر در بسیاری از روزنامه‌ها و رسانه‌های تورنتو بازتاب داشته است و کارشناسان درباره نتایج این تصمیم و آینده این اتوبان اظهار نظر کرده‌اند.

 

تولید قانونی ماری‌جوانا؛ ادامه جدال در کانادا

قضات دیوان عالی، آزادی‌های بیشتر برای مصرف پزشکی ماری‌جوانا در کانادا تصویب کرده‌اند. بیماران حالا می‌توانند از کیک‌ها، شکلات‌ها و انواع فراورده‌هایی استفاده کنند که در آنها از ماری‌جوانا استفاده شده است. این حکم، با مخالفت شدید دولت هارپر و در راس آنها وزیر بهداشت روبرو شده است. وزیر بهداشت معتقد است قضات دیوان عالی، تخصص پزشکی ندارند و این حکم سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد. روزنامه نشنال پست در گزارش امروز خود به این حکم جنجالی اشاره کرده است و در صفحه اول خود این ماجرا را پیگیری کرده است.

 

تورنتو سان

 • زنی که هنگام رانندگی با گواهینامه تعلیق شده، یک دوچرخه‌سوار را در خیابان فینچ زیر گرفته بود، دستگیر شد
 • نگاهی به پیروزی شهردار تورنتو در رای‌گیری تعیین سرنوشت اتوبان گاردینر
 

تورنتو استار

 • تیرانداز ۴۲ ساله کانادایی که به دلیل سن خود از شرکت در ‌Pan Am محروم شده بود، حق خود را پس گرفت
 • پیروزی شهردار «توری» برای بقای شرق گاردینر
 • سالومون از دلال آثار هنری شکایت می‌کند؛ مجری اخراج شده ‌CBC به جای یک میلیون دلار تنها ۲۰۰ هزار دلار گرفته است
 

گلوب اند میل

 • طرح شهردار پیروز شد
 • شیوع بیماری و ترس در کره جنوبی
 • تلاش مقامات انتاریو برای افزایش خدمات‌ درمانی کارگران
 

نشنال پست

 • گاردینر تقریبا سر پا ماند
 • بمباردیه یک کارگر را به اتهام دریافت رشوه اخراج کرد
 • ادامه جدال بر سر تولید قانونی ماری‌جوانا در کانادا
Like http://www.facebook.com/torontofireplay on Facebook
 
در روزنامه‌های امروز

اتوبان گاردینر؛ پیروزی شهردار تورنتو در رای‌گیری سرنوشت‌ساز

بهترین‌ها و بدترین‌ها؛ اپراتورهای موبایل و اینترنت کانادا

 

تولید قانونی ماری‌جوانا؛ ادامه جدال در کانادا

ساعت به ساعت با تورنتو در خروجی‌های دیروز آتش‌بازی

همسر و فرزند مریم رشیدی به ایران برمی‌گردند
حالا پس از چند روز، داستان دردناک درگذشت مهندس مریم رشیدی آشتیانی به‌ظاهر سرانجامی یافته است، گرچه نه برای خانواده‌اش و نه برای مردم هرگز به‌پایان نمی‌رسد. پلیس، دو نوجوان 20 و ۱۶ ساله را دستگیر کرده است؛ راننده وانت و سرنشین آن حالا به اتهام قتل، دزدی، سهل‌انگاری و تلاش برای فرار از قانون متهم شده‌اند. این دو نوجوان صبح روز یکشنبه، مادر یک خانواده ایرانی ساکن کلگری را از آنها گرفتند.
هفته آینده، همسر مریم مسافر ایران است. این پرواز شاید تلخ‌ترین سفر احمد باشد؛ بازگشت به سرزمینی که سیزده سال پیش مریم را در آنجا پیدا کرده بود و رفتن از جایی  که در آن همسرش را برای همیشه از دست داد.
ادامه مطلب

فیوچرشاپ اجناس خود را با نصف قیمت حراج می‌کند
حتما فیوچر شاپ را به یاد دارید؛ فروشگاهی که حدود سه ماه پیش همه شعبه‌های خود را در تورنتو تعطیل کرد. حالا این فروشگاه برای خلاص شدن از دست اجناس باقی مانده خود، از فردا ۱۲ جون تا ۲۱ جون از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب اجناس خود را حراج واقعی کرده است.
ادامه مطلب

کارفرمایان در شبکه‌های اجتماعی دنبال چه اطلاعاتی از شما می‌گردند؟
همه شنیده‌ایم کسانی که دنبال استخدام افراد هستند رسانه‌های اجتماعی افراد متقاضی را بررسی می‌کنند. اما چرا شرکت‌ها می‌خواهند فعالیت‌های زندگی خصوصی ما را پیش از انجام یک ارزیابی حرفه‌ای مشاهده کنند؟
آنان در وهله اول به دنبال کاندیداهای بالقوه هستند. مدیران و آژانس‌های کاریابی به‌طور روز افزونی از شبکه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری جهت یافتن استعدادها استفاده می‌کنند. در یک بررسی انجام شده ۴۴ درصد کارفرمایان اظهار کرده‌اند که کاندیدای مورد نظرخود را از طریق رسانه‌های اجتماعی استخدام کرده‌اند.
ادامه مطلب

Copyright © 2015 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp