Copy
Zelený newsletter 05/2016 (srpen)

Milí příznivci Strany zelených,


po delší době Vám opět přinášíme novinky o dění v Novém Jičíně a ve Straně zelených. Dočtete se o novém složení novojičínské radnice, kde jsme poprvé v historii získali uvolněného místostarostu, o pokračující senátní kampani Petra Orla, která nabírá na obrátkách, o krajské kampani, kde se ucházíme o místa v zastupitelstvu pod hlavičkou Pro region, a také o možnosti přivydělat si 7. a 8. října v okrskových volebních komisích.

Přejeme Vám příjemné a inspirativní počtení.
Facebook
Facebook
zeleninj.cz
zeleninj.cz
Napište nám
Napište nám
YouTube
YouTube
Odebírat newsletter
Odebírat newsletter

Zelení posílili své postavení na novojičínské radnici


Ve čtvrtek 18.8. se v Novém Jičíně konalo 11. mimořádné zasedání zastupitelstva, v němž bylo částečně obměněno vedení města. Po odstoupení radních za KDU-ČSL zelení ve vedení posílili, místo jednoho neuvolněného místostarosty mají nyní uvolněného místostarostu (tj. na plný úvazek) a jednoho radního. Více si můžete přečíst v naší tiskové zprávě a v dalších přílohách níže.

Související odkazy:

Senátorská kampaň jede na plné obrátky


Během prázdnin zprovoznil náš kandidát do Senátu Petr Orel své internetové stránky i svůj Facebookový profil. Kromě toho, že je koaličním kandidátem s KDU-ČSL, jej také podporuje spolek Naše Beskydy, ODS a TOP 09. Velmi mu pomůže, pokud budete jeho názory číst a sdílet dále! Na jeho kampaň můžete finančně přispět zde.

Související odkazy:

Hnutí Pro Region = SZ + SNK-ED


Rozjetá je také naše krajská kampaň, kde kandidujeme v koalici s SNK-ED jako hnutí Pro Region, což symbolizuje nejen naše soustředění na kraj jako celek, ale i na jednotlivé regiony. Z novojičínského regionu najdete na místě číslo 3 místostarostku Bílovce Sylvu Kováčikovou a na místě číslo 8 ředitele Beskydského divadla v Novém Jičíně Pavla Bártka. Našimi hlavními tématy jsou lokální ekonomika, kvalitní školství, spolehlivá a rychlá veřejná doprava a strategie boje se suchem a povodněmi. Odkazy na web i Facebook najdete níže, opět nám velmi pomůže, když je budete sdílet a propagovat, případně když nás podpoříte finančně. Děkujeme!

Související odkazy:

Okrskové volební komise


Chcete-li si Vy nebo Vaši známí přivydělat jako členové okrskových volebních komisí v dny konání krajských a senátních voleb (7. a 8. října, případné druhé kolo 14. a 15. října), vyplňte prosím do 30.8.2016 tento formulář. Výdělek činí v závislosti na konkrétní funkci v komisi 1 300 Kč - 1 800 Kč.

 

Milí přátelé, děkujeme Vám za dosavadní přízeň.

Vaše ZO SZ Nový Jičín, zeleninj@gmail.com
Share
Forward
+1
Copyright © 2016 Strana zelených Nový Jičín, All rights reserved.


zrušit odběr    upravit své údaje 

Email Marketing Powered by MailChimp