Copy
مرور روزنامه‌های امروز تورنتو
View this email in your browser
Facebook
Twitter
Website
Share
Tweet
Forward
+1
Share
تور سه روزه نیویورک
وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو پنج‌شنبه ۲۳ جون ۲۰۱۶ 
تورنتو: نیمه ابری ۲۶ درجه | مونترال: نیمه‌ابری ۲۴ درجه | ونکوور: بارانی ۱۵ درجه | کلگری:  نیمه‌ابری ۲۴ درجه | تهران: ۳۰ درجه
گزارش دولت کانادا: مهاجران را داریم از دست می‌دهیم
لندن انتاریو؛ دستگیری زنی که به یک زن با حجاب تهاجم کرده بود
زن ناشناسی که دوشنبه این هفته به یک زن باحجاب که در یک سوپرمارکت در لندن انتاریو مشغول خرید بوده تهاجم کرده بود دیشب بازداشت شد.
پلیس انتاریو با انتشار عکس این زن از مردم برای شناسایی او کمک خواسته بود.
قربانی با پسر چهار ماهه‌اش مشغول خرید بوده که مورد تهاجم این زن ناشناس قرار گرفت. جزئیات بیشتر این خبر
آخرین خبرها درباره روابط ایران و کانادا در شماره ۴۲ هفته‌نامه چاپی آتش

شماره ۴۲ هفته‌نامه چاپی آتش که امروز در تورنتو منتشر شد آخرین خبرها درباره روابط ایران و کانادا را بررسی کرده است؛ از حکم دوباره دادگاه کانادا درباره مصادره ساختمان‌های ایران و همچنین آخرین وضعیت خاوری که ایران کماکان خواستار استرداد اوست.
ضمن اینکه در این شماره با زوجی آشنا می‌شویم که خانه خود را رها کرده و به جاده زده‌اند. با هم می‌بینیم سگ ۷۲ میلیون دلاری تورنتو کیست، جدیدترین یادداشت‌ها درباره بازار مسکن کانادا کدامند و البته طبق معمول، بهترین برنامه‌های این آخر هفته تورنتو کجاست.
آشنایی بیشتر با شماره ۴۲

  روزنامه‌های امروز کانادا؛ پنجشنبه ۲۳ جون ۲۰۱۶ 
نه خود ترودو و نه هیچ کدام از مسئولان استانی «کبک» فکرش را هم نمی‌کردند که اولین اختلاف‌نظر بین دولت استانی و فدرال، بر سر یک گونه نادر قورباغه باشد. دولت فدرال دستور داده یک پروژه ساخت و ساز در جنوب مونترال متوقف شود. دولت ترودو دلیل این موضوع را به خطر افتادن شرایط زیست یک گونه قورباغه عنوان کرده است. وزیر محیط زیست استان کبک و برخی دیگر از مسئولان، به این تصمیم دولت اعتراض کرده‌اند.


تورنتو استار


گلوب‌اندمیل

نشنال پست

ونکوور سان

برای اطلاعات بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنید

  امروز در تاریخ  

۲۳ جون ۱۸۱۷ – ۹ بازرگان مونترالی اساسنامه تشکیلات بانک مونترل را، با ۲۵۰ هزار دلار سرمایه اولیه امضا کردند. این قدیمی‌ترین بانک رسمی کانادا است و نخستین پول رایج داخلی ما را منتشر کرده است.

۲۳ جون ۱۸۹۶ – ویلفرید لاوریه در هشتمین انتخابات فدرال با شکست تاپر، نماینده محافظه‌کاران، پیروزی لیبرال‌ها را رقم زد.

۲۳ جون ۱۹۷۴ –  جان دیفنبیکر برای دوازدهمین بار پیاپی به عنوان نماینده پارلمان سوگند یاد کرد و رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت.

۲۳ جون ۱۹۸۵ –  بمبی که تروریست‌ها در بوئینگ ۷۴۷ پرواز ۱۸۲ ایر ایندیا کار گذاشته بودند بر فراز اقیانوس بر روی ساحل جنوبی ایرلند منفجر شد. هر ۳۲۹ نفر مسافر و خدمه این هواپیما، که از مونترال برخاسته بود، جان خود را از دست دادند. متهم اول این حادثه یک تروریست سیک بود که بعداً در لندن دستگیر شد.

۲۳ جون ۲۰۱۰ –  استیون هارپر نخست‌وزیر کانادا در سخنرانی مراسم بیست و پنجمین سالگرد فاجعه بمب‌گذاری در پرواز ۱۸۲ ایر ایندیا، از خانواده‌های قربانیان رسماً عذرخواهی کرد. او پذیرفت که دولت فدرال با درخواست خانواده‌های قربانیان برای گرفتن پاسخ، با «احترام اندک» و «تحقیر اداری» برخورد کرده است.

جدیدترین شماره هفته‌نامه آتش را از اینجا دانلود کنید
مطالب روز کانادا
برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
ما از ابتدای فوریه امسال در خبرنامه روزانه آتش، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را قرار داده‌ایم. این کار برای حمایت مالی از این سرویس است. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
Copyright © 2016 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by MailChimp