Copy
روزنامه خبری آتش - شماره: ۱۶۴۹، جمعه ۱۶ جولای ۲۰۲۱
View this email in your browser
شماره: ۱۶۴۹
جمعه ۱۶ جولای ۲۰۲۱


Today Stats: 10,650 Subscribers
سایت آتش         اخبار کانادا        مهاجرت        مسکن        آخر هفته        نویسندگان آتش
وضعیت آب و هوا - بعدازظهر امروز به وقت تورنتو - جمعه ۱۶ جولای ۲۰۲۱
تورنتو: نیمه‌ابری بارانی ۲۵ درجه   |   مونترال: نیمه‌ابری بارانی ۲۷ درجه   |   ونکوور: نیمه‌ابری ۲۰ درجه   |   کلگری: نیمه‌ابری بارانی ۲۷ درجه   |   تهران: کمی‌ابری ۳۳ درجه
بامداد خود را هر روز با خبرهای کانادا در AtashDaily، کانال تلگرام آتش آغاز کنید
 خبرهای فوری از کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام «تورنتو را زندگی کنیم
 •  آمار کرونا در انتاریو؛ ۱۵۹ مورد ابتلا، ۱۰ نفر فوتی - جمعه ۱۶ جولای ۲۰۲۱
 • ترفندهای کاهش حق بیمه؛ چند محصول را از یک شرکت بیمه بخرید
 • آلبوم - گردباد با سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت دیروز ۱۱ نفر را در Barrie مجروح کرد؛ کلی هم خسارت به بار آمد
 • نام Dundas از همه جای شهر تورنتو حذف می‌شود؛ آقای دانداس دیگر چهره محبوبی برای کانادایی‌ها نیست
 • بازداشت مردی در تورنتو که صلیب شکسته روی سینه‌اش تتو کرده؛ اتهام او چیز دیگریست
 
اولویت‌های تازه در معیارهای جدید رتبه‌بندی پروفایل متقاضیان در سیستم Arrima کبک

ICMohajer.com
کبک یک سیستم امتیاز جدید برای رتبه‌بندی پروفایل متقاضیان مهاجرت در سیستم Arrima راه‌اندازی کرده است.
در این سیستم جدید حداکثر ۱۳۲۰ امتیاز در دسترس است که ۵۸۰ امتیاز مربوط به فاکتورهای سرمایه انسانی و ۷۴۰ امتیاز مربوط به نیازهای بازار کار کبک است.
معیارهای سرمایه انسانی شامل تسلط بر زبان فرانسه، توانایی دو زبانه بودن، سن، سابقه کار و تحصیلات است.

جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید
کانادا برای نیروهای کار ضروری و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی مجوز Open Work Permit می‌دهد

ICMohajer.com
آقای Marco Mendicino وزیر مهاجرت کانادا از گزینه دریافت مجوز فعالیت Open Work Permit، برای نیروهای کار ضروری و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی در کانادا خبر داد.
بر این اساس، از تاریخ ۲۶ جولای، دارندگان اقامت موقت که متقاضی استریم تازه راه‌اندازی شده برای اقامت دائم هستند، در حالی که منتظر تصمیم‌گیری در مورد درخواست خود هستند، مجاز به دریافت اجازه کار آزاد خواهند بود.

جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید
آغاز سومین مرحله بازگشایی در انتاریو؛ چه کارهایی از امروز می‌توانید انجام بدهید و چه محدودیت‌هایی دارید؟

اگر دل‌تان برای رفتن یا گرفتن مهمانی، صرف غذا داخل یک رستوران، رفتن به سینما و موزه‌ها و پارک‌های تفریحی، دیدن ‌مسابقات ورزشی و یا شرکت در مراسم مذهبی در مراکز عبادتی تنگ شده از امروز که انتاریو وارد مرحله سوم بازگشایی شده همه اینها مجاز شده است.
ورود انتاریو به این سومین مرحله بازگشایی ۵ روز زودتر از زمان پیش‌بینی صورت گرفته است.
اقداماتی که در این مرحله بازگشایی مجاز خواهد بود عبارت است از:
غذاخوری در فضای بسته در سراسر استان؛ محدودیت ظرفیت تعداد برای حفظ فاصله‌ی دو متری وجود خواهد داشت. 
پذیرش بدون محدودیت مشتری در تمام فروشگاه‌ها؛ مشروط به حفظ فاصله‌ی فیزیکی دو متری
سینماها، موزه‌ها، پارک‌های تفریحی و امکانات ورزشی سرپوشیده با ۵۰ درصد ظرفیت بازگشایی می‌شوند. 
برگزاری مهمانی و دورهمی در فضای بسته تا ۲۵ نفر و در فضای باز تا ۱۰۰ نفر 
محل‌های برگزاری ورزش‌های حرفه‌‌ای می‌توانند تا ۱۰ هزار نفر تماشاچی یا ۵۰ درصد ظرفیت خود را پیش از پاندمی بپذیرند. تمام فعالیت‌های ورزشی اجازه‌ی بازگشت به فعالیت دارند.
مراکز ارائه‌دهنده‌ی خدمات مراقبت شخصی که نیاز به برداشتن ماسک در آنها وجود دارد، دوباره خدمات خود را ارائه می‌دهند.
مراکز مذهبی و عبادی هر تعداد مراجعه‌کننده را تا زمانی که بتوانند فاصله‌ی دو متری را رعایت کنند، می‌پذیرند.
کانادا مرزهای خود را تا دو ماه آینده به روی همه مسافرانی که واکسن کامل را دریافت کرده باشند خواهد گشود

دفتر جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا اعلام کرد که این کشور در اواسط ماه آگوست مرزهای خود را به روی مسافران آمریکا و در اوایل سپتامبر به روی همه مسافران خواهد گشود؛ مشروط به اینکه واکسن کامل را دریافت کرده باشند. جزئیات بیشتر قرار است تا یک هفته دیگر اعلام شود.
اعلام این خبر پس از آن بود که جاستین ترودو گفت به دنبال بازخورد از نخست‌وزیران و رهبران سرزمین‌ها در مورد چگونگی و زمان کاهش محدودیت‌های سفر بین‌المللی به کانادا است.
آقای ترودو در یک کنفرانس خبری در مونترال گفت: «ما باید یک هفته دیگر یک اعلامیه در این مورد داشته باشیم اما من می‌خواهم بازخوردهای رهبران را بشنوم زیرا مناطق مختلف، نخست‌وزیران مختلف دیدگاه‌های مختلفی در این مورد دارند.»
دفتر ترودو، پس از این کنفرانس خبری در بیانیه‌ای اعلام کرد که سفرهای غیر ضروری از طریق مرز کانادا و آمریکا برای مسافران کاملا واکسینه‌شده ممکن است در اواسط ماه آگوست از سر گرفته شود.
این بیانیه به نقل از ترودو متذکر شده است که، اگر مسیر مثبت فعلی در میزان واکسیناسیون و شرایط سلامت عمومی ادامه یابد، کانادا در موقعیتی خواهد بود که تا اوایل سپتامبر از مسافران کاملا واکسینه شده از همه کشورها استقبال کند.
این زن مهاجر که دیروز ۱۰۶ ساله شد از دو پاندمی و بمباران‌های جنگ جهانی جان سالم به در برده است

خانم Ann Konkel که اکنون در بیمارستان St. Joseph's Healthcare همیلتون به سر می‌برد، دیروز ۱۰۶ ساله شد و گروهی از نیروهای اسب‌سوار پلیس، رئیس پلیس محلی و کارکنان بیمارستان در جشن تولد او شرکت کردند. وی در سال ۱۹۱۵ در روتردام هلند به دنیا آمده است. از پاندمی آنفلوانزای اسپانیایی که در سال ۱۹۱۸ و سه سالگی او شروع شد، جان سالم به در برده و در جنگ جهانی دوم در زمان بمباران روتردام توسط نازی‌ها زندگی کرده است. وی در زمان جنگ با همسرش آشنا شد و آنها در سال ۱۹۵۲ به همیلتون نقل مکان کردند. ابتدا به عنوان مستخدم کار می‌کرد و بعدها پس از دریافت آموزش‌های لازم، به عنوان پرستار اتاق عمل در بیمارستان Henderson مشغول به کار شد. همسر خانم Ann Konkel در دهه‌ی ۱۹۹۰ از دنیا رفت.
او در تولد ۱۰۵ سالگی خود بیش از دو هزار کارت تبریک از سراسر کانادا دریافت کرد و امسال هم اگر شما می‌خواهید برای او کارت تبریک بفرستید، این نشانی اوست:
P.O. Box 10066, Don Mills, Ont., M3C 0J9
جزییات چهار ایستگاه مترو در شمال تورنتو اعلام شد: نورث‌یورک، استیلز، ریچموندهیل و هایوی سون

دولت فورد امروز اعلام کرد که امتداد متروی Yonge North شامل ایستگاه چهارمی در خیابان Clark Avenue در تورن‌هیل خواهد بود.
ابتدا قرار بود شش ایستگاه در طول مسیر ۸ کیلومتری از ایستگاه فینچ تا شمال Highway 7 در ریچموندهیل ایجاد شود، اما در ماه مارچ اعلام شد که دو ایستگاه حذف می‌شود و بخشی از مسیر را از روی زمین منتقل می‌کند.
در آن زمان سه ایستگاه اصلی مشخص شد که شامل Steeles Avenue و Richmond Hill Centre و Highway 7 در بزرگراه ۴۰۷ بود و اعلام شد که برای مشخص کردن مکان ایستگاه چهارم به تحقیق نیاز است. گزینه‌های مورد نظر Cummer Avenue در تورنتو، Clark Avenue در تورن‌هیل و Royal Orchard Boulevard در تورن‌هیل بود.
ساخت‌وساز امتداد متروی Yonge North اواخر سال ۲۰۲۳ شروع می‌شود و احتمالا در سال ۲۰۳۰ به پایان می‌رسد
واکسن کامل را دریافت کرده‌اید و دارید چمدان‌های خود را برای سفر می‌بندید؛ هنوز مقرراتی هست که باید از آنها باخبر باشید

اعلام کانادا مبنی بر اینکه مسافران کاملا واکسینه شده کانادایی می‌توانند پس از بازگشت، از قرنطینه صرف‌نظر کنند، برخی از افراد را ترغیب کرده است تا برای سفرهای خارجی در تابستان شروع به برنامه‌ریزی کنند.
اما پیش از اینکه چمدان‌های خود را ببندید، توجه داشته باشید که همه‌گیری تمام نشده است و هنوز قوانین و مقرراتی برای سفر وجود دارد که می‌تواند برنامه مسافرت شما را تحت تأثیر قرار دهد.
اما این مقررات کدام است، چه تست‌هایی باید پیش از سفر و هنگام بازگشت انجام داد و سیاست شرکت‌های بیمه در ازای لغو سفرهای ناشی از کرونا چیست؟
خبرنگار آتش گزارش می‌دهد.
اتهام تازه برای فرمانده سابق نیروهای مسلح کانادا که پیشتر به دو فقره رفتار ناشایست جنسی هم متهم شده بود
جنرال Jonathan Vance، فرمانده سابق نیروهای مسلح کانادا، به دلیل تلاش برای ترغیب یک زن برای اظهارات دروغین در مورد روابط گذشته‌ی آنها، طبق قانون کیفری متهم شده که از اجرای عدالت ممانعت کرده است.
در ماه فوریه اعلام شد که جنرال Jonathan Vance به رفتار ناشایست جنسی نسبت به دو زن زیر دست خود متهم شده است. وی دارای روابط طولانی با زنی بوده که رتبه نظامی او بسیار پائین‌تر از خودش بوده و زیردست او بوده است.
وی همچنین متهم شده بود که در سال ۲۰۱۲ پیش از آنکه به ریاست نیروهای مسلح برسد اظهارات جنسی در مورد یک نیروی نظامی زن بیان داشته که بسیار از او جوان‌تر بوده است.
جنرال Vance که ۵۷ سال دارد، برای مدت ۶ سال از ۲۰۱۵ تا ژانویه ۲۰۲۱ فرماندهی نیروهای مسلح کانادا را برعهده داشته است.
آخر هفته
کانادایی‌ها عاشق طبیعت هستند و تابستان امسال می‌خواهند ۱۸ ساعت در هفته را در طبیعت بگذرانند

یک نظرسنجی جدید که به سفارش شرکت خودروسازی مزدا در کانادا انجام شده نشان می‌دهد که کانادایی‌ها از گذراندن وقت در طبیعت لذت می‌برند و ۹۰ درصد آنها معتقدند که حضور در طبیعت برای سلامت جسم و روح آنها مفید است. 
کانادایی‌ها برای تابستان امسال امیدوارند تا هفته‌ای ۱۸ ساعت را در طبیعت بگذرانند. یافته‌های همین نظرسنجی نشان می‌دهد که ۸۷ درصد از کانادایی‌ها معتقدند حضور در طبیعت استرس را کاهش می‌دهد و ۶۸ درصد باور دارند که بهره‌وری را افزایش می‌دهد. در همین حال پیاده‌روی محبوب‌ترین فعالیت فضای باز در بین کانادایی‌هاست و زنان اشتیاق بیشتری برای حضور در طبیعت دارند.
کانادایی‌ها در پاندمی زمان کمتری را در طبیعت گذرانده‌اند؛ هفته‌ای ۷ ساعت نسبت به ۱۰ ساعت پیش از پاندمی.
نداشتن انگیزه با ۳۵ درصد و نداشتن وقت کافی با ۳۵ درصد، مهم‌ترین موانع کانادایی‌ها برای وقت‌گذرانی در طبیعت است.
ویدیو - دوست دارید نهنگ‌های بلوگا یا همان نهنگ‌های سفید را از نزدیک ببینید؟ این فرصت در اختیار شماست

اگر همیشه دوست داشتید نهنگ‌های بلوگا یا نهنگ سفید را از نزدیک تماشا کنید، حالا این فرصت برای شما فراهم شده است. از امروز مخاطبان از سراسر دنیا می‌توانند از طریق ویدیوی زنده‌ی Beluga Whale Live Cam نگاهی به دنیای زیر آب بیاندازند و مهاجرت سالانه‌ی بیش از ۵۷ هزار نهنگ بلوگا را تماشا کنند. این نهنگ‌‌ها از قطب شمال به سمت آب‌های گرم نزدیک شمال منیتوبا شنا می‌کنند.
کانادایی‌هایی که دو دوز مختلف واکسن دریافت کرده‌اند، در سفر به برخی از کشورها با مشکل روبرو شده‌اند
رسانه‌های کانادا از چندین مورد گزارش داده‌اند که کانادایی‌هایی که دو دوز مختلف واکسن دریافت کرده‌اند، در سفر به کشورهایی که ترکیب‌کردن واکسن توسط مقامات بهداشتی آنها تایید نشده است با مشکل روبرو شده‌اند.
در اوایل این هفته از جاستین ترودو سوال شد که آیا دولت این اطمینان را دریافت کرده است که در صورت دریافت دو واکسن مختلف، حتی اگر کشورهای دیگر دوزهای ترکیبی را تأیید نکنند، کانادایی‌ها مجاز به سفر هستند؟
وی در پاسخ گفت: «ما می‌خواهیم با جامعه بین‌المللی مذاکره کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که افرادی که کاملا واکسینه شده‌اند به روشی که در کانادا آن را بی خطر و موثر می‌دانند، در سراسر جهان نیز واکسینه‌شده‌ی کامل شناخته شوند.»
با این حال رسانه‌های کانادا گزارش‌های متعددی را مخابره کرده‌اند مبنی بر اینکه افرادی که دو دوز واکسن خود را از دو برند مختلف دریافت کرده‌اند، اجازه ورود به برخی از کشورها را نیافته‌اند یا از آنها خواسته شده تا مقررات قرنطینه را اجرا کنند.
پیشنهادهای Bully Offer در بازار مسکن چیست و چه نکاتی دارد؟ همه آنچه باید بدانید
در یک بازار رقابتی، فروشندگان ممکن است تصمیم بگیرند تا از ایجنت فروش خود بخواهند تا همه آفرها را تا تاریخ و زمان مشخصی به تاخیر بیندازد؛ زمانی که همه‌ی آفرهای دریافتی یک‌باره بررسی شود.
با این حال، حتی اگر فروشنده چنین درخواستی را ارائه داده باشد، برخی از خریداران تصمیم می‌گیرند که از صف جلو بزنند و پیشنهاد «یا آن را بپذیر یا رها کن» ارائه دهند که ممکن است تاریخ این پیشنهاد پیش از ارائه‌ی سایر آفرها منقضی شود. این یک آفر همراه با پیش‌دستی یا اصطلاحا Bully Offer است.
آفرهای Bully در معاملات املاک و مستغلات منعی ندارد. در واقع، نماینده فروشنده موظف است تا این آفر را به مشتری منتقل کند، مگر اینکه فروشنده صریحا به نماینده خود گفته باشد که این کار را انجام ندهد.
در مورد آفرهای Bully، اگر تغییری در تاریخ آفرها به وجود بیاید، انتظار می‌رود تا ایجنت فروشنده، هرکسی را که به این ملک ابراز علاقه کرده است مطلع کند.
آفرهای Bully و نیز سایر آفرهای رقابتی می‌تواند چالش‌هایی را برای خریدارانی ایجاد کند، از جمله اینکه ممکن است آنها را وسوسه کند بیش از آنچه را که برنامه‌ریزی کرده بودند برای یک ملک پیشنهاد کنند و یا آنها را تحت فشار قرار دهد تا شرایط Conditions آفرهای خود را که برای محافظت از آنها در نظر گرفته شده، حذف کنند.
سوبسید دولت کانادا برای پرداخت حقوق کارکنان تا ۲۵ سپتامبر امسال تمدید شده است
از زمان معرفی یارانه دستمزد اضطراری کانادا (CEWS) در ابتدای همه‌گیری کرونا، نزدیک به ۴ میلیون درخواست با ارزش کلی ۸۶ میلیارد دلار تأیید شده است. یارانه دستمزد اضطراری کانادا در اختیار کارفرمایانی قرار گرفته است که به دلیل کرونا کاهش درآمد داشته‌اند.
یارانه CEWS اکنون تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ تمدید شده است. به شرکت‌ها توصیه می‌شود که دریافتی CEWS را با دریافتی برنامه Canada Recovery Hiring Program یا CRHP که در ۶ جون ۲۰۲۱ معرفی شد مقایسه کنند تا مشخص شود کدام برنامه برای آنها سودمندتر است. 
یارانه CRHP می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا کارمندان بیشتری استخدام کنند حتی اگر از ۶ جون تا ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ کاهش درآمد را تجربه می‌کنند.
کلیسای ۱۳۴ ساله تورنتو باقی می‌ماند؛ روی آن یک رنتال آپارتمان ۱۲ طبقه ساخته می‌شود
یک کلیسای زیبا در تورنتو که ۱۳۴ سال پیشینه دارد، قرار است به یک رنتال آپارتمان ۱۲ طبقه تبدیل شود، ولی خبر خوب این است که کلیسا در طراحی این ساختمان جدید، حفظ خواهد شد.
این کلیسا در محله Cabbagetown در دان‌تاون تورنتو، نبش خیابان‌های Sherbourne و Carlton، حضور چشمگیری دارد. این کلیسا در سال ۱۸۸۷ ساخته شده است. 
در طرح ارائه شده برای رنتال آپارتمان، کلیسا بدون تغییر می‌ماند و بر روی آن یک ساختمان چندمنظوره‌ی ۱۲ طبقه با ۱۰۰ واحد اجاره‌ای و فضاهای تجاری ساخته می‌شود.
یک برنامه اصلاح منطقه‌بندی برای شماره‌های ۳۵۳ و ۳۵۵ در خیابان Sherbourne، که در حال حاضر میزبان کلیسای Saint Luke's United Church است، تقدیم شهرداری تورنتو شده است.
حکم دادگاه: جاسوسان کانادا در خارج از کشور اجازه فعالیت دارند؛ حتی اگر قوانین کشور دیگری نقض شود
برای اولین بار، قاضی فدرال صریحا به آژانس جاسوسی کانادا اجازه فعالیت در خارج از کشور را داده است، حتی اگر این به معنای نقض قوانین کشور دیگری باشد.
قاضی دادگاه فدرال Simon Noel پنج ماه پیش اجازه‌های قانونی را برای سرویس اطلاعات امنیتی کانادا Canadian Security Intelligence Service صادر کرد، اما دلایل علنی این تصمیم فوق سری در این هفته اعلام شد.
اختیارات قانونی برون‌مرزی به CSIS این امکان را می‌دهد تا تحقیقات خاص را در سایر کشورها، به طور مستقیم یا با کمک شرکای خارجی، در مورد تهدیدهای امنیت کانادا انجام دهد.
بازگشت به کار در دفاتر آغاز شده است؛ ولی دیگر نه محیط‌های کار مثل سابق هستند و نه کارمندان همان آدم‌های پیشین
همزمان که نرخ واکسیناسیون در کانادا در حال افزایش است، کارفرمایان به تدریج دارند کارمندان خود را دعوت می‌کنند تا به دفاتر بازگردند؛ ولی ممکن است محل کار بعد از بازگشت کارکنان، کمی متفاوت باشد.
کارشناسان می‌گویند موانعی از جنس پلکسی، اتاق‌های خالی جلسات و فضای کاری جداگانه برای کارمندانی که واکسینه نشده‌اند، از جمله اقدامات بهداشتی است که حتی پس از بازگشت نیروهای کار ممکن است در دفاتر کار در سراسر کانادا امری عادی باشد.
Patrick Stepanian، مدیر حقوقی Peninsula Canada، یک شرکت مشاوره منابع انسانی، به CTVNews.ca می‌گویند که کارفرمایان وظیفه دارند امنیت و سلامت محل کار را تأمین کنند.
یک نظرسنجی که در ماه می توسط Leger انجام شده نشان می‌دهد که ۶۰ درصد کانادایی‌ها ترجیح می‌دهند که فعالیت شغلی خود را در قالب ترکیبی از کار از خانه و حضور در دفاتر انجام دهند. ۲۰ درصد هم ترجیح می‌دهند که تمام وقت در دفاتر مشغول به کار باشند.
امروز در تاریخ کانادا: ۱۶ جولای
۱۶ جولای ۱۹۸۱: معدن فسیل ۵۳۰ میلیون ساله Burgess Shale، در پارک ملی Yoho در بریتیش کلمبیا رسما به عنوان پنجمین میراث جهانی یونسکو در کانادا شناخته شد.
بقیه اتفاقاتی که در همین روز در تاریخ کانادا افتاده را اینجا بخوانید
مروری بر خبرها و روزنامه‌های امروز کانادا؛ جمعه ۱۶ جولای ۲۰۲۱

تیترهای اصلی چهار روزنامه کانادا در این مطلب بخوانید.​​


گلوب اند میل
 • تحقیقات دربارهٔ مدارس شبانه‌روزی «تازه شروع شده است.»
 • ونس، فرمانده سابق ارتش، به ممانعت از اجرای عدالت متهم شد
 • ۱۵ ماه پس از یک تیراندازی کور، پلیس نووا اسکوشیا اجازه پیدا کرد که پیام‌های هشدار ارسال نماید


تورنتو استار
 • ونس، در تحقیقات دربارهٔ سوء رفتار جنسی توسط وی، رسماً مورد اتهام قرار گرفت
 •  ترودو می‌گوید امکان کاهش سختگیری‌های مرزی از ماه آینده وجود دارد
 •  «خارق‌العاده است که کسی کشته نشده»

نشنال پست
 •  وزیر سابق دفاع رسماً مورد اتهام قرار گرفت
 • درگیری طولانی‌مدت با کووید عوارض ثانوی فراوانی بر جای می‌گذارد
 • چراغ سبز به شکایت پشت و رو  کانادایی
توضیحات بیشتر این خبرها را اینجا بخوانید


ونکوور سان
 •  پارک استنلی به عنوان منطقهٔ خطرناک کایوت اعلام شد
 • برنامهٔ دسترسی به مواد مخدر امن در بریتیش‌کلمبیا دائمی می‌شود
 
Facebook
Twitter
Website
Email
Share
Tweet
Forward
+1
Share
برای دیدن خبرنامه‌های پیشین آتش و روزنامه‌های روزهای گذشته کانادا اینجا را کلیک کنید
دوستان خود را دعوت کنید که مشترک خبرنامه آتش شوند
خبرنامه روزانه آتش، برای حمایت مالی از این سرویس، بنرهای تبلیغاتی بیزینس‌های ایرانی کانادا را در ایمیل‌های خود قرار می‌دهد. در صورتی که تمایلی به دیدن ایمیل‌های آتش ندارید می‌توانید در پایین همین ایمیل، اشتراک خود را لغو کنید.
Copyright © 2021 Atash Daily, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences